Treść opublikowana przez walada1987
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kolega polko_v wygrywa nagrode za poprawną odpowiedź Mam w domu dwie księzniczki moją żone i moją Aidiczke
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mamy juz 23 wiec po fakcie czyli w następny piątek się widzimy ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie kiedy się spotykamy w gliwicach ? Bo chce wam przedstawić moja ksiezniczke na zywo
-
Realizacje - Zadbaj o Auto
Ile takie przyjemności kosztują zębów auto tak wygladalo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co mam rozumieć poprzez dobre wygłuszenie ... czy maty na blachę drzwi i dodatkowe wygłuszenie poprzez dodatkowe wygłuszenie takie jakie jest po ściągnięciu boczkow drzwi czy co byście zaproponowali ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mam w zamiarze zrobić tak jak jeden forumowiczów to opisywał ale musi być ciepło myślę że na jakimś wiosennym spocie będę mógł się pochwalić zabawkami A powiedz cie mi jaki wzmacniacz do do 6 głośników 4 twiterow i dwuch skrzyń basowych ilość drozny A powiedz cie mi jaki wzmacniacz do do 6 głośników 4 twiterow i dwuch skrzyń basowych ilość drozny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co powiecie na to 6 x te głośnik http://allegro.pl/nowe-glosniki-audi-a3-a4-a6-tt-dystanse-redukcje-i5798443109.htmlplus twitery a do tylu takie 2 x skrzynia i glosnik http://allegro.pl/hertz-sx-250-d-glosnik-subwoofer-25cm-spl-2400w-i5421233681.html sorki ze tyle odnośników ale to jest jeszcze faza przygotowawcza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale lepiej montować nisko to nowy i twiter czy dwu drozny i twiter i jakie zwrotnice byście polecili
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A powiedzcie mi jak je montować do każdych drzwi osobna jak są po 2 głośniki czy jedna na cały zestaw w moim przypadku jeszcze szukam wzmacniacza ale docelowo ma być 12 głośników w a4 tylko jakie głośniki polecicie na pewno do bagażnika wstawię dwie skrzynie w boki bagażnika a co dalej polecacie montaż dwudroznych
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Juz poraz kolejny czytam post w którym ktoś pisze o zwrotnicach co to jest i w jakim celu się to montuje w car audio
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witajcie panowie czy spot w ten piątek się odbędzie czy jeszcze niee wiadomo ?
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Witam serdecznie chciał bym prosić autora tematu o odświeżenie bo chciał bym zobaczyć grafiki ale niestety są nie dostępne .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie jestem nowy na waszym forum i serdecynie chciał bym się pryzwitać ze wszystkimi forumowiczami. A gdzie mógł bym zadać to pytanie żeby było dobrze