Treść opublikowana przez xandmar
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie Zapraszamy do czynnego udziału i zapoznania się z wątkiem http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1900_arena_gliwice-t35760.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Zapraszamy do czynnego udziału i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy kolegę Zapraszamy do dużej aktywności na forum oraz zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tzn.jest tak jeżeli pasuje środa to nie ma sprawy, zresztą oprócz piątku to dostosuję się do każdego dnia Hehe, o to mi właśnie chodzi. Każdy się może dostosowac a potem nikogo nie ma W weekend nie pasuje, w tygodniu nie pasuje itp. itd. Wczoraj, jak tak sobie siedziałem na parkingu słuchając muzyczki i kontemplując kwestie egzystencjalne widziałem, że o 20.00 mają tam spotkanko panowie z klubu Seicento. Troszkę się ich nazbierało. 19.00 to myślę fajna godzina. I tak się zawsze dłużej siedzi, więc jak ktoś nie będzie punkt 19-ta to się świat nie zawali. Ja wczoraj siedziałem 45 minut z nadzieją, że ktoś jednak wpadnie. Zostawiamy środę 19.00 i już cieszę się zostaje sztywno środa - 19.00 jak w podpisie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tzn.jest tak jeżeli pasuje środa to nie ma sprawy, zresztą oprócz piątku to dostosuję się do każdego dnia
-
[B5 ABC] Wolne obroty falują
jeśli da radę zaadoptować to spróbujcie http://www.a4-klub.pl/smf/adaptacja_przepustnicy-t3904.0.html;
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko Zapoznaj się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
protonq będzie dobrze :cool1:już poprzestawiałem swój rozkład tygodnia tak żeby wszystko pasowało :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie wiem róbcie jak uważacie ja na pewno nie zrezygnuję z rozwinięcia spotów w tym regionie choćbym miał byc sam przez rok,poczynając od przyszłego tygodnia
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:oklaski:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Zapraszamy do aktywnego udziału i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Zapraszamy do aktywnego udziału i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Zapraszamy do aktywnego udziału i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Zapraszamy do aktywnego udziału i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
proton spokojnie chłopie to musi potrwać troszkę czasu, Kraków zaczynał od spotów w dwie osoby przez pół roku a teraz taka ekipa. Trzeba coś dodrukować do kalendarzyków-np. info kiedy spot i gdzie itp. Ja dziś wróciłem bardzo późno a przez cały dzień nie miałem dostępu do neta żeby dać info. cierpliwości,będzie dobrze :good: :wink4:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
panowie i jak frekwencja?