Treść opublikowana przez sowiq
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
OK, dzięki za potwierdzenie. I jeszcze jedno pytanie - czy każdy grill ma wycięcia montażowe do elementów trzymających czujniki?
-
B8 TrOOOOp
Z tym, że to było chyba na serio
-
B8 TrOOOOp
Koledzy widzieli już wyrezany własnoręcznie aktywny wydech? Ma nawet regulację głośności z opcją całkowitego wyłączenia źródło: https://www.facebook.com/chiptuning.gdansk/photos/a.339158972812042.79658.270831256311481/1180155338712397/?type=3&theater
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Graty pozbierane. W weekend zabieram się za rezanie. Mam tylko jedno pytanie. Ktoś wyżej pisał, żeby w zderzaku wiercić otwory 18 mm. Jak dla mnie to czujniki będą w nich trochę luźne. Ideałem byłoby 17 mm. Może potwierdzić ktoś, kto już to robił?
-
B8 TrOOOOp
Mówią, że chytry traci dwa razy Powodzenia w odzyskaniu kasy
-
Audi A4 Avant 1,8TFSI / 170KM Multitronic
Jest też przypięty wątek o poliftowych TFSI http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301523-silniki-18-tfsi-lift-2012-2015-opinie/
-
Audi A4 Avant 1,8TFSI / 170KM Multitronic
Kilka tematów niżej było dyskutowane dokładnie to samo: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/355444-18-tfsi-mulitronic/
-
Prośba na gorąco: co dokładnie boli tą sztukę...?
Raczej tutaj pisz jak potrzebujesz pomocy w zakupie: http://a4-klub.pl/index.php?/forum/242-audi-a4-b8/
-
Prośba na gorąco: co dokładnie boli tą sztukę...?
Jak dla mnie to te błędy to jakieś pierdoły: - jakiś niezidentyfikowany problem z EGR (to chyba najpoważniejszy problem) - dwa stare błędy o problemie ze świecami / cewkami (zalogowane w 2014 i na początku 2015 roku) - zarządzanie energią, czyli rozładowany akumulator - problem z zamkiem drzwi (standard w tych modelach) - przepalona żarówka
-
B8 TrOOOOp
Panowie, nie ma ktoś na sprzedaż uchwytu kubków pod przetwornicę 230 V? Numer części: 8K0 862 533A
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
A jesteś pewien, że sterowniki B i H będą ze sobą współpracowały? IMO mogą się nie dogadywać, bo to różne serie. Jeśli chodzi o dwa tryby opuszczania szyby, to trzeba to zaprogramować odpowiednią sekwencją wciskania przycisku opuszczania szyby. Może ktoś napisze dokładniej, bo nie pamiętam, ale chodziło chyba o opuszczenie szyby do końca i wciśnięcie przycisku opuszczania na 5-10 sekund, a potem podniesienie szyby do końca. No ale widziałeś taki sterownik, czy pytasz tylko teoretycznie? Bo ja się z takim nigdy nie spotkałem. A nawet jakbyś znalazł, to czy przy koszcie sterownika poniżej 100 zł opłaci się tak kombinować? Moim zdaniem nie, bo zaoszczędziłbyś może 50 zł
-
B8 TrOOOOp
Chyba się da, bo na Allegro tego od groma http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=base-relevance-uni-1-5-0613&search_scope=&string=a4%20grill%20emblemat%20quattro
-
B8 TrOOOOp
A tak z ciekawości - nasze VCDS (mam ori) podejdą do B9? Wystarczy zaktualizować program, czy kabel będzie za słaby?
-
B8 TrOOOOp
Olej kupujecie od kogoś z forum, czy np. Allegro albo jakiś inny zaufany sklep?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Dać dam, nie wiem tylko czy nie ma tam jakiejś specjalnej procedury czy innych szamańskich obrzędów do odprawienia Nie chciałbym czegoś pominąć i za chwilę regenerować zatarte turbo
-
B8 TrOOOOp
Panowie, pojawił mi się wyciek oleju spod uszczelki węża doprowadzającego olej do turbiny (zaznaczone na zdjęciu). Dam radę to sam załatać podczas wymiany oleju? Są do tego jakieś zestawy naprawcze albo pojedyncze uszczelki? [edit] Dowiedziałem się, że to jest wąż powrotny oleju, a uszczelka ma oznaczenie 06F 145 757 L. Ale dalej nie wiem czy mogę się za to zabrać sam, czy raczej powinienem poprosić o pomoc mechanika.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie zapala się na zielono dopiero jak załączą się światła mijania. Wcześniej jest podświetlona razem z całym przełącznikiem na czerwono. Przyjrzyj się dokładnie, bo nie sądzę, żeby u Ciebie było inaczej.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
No przecież napisałem w moim poprzednim poście jak rozpoznać.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
A masz na liczniku w B8 kontrolkę, żeby ją zaświecić?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
A masz na liczniku w B8 taką kontrolkę? Jak włącznik świateł masz na Auto i zapalą się światła mijania, to podświetla się na zielono kontrolka:
-
B8 TrOOOOp
Jeśli szukasz wtyczki do słonecznika, to 8D0972623. Ja kupiłem od tego kolesia z Allegro - http://allegro.pl/8d0972623-wtyczka-kostka-zlacze-audi-vw-skoda-seat-i5944882842.html Jeśli chodzi o wtyczkę do samej lampki, to 4B0971832. Podłącz się do lampki podsufitki. Prościej się nie da
-
pilot nie zamyka jednych drzwi
Każdy Ci to samo powie - podepnij kabel i sprawdź błędy. Może to być kwestia wiązki, sterownika, zamka... W ciemno Ci raczej nikt nie powie.
-
Pilot centralnego zamka
Przecież aku można bez problemu odłączyć i nic nie powinno się samo rozkodować. Niestety nie zakodujesz sam pilotów. Tylko ASO.
-
B8 TrOOOOp
O, dzięki, dobry pomysł. Trochę boję się, że od temperatury silnika klej na takiej macie będzie puszczał. Ale przetestuję i dam znać.