Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bintom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bintom

  1. jutro powtorze logi 008, a termostat powinien byc ok. Widzialem to, ze przy pierwszym logowani temperatura byla ok 82 stopni ( ale mialem ograniczony czas i postanowiles ruszac :> ) , ale pozniej juz trzymala sie w okolicach 88 wiec w granicach bledu. ( pisze o wskazaniu na VAG-u, bo na blacie pokazuje nawet 91-92 ) [br]Dopisany: 07 Październik 2008, 21:34_________________________________________________Oto poprawione logi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c840257fbfcb4716.html
  2. Ok juz wiem o co chodzi, jutro poprawie 008.[br]Dopisany: 07 Październik 2008, 22:04_________________________________________________Oto poprawione logi 008 . I co teraz powiecie ?? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c840257fbfcb4716.html
  3. Chyba masz błąd w opisie silnika ( powinno być AFN ). A porad do używania silnika jest tu na forum pełno, wystarczy poczytac.
  4. bintom odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    to jest chyba nie rozbieralne, wole nie grzebac bo popsuje.
  5. bintom odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Tylko , ze mi na 51 kanale pokazuje temperature z nagrzewnicy? nie wiem jaks sie to nazywa, ale temperatura rosnie nawet na nie odpalonym silniku i utrzymuje sie na stale na 90 stopni
  6. bintom odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    a u mnie nie mozna sprawdzic temp. na wyswietlaczu. 49 pokazuje mi zawsze 0
  7. bintom odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Wiec jest tak. Tempomat dziala, bo autko "samo" jedzie, ale nie mozna nim przyspieszac. Przycisk FIX zmniejsza predkosc i po puszczeniu jego autko nadal jedzie. Jadac i chcac przyspieszyc poprzez przesuniecie suwaka w lewo do konca, tempomat najpierw mi rozlacza "utrzymanie predkosci" a przy dluzszym trzymaniu suwaka. Autko przyspiesza, ale po puszczeniu jego zachowuje sie tak jakby tempomat byl wylaczony. No i nie idzie tak zrobic , aby autko zapamietalo poprzednia predkosc i pozniej do niej wrocilo. Ja sie i tak ciesze, ze dziala i nie mam zamiaru juz z tym nic robic, ( no chyba ze bede wiedzial na 100% jaki jest tego powod to wtedy zadzialam ). Nie napisalem tego wczoraj ( bylo juz tak samo ) , ale myslalem ze to mogla byc moja wina, dzisiaj jest juz wszystko polaczone i po lutowane, ale blad nie ustapil. Najwazniejsze , ze chociaz sam jedzie :> , a tyle gazu dam sobie sam.[br]Dopisany: 07 Październik 2008, 21:49_________________________________________________i jeszcze cos, na VAG-u wskazania sa ok. i nie ma bledow. Jedno tylko mi sie wydaje podejrzane, ze jak sie przesuwa suwak w prawo z wskazania 000011 najpierw na pol sekundy ( moze nawet mniej ) wskakuje 000000, a po tem wlasciwe 001011 Ale jak wspomnialem, najwazniejsze , ze jedzie
  8. Witam. Prosze o analize logow. Autko pracuje dobrze, ale przy okolo 2500 obrotow jakby troche slablo ( nie zawsze sie to zdaza ) . I od jakiegos krutkiego czasu slychac jakies syczenie dobiegajace z pod maski, ale tylko w czasie jazdy ( przyspieszania 0 przy okolo 2000 obrotow. Pozniej juz nie. Prosze o pomoc szanownych klubowiczow http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6d9f1a895868cea8.html
  9. tylko ze szukalem tego i nie moglem znalesc moze pamietasz gdzie tego szukac ??[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2008, 22:57_________________________________________________Ok Jakos udalo mi sie zalatwic komputer. Zrobilem logi, Nie za bardzo umiem je dodac, ale moze tak bedzie dobrze http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b480c90745a7953c[br]Dopisany: 06 Październik 2008, 18:46_________________________________________________zrobilem reszte logow, oto one http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=663cebc544f9cd35 I co Wy na to? Raz czuc wiecej ten niedomiar mocy w zakresie 2500-3500 obrotow, a innym razem nic nie czuc. Teraz pojawilo sie tez delikatne syczenie, przegladlem wezyki pod maska i znalazlem dwa skruszale. wymienilem ja, ale nadal to slychac, na wolnych obrotach cisza, a pod obciazeniem syczy
  10. Sama prawda
  11. bintom odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Wiec bylo tak. Postanowilem ze zamienie tylko ten przewod z pinu pierwszego na czarny kabel z ECU. No i nic to nie zmienilo. No to patrze gdzie jest czarny kabel przy tych kostach co polaczona byla reszta kabli. Znalazlem, podlaczylem do niego , no i oczywiscie zero zmian. Pomyslalem sobie dosyc tego... ale jednak meczylo mnie to polaczenie od dropsone. I tak na szybko byle jak polaczylem, zeby sie przekonac na 100% ze tez nie bedzie dzialac , A TU NIESPODZIANKA ( autko jedzie :> ) . Jutro musze wszystko polaczyc na stale i konkretnie zaizolowac. Mam nadzieje ze wszystko bedzie juz dobrze. DZIEKI Wam wszystkim za pomoc,a w szczegolnosci oczywiscie DROPSONE Wniosek z tego taki, ze polaczenie w AFN-ie moze byc wykonane tylko i wylacznie przy ECU, a nie kostkach co sa obok.
  12. Mozesz wejsc na moj temat tu znajdziesz odpowiedzi http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wymiana_oleju_przy_300000_km_na_jaki_bo_nie_wiem_co_bylo_lane-t29766.0.html 1- nie ma pompowtryskiwaczy 2- 3- ja kupilem na allegro od mammoth2002 , olej wygladal na orginal ( chociaz trudno to ocenic ) ale troche dlugo trwala wysylka
  13. bintom odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Dzieki dropsone , tylko teraz jak to zwykle bywa rodza sie kolejne pytania. Pierwsze to dlaczego masz tyle kabli? Zdjecie : 1-3 kable 2-1 kabel 3-1 kabel 4-3 kable drugie pytanie to z ktorego pinu idzie kazdy kabel [br]Dopisany: 05 Październik 2008, 23:45_________________________________________________Ok troche zalapalem , ale nie do konca ( :> jestem po weselu i dzisiejszych poprawinach i dlatego idzie mi to slabiej :> ) . Kolory kabli z fotek 2,3,4 nakladaja sie z tymi 1 pin z tempomatu do pinu 8 w kostce żóltej (przewód czerwono-biały) 2 pin z tempomatu do pinu 1 w kostce zółtej (przewód niebieski) 3 pin z tempomatu do pinu 8 w kostce czarnej (przewód czerwono-żółty) 4 pin z tempomatu do pinu 9 w kostce żółtej (przewód czarno-żółty) 5 pin z tempomatu do pinu 1 w kostce brązowej (przewód czerwono siwy) tylko nie rozumiem o co biega w tym pierwszym zdjeciu . Faktycznie pozostaji mi chyba jutro sprobowac podlaczyc kabel z pinu nr.1 do kabla czarnego.
  14. bintom odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Przy manetce sie nie musisz meczyc, bo trzeba duzo roboty, zeby sie tam dostac ( a wszyscy pisza, ten sam uklad i pod tym wzgledem nie ma watpliwosci ) . Wystarczylo by jakbys tylko zajrzal pod ta izolacje i bylo by O.K. Byl bym bardzo wdzieczny.
  15. A zauważyliście , że oni otwieraja głównie samochody gamy WV skoda i pewno audi też by tak szło . Przyznam się, że sie wystraszyłem tego i chyba poważnie pomyślę o AC.
  16. bintom odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    hmm... czyli nie masz wpiete zgodnie ze schematem ktory wszyscy podaja. Moze to jest ta alternatywa, bo wedlug tamego schematu mi nie dziala. Mam juz odysc tego tematu i powoli odpuszczam, ile mozna razy wszystko odkrecac i sprawdzac . Kierownice i caly osprzet rozkrecam juz w 15 minut , ale ... i tak nic z tego nie mam.
  17. To jest nic, moj szef ma pasata koniec 2006 roku i jezdzi z banka oleju . Byl w serwisie i mu powiedzieli, ze norma spalania oleju to 1 litr na 1000km i jesli sie miesci ( duzo mu nie brakuje zeby sie nie zmiescic ) w niej to jest O.K. Wszyscy sie z niego smieja, nawet kumpel co ma VW polo z 90 roku, bo mu mniej bierze oleju :>
  18. Moj wuja byl zeslany do niemiec ( w czasie wojny ) , w latach powojennych kupil mercedesa i serwisujac go ( caly przebieg ) zrobil nim 1 000 000 km . Mercedes naglosnil to sprawe , opisali to w kilku gazetach , musial oddac auto ( chyba do jakiegos muzeum marcedesa ) i dali mu nowego mietka :> . Ciekawe czy w tych czasach audi bylo by stac na taki gest
  19. Ja tez bylem zdecydowanym przeciwnikiem diesla, tak dlugo az sie przejechalem samochodem ojca. Od tego czasu zakochalem sie w TDI :> . Jest szybkie, malo pali i nie do zajechania ( pod pewnymi warunkami ) . Teraz tylko . Popieram tez mojego przedmowce
  20. jakies 300tys i smiga az milo. Minimalny dymekt tylko pusci przy odpaleniu i maks wcisnieciu gazu do dechy ( ale tylko minimalnie, jak to dobry diesel :> ) Mysle , ze powinien zrobic jeszcze kolejne 300 tys.
  21. http://pl.youtube.com/watch?v=OxseuREiuQA&feature=related Jeszcze powinno byc , tylko w Polsce
  22. 100% wyłączony , bo go nie ma
  23. Spokojnie, widze ze chyba to Twoja pierwsza kolizja . Rzeczoznawca tez czlowiek i jak przyjedze to mozesz z nim normalnie rozmawiac. On sam odpowie Ci juz na kilka Twoich pytan. Porysowane elementy beda tylko do malowania, pekniete lampy do wymiany. Policzy pewno za nowe czesci ( ale w standrdziej maja, ze licza za zamienniki i jesli chcesz dostac za orginaly to czeka Cie walka ) . O haku mu powiedz to dostaniesz za niego zwrot. Ja mialem taka sama sytuacje ( podgiety hak ) i rysy na zderzaku. Dostalem 1100zl. Pamietaj o tym zeby jak bedziesz wypisywac papiery, to zaznacz ze masz avanta. Lampy do niego sa duzo drozsze. Spokojnie poczekaj na rzeczoznawce i zobaczysz co to bedzie za gosc i co Ci powie, czasami nie wychodzi sie tak zle. A jesli chcesz miec wszytko idealnie zrobione to wybierz najlepszy warsztat w Twoim rejonie, odstaw do niego samochod i rozlicz sie bezgotowkowo.
  24. Mam podobny problem. Temperatura na climatronicu jest OK ( 90 oC ) a wskaznik na blacie pokazuje roznie od 82 do 90. Czasami jest dobrze, a za nastepnym razem jakos unosi sie ospale i trzyma sie troche nizej. Moze tylko wystarczy oczyscic styki na czujniku, tylko gdzie on jest? Czy temperatura na climatroniku i na blacie licznika jest z tego samego czujnika?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.