Treść opublikowana przez slawek66
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik
Śliczne autko ! Gratulacje ! Mam nadzieję, że będę miał okazję oblukać je na letnim zlocie.
-
A4 1,9 tdi AJM 2000 r ściaganie w lewo
Zobacz też po podniesieniu autka czy nie blokują Ci zaciski hamulcowe z lewej strony.
-
turkotanie z przednich kol przy 70km/h wzwyz
To będą koła. Zobacz czy są dokręcone a jak są to zamień przód z tyłem na początek.
-
[B5 AFN] Jaki olej do skrzyni biegów ?
W manualu nie słyszałem o ustalonym limicie kilometrów na zmianę. Ja sprawdzam poziom w skrzyni przy okazji zmiany oleju w silniku. Musi być ok 5 - 7 milimetrów poniżej korka wlewowego. Jak nie wiecie jaki olej jest wlany to zmienić można w dowolnej chwili na markowy 75W90.
-
[B5 AFN] Jaki olej do skrzyni biegów ?
75W90 najlepiej markowy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[B5 1Z] Moja czarnulka!!!
Fajna niunia.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Syn mi znalazł w wyszukiwarce :biggrin:
-
Strefa Śmiechu
Dwóm przyjaciółkom Po długich namowach, udało się wreszcie przekonać mężów, żeby zostali w domu, a one same wychodzą na kolacje do knajpy, żeby przypomnieć sobie dawne czasy. Po zabawnie spędzonym wieczorze, dwóch butelkach białego wina, Szampanie I buteleczce wódki opuszczają restaurację całkowicie pijane! W drodze powrotnej obie nachodzi nagła potrzeba, może dlatego ze dużo wypiły. Nie wiedząc gdzie iść się wysikać, jedna mówi do drugiej: - Wejdźmy na ten cmentarz, tutaj na pewno nikogo nie będzie. Wchodzą na cmentarz, najpierw jedna ściąga majtki, sika, Wyciera się tymi majtkami I oczywiście je wyrzuca... Widząc to, druga do razu sobie przypomina, że ma na sobie drogą markową bieliznę do męża I szkoda by ją tak wyrzucić. Ściąga więc majtki, wkłada je do kieszeni, sika I zrywa kokardę z pierwszego lepszego wieńca, żeby się podetrzeć. Na drugi dzień mąż pierwszej, dzwoni do męża drugiej: - Jurek, nawet sobie nie wyobrażasz co się stało! To koniec mojego małżeństwa! - Dlaczego? - Moja żona wróciła o 5 rano kompletnie pijana I na dodatek bez majtek! Do razu wywaliłem ją z domu. Na to drugi: - Marek, to jeszcze nic, wiesz co wykombinowała moja! Nie tylko przyszła pijana I bez majtek, ale miała włożoną w tyłek czerwoną kokardę z napisem: "NIGDY CIę NIE ZAPOMNIMY, ŁUKASZ, IGNAŚ, STASIEK I POZOSTALI PRZYJACIELE Z SIŁOWNI"
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[AFN 110] Coś przestało ładować ??
Bardzo dziękuję :exclaim: Prześledzę temat i do dzieła :biggrin:
-
[AFN 110] Coś przestało ładować ??
Podepnę się pod temat. Ja mam przepływkę do wymiany ale zanim kupię nową to chcę ją wyczyścić. Czy ktoś może mi powiedzieć na czym polega czyszczenie i jak to zrobić aby czegoś nie rozwalić :redface: Mam silnik 1Z a przepływka jest Pierburga. [ Dodano: 17-04-2007, 14:08 ] Szukałem wypowiedzi na temat czyszczenia przepływki ale bez rezultatów. Może jakiś link ktoś mi poda.
-
[B5 1.6] W końcu wystawiam swoją furmankę
Fajna furmanka.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum kolejne TDi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[B5] stuki w okolicach tylnego prawego koła
Tak, ja to własnie przerabiam. Mam stuki przy jeździe po bruku i lejący amortyzator z tyłu z lewej strony. Wszystkie inne elementy tylnego zawieszenia sprawdzone i są OK.
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Świetna bryczka :exclaim:
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
Śliczne autko .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[1,9TDI B6 100KM póki co:)] Moja niuńka
Bardzo ładne autko.
-
[B5 1.6] Moja Audyszyn
Ładne autko.
-
[B5 1Z] za duże spalanie, głośna praca
Filtr paliwa i jakość paliwa. Gdzie tankujesz ? Zalej na BP i zaobserwuj czy jest zmiana.
-
[B5 1Z]+17''-stki
Wydech fatalny i do takich felg trzeba wyczyścić i pomalować zaciski. Lampy miodzio.