Treść opublikowana przez slawek66
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
No, może być :biggrin:
-
Jakiś patent na przeskakujące nowe wycieraczki?
Ramię wycieraczki musisz podgiąć skręcając je w lewo lub prawo. Jak staniesz przy aucie np. od strony kierowcy to widzisz czy gumka wycieraczki jest prostopadle do szyby czy nie. Jeśli ząbkuje Ci idąc do góry to podegnij ramię tak, aby gumka poszła w kierunku pokrywy silnika a jeśli ząbkuje idąc w dół to tak aby gumkę przechylić w kierunku dachu.
-
Jakiś patent na przeskakujące nowe wycieraczki?
Mam dokładnie takie same Championy i miałem ten sam problem. Wycieraczka szła w lewo pod kątem i ząbkowała. Wystarczyło lekko wygiąć ramię tak, aby na oko stała prostopadle do szyby i problemu już nie mam.
-
!!! PODZIEKOWANIA !!!
Cały czas toast był wznoszony po raz pierwszy :biggrin: Była i Łódź, był i Toruń, był i Olsztyn i było super :exclaim: Wszyscy obecni byli wspaniali
-
[B5 1.9TDI] super autko
Fajne autko i fajny motorek
-
!!! PODZIEKOWANIA !!!
Brak nam słów, aby wyrazić podziękowania dla Hugo i Miron78 za wspaniałą organizację fantastycznej imprezki oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę. Pozdrowienia od slawek66 i Monisi :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
My tez jesteśmy już w domciu. Wszystko co dobre szybko sie kończy Dla tych co nie byli - impreza zajefajna :biggrin: Zaczynam odliczać czas do września :exclaim: Podziękowania dla wszystkich obecnych na zlocie za wspaniałe towarzystwo p.s. NiuniaA4 masz buziaka od Sebastiana :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Smacznego :exclaim:
-
[B5 1Z] Dymi na ciemno podczas jazdy.
U mnie też pojawiał sie dym, a przy uszczenianiu pompy i analizie VAG wyszło, że mam zacięty zawór recyrkulacji spalin. Przy dobrym butowaniu silnik dusił się własnymi spalinami. Dawkę też miałem zbyt dużą (ma być 5 mgl/h a ja miałem 12 mgl/h) na wolnych obrotach. Dolot mam szczelny. Po rozruszaniu zaworka i ustawieniu daweczki autko zyskało na mocy (tak mi się wydaje) i nie kopci.
-
[ALL] Zapalniczka nie działa
Zapaliczka powinna być podłączona do bezpiecznika nr 33 (15A).
-
Serwisy.Te dobre i te złe
Polecam Warsztat naprawy pomp wtryskowych w Pabianicach na ul. Partyzanckiej 89. Robi szybko, tanio i solidnie ! Daje zgodę na obecność przy aucie w trakcie naprawy i regulacji. Wykonuje pełną diagnozę VAG związaną z silnikiem i układem zasilania.
-
[B5 1Z] Wyciek paliwa z pompy
No i pompa uszczelniona i wyregulowana. Szybko, tanio i solidnie. Autko śmiga aż miło :biggrin: Dla zainteresowanych koszt takiej imprezy to 250 pln. W odpowiednim dziale zaraz wpiszę warsztat godny polecenia. W Łodzi za to samo zaśpiewano mi 800 pln :exclaim: Przy okazji dowiedziałem się, że mam początek końca przepływki Pocieszjącą wiadomością jest to, że do Wisełki mogę śmiało jechać :biggrin:
-
Strefa Śmiechu
http://www.gazetawyborcza.pl/1,75248,3946755.html http://student.agh.edu.pl/~witasiak/drgania/drgania.php
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
A może jakiś smakosz zrobi ankietę :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Może przeoczyłem temat, ale czy marka "krówek" jest ustalona ?
-
Wspólny wyjazd z Warszawy na Zlot do WISŁY !!!
Już wysłałem swoje dane koledze MorgothDBMA. Dawno nie jechałem gierkówką w tym miejscu, ale po wyjeździe z Łodzi na Katowice bedę czekał w pierwszym możliwym miejscu. Mamy swoje telefony no i CB to się znajdziemy. Kanał 19 czy inne propozycje ?
-
Wspólny wyjazd z Warszawy na Zlot do WISŁY !!!
To przez Piotrków Tryb. o której będziecie jechać ? Tak mniej więcej oczywiście.
-
Czy użyć impulsatora kinetycznego?
http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3786&postdays=0&postorder=asc&start=15
-
Utrudniony rozruch zimą.
Polecam dodatki. Taniej wychodzi i zdrowiej dla całego układu zasilania.
-
[B5 ARM] czujnik klocków hamulcowych
Czujniki do klocków hamulcowych montowane były po którymś roku czy to to zależy od wersji autka
-
[B5 1Z] Wyciek paliwa z pompy
Tak zgadza się o to właśnie mi chodziło jeszcze parę minut temu! Dzisiaj po dokładnych oględzinach przy dobrym świetle okazało sie, że jest wyciek ale spod tej głowicy do której jest przykręcone to urządzenie sterujące. Dopatrzyliśmy sie tego z człowiekiem z inter carsu. W tym przypadku nie podejmę sie sam wymiany uszelniacza pod ta głowiczką. Nie jest to ta pierwsza pod którą wchodzi pierścień uszczelniajacy (27) tylko ta druga pod nią. Muszę poszperać w necie i wyczarowć jakiegoś magika od pomp w Łodzi. A może ktoś zna takiego ? Spanky i Pre_pl bardzo dziękuję za pomoc :exclaim:
-
[B5 1Z] Wyciek paliwa z pompy
Bardzo dziękuję, ale to jest widok pompy od strony powiedzmy pasażera. Aby pokazać z jakiego miejsca mam wyciek trzeba spojrzeć na pompę od strony lewego reflektora. Ten element jest też tu widoczny ale tylko w części. Patrząc na zaznaczony pierścień uszczelniajacy (27), to ta puszka znajduje się na tylnej pionowej ścianie bloku pompy, a na w/w schemacie występuje jako pozioma tulejka, co ma pewnie przedstawiać uciętą wiązkę przewodów. Prawie idealnie pokazuje go linia docelowa poprowadzona od wkręta umieszczonego na samej górze. Zaraz jadę osobiście do inter carsu i może mi coś wynajdą.
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Piękne autko :exclaim: Gratulacje :exclaim:
-
[B5 1Z] Wyciek paliwa z pompy
W górnej części (patrząc od przodu auta) z prawej strony na ścianie pompy. [ Dodano: 21-02-2007, 18:51 ] Taka czarna prostokątna puszka i z tyłu z niej wychodzi wiązka przewodów
-
[B5 1Z] Wyciek paliwa z pompy
Dzisiaj podczas wymiany klocków hamulcowych zobaczyłem, że mam plamę czegoś pod autkiem. Okazało się, że to ON. Po uruchomieniu silnika stwierdziłem, że mam spory wyciek z pompy wtryskowej a dokładnie (nie wiem jak to się fachowo nazywa) przy plastikowej prostokątnej kostce z wiązką przewodów w górnej części pompy. Kostka mocowana jest na cztery wkręty. Były luźne więc dokręciłem. Zbyt wiele to nie pomogło ale wyciek trochę się zmniejszył. Boję się dokręcać z dużą siłą aby ten plastik nie pękł. Dzwoniłem do inter carsu ale nie wiedzieli o co chodzi mimo moich usilnych starań aby wyłożyć kawę na ławę. Moje pytanie brzmi: czy ktoś już miał taki problem, czy jest tam uszczelka i czy mogę śmiało odkręcić tę kostkę aby czegoś nie zepsuć. Za odpowiedź będę bardzo wdzięczny.