Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slawek66

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slawek66

  1. Rewelacyjna sprawa taka osłonka. Da się gdzieś coś takiego kupić ?
  2. Dobrym wyjściem jest wymienić całą zawiechę i mieć spokój na 40 - 50 tys.km. Jeśli jest kłopot z kaską to nic się nie stanie jak będziesz wymieniał sukcesywnie elementy które zaczynają Cię denerwować swoimi stukami.
  3. Podziękowania dla Hugo i Miron78 oraz pozostałych organizatorów. Oglądałem prognozę pogody w TVN i od pierwszego marca w całym kraju ma być słonecznie a temperatura do +10 oC. Oby się sprawdziło :exclaim:
  4. Ale naszych niech nie ruszają :exclaim: :exclaim:
  5. Fajna bryczka.
  6. Ale ten czas się wlecze jak się na coś czeka :exclaim:
  7. Zacznij od sprawdzenia opon.
  8. Symboliczne 100 lat dla klubu a wiem, że ten klub będzie istniał o wiele dłużej skoro ma tak operatywnego prezesa i kompetentnych kierowników działów. Jesteście wielcy a my przy Was rośniemy w siłę :exclaim:
  9. slawek66 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Sensowne to np: Beru. Moim zdaniem nie potrzeba wymieniać dobrych na nowe ale jak masz gotówkę na zbyciu to wymień wszystkie.
  10. slawek66 odpowiedział(a) na wiki temat w Audi A4 B5
    Jak hamulec twardy to może servo zaczyna szwankowć.
  11. Ładne autko :!: Czy ten kolor lakieru to bakłażan :?:
  12. Mój 1Z odpala na dotyk jak do tej pory, ale ma takie wachnięcie na początku. Chciałem dzisiaj sprawdzić świeczki. Są na nich gumowe fajeczki. Moje pytanie brzmi: te fajeczki się zdejmuje ciągnąc do góry czy może odkręca czy jeszcze coś innego :?: Siedzą dosyć sztywno i nie chciałem czegoś urwać podczas ciągnięcia więc proszę o radę. [ Dodano: 27-01-2007, 15:10 ] Już otrzymałem informację od Pikusia i wiem, że wyciąga się do góry. Serdecznie dziękuję :564:
  13. U mnie wyświetlecz pojwiał się i znikał i nie było podświetlenia z prawej strony przycisków. Po rozebraniu sterownika i wymiany wszystkich żaróweczek panel działa aż miło Wystarczyło pewnie rozruszanie styków na kostkach.
  14. Ja w lipcu wymieniłem jeden górny i jeden dolny z prawej strony oraz jeden dolny z lewej strony. Zrobiłem do chwili obecnej 11 tys. i jest cisza .
  15. slawek66 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Szybko tzn. jak szybko :?: Skoro powyżej 135km/h się uspokaja to ja więcej niż 150 swoim traktorkiem staram się nie śmigać
  16. To pewnie blokujący hamulec ręczny o którym pisałeś w innym poście. Usprawnij ręczny i powinno być ok.
  17. Masz zapieczone cięgło wypychające tłoczek w zacisku. Sprężyna jest zbyt słaba aby je odciągnąć, linka pozostaje luźna i stąd ten jałowy luz. Kiedy zamarznie linka w panerzu to nie ruszysz.
  18. slawek66 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    No i problem się rozwiązał. Nie miałem pojęcia ile kosztuje magnesówka ale na allegro znalazłem za 38 zł. i już mam . Oto mój obecny zestawik:
  19. Nie sądzę abyś miał przejechane 1 mln. km. to pewnie nie masz jeszcze takich luzów aby wypłukanie nagaru miało rozszczelnić Twój motor. Zrobisz jak zechcesz. Ja bym wlał syntetyk.
  20. Racja :!: Tdi musi śmigać na syntetyku.
  21. Zajefajnie :!: Córcia jest oczkiem w głowie tatusia Pozdrowienia dla Twoich kobiet :!:
  22. Hugo - super pomysł z tym identyfikatorem :one: Imię osoby towarzyszącej podajemy Tobie na email czy tutaj :?:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.