Treść opublikowana przez Gaszka
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
A tu ciiisza ...
-
Wybor FMIC'a do AVF
Plan montazu IC sie troche oddalil. Zamowilem 550x180x65. Jak bedzie cos montowane to zdam relacje.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Objechalem parking i pojechalem dalej, za duzo wynalazkow roznego rodzaju jak dla mnie wlasnie, kiedy?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Zobacze, moze tez podlece zobaczyc. Smieszna jakas rejestracje maja, miejsca itp ... A kuffa to przeciez otwarty parking z marketu wiec tych ich wpisow nie ogarniam
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
To jak cos to w tygodniu mozna spotowac.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ktos chetny dzisiaj?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja tez bede dostepny
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Przygarne ori felgi A4, A6 lub A8. 17 cali. Ktos cos? Najchetniej zamienie za swoje obecne 17 - nie ori. Kupno tez rozwaze.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
A ja co tydzien na wyjezdzie
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Gdybym byl na miejscu w tygodniu to pewnie bym odwiedzil
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Dzieki, zapytam. Tak roznie wiec ciekawy jestem.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Bry wieczor. Prostowanie felg w okolicy, tanio? Ktos, cos?
-
Czy sprzeglo od BRD podejdzie pod AVF?
Panowie, popatrzylem po numerach i wychodzi na to, ze te sprzegla (AVF - BRD) roznia sie tylko dociskiem. Czyzby kiedy montowali inne dwumasy a teraz to ujednolicili?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Mi odpada kazda niedziela. Chyba, ze w poniedzialek sie swieto jakies trafi
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jakos pustki sie robia
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Dobry wieczor
-
Wybor FMIC'a do AVF
Nowa opcja Panowie, montowal ktos IC od A5 2,0 lub 3,0 ? Ten pierwszy mysle, ze moze wejdzie, ten drugi nie wiem bo jest sporo dluzszy.
-
Wybor FMIC'a do AVF
Planow co do mocy konkretnych nie ma, siedzi BRD zamiast seryjnej sprezarki a co po sofcie wyjdzie to bedzie Zderzak seria zwykla. O tym rdzeniu tez slyszalem ale nie wiem jaki jest w tym, ktory chce zakupic - z fmic.pl
-
Wybor FMIC'a do AVF
Czesc, Planuje dolozyc FMIC do mojego auta. Pytanie brzmi - jaki rozmiar wejdzie zeby nie ciac belki (lub tylko delikatnie)? Jeden z uniwersalnych 550x140x65 czy 550x180x65 czy moze jeszcze jakis inny? Dodam, iz chcialbym, zeby halogeny zostaly na swoim miejscu po montazu orurowania. Pozdrawiam
-
Czy sprzeglo od BRD podejdzie pod AVF?
Witam, Orientujecie sie Panowie czy na dwumas AVF podejdzie komplet tarcza + docisk od BRD? Badz od 2,5tdi 180ps (np A5 C5)? Ewentualnie ktory bedzie lepszy z tych dwoch, jesli podejda. Szykuje sie wymiana powoli a dwumas ma sie dosyc dobrze wiec nie chce go ruszac.
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
Ravenol VSG 75W-90 ? Czyli lepszy ten GL5 czy Castrol GL4+ dla mojej skrzyni?
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
To juz za duzo Poradzisz ktory najlepszy do manuala 6 biegowego z 2004r ?
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
Czesc, Jak sie ma sprawa doboru oleju do skrzyni 6 biegowej (AVF)? Wiecie moze jaki tam ma byc i ile go wchodzi? Znalazlem w miedzyczasie ze bedzie dobry kazdy z norma 501.50, tylko GL4 czy GL5? Ten drugi podobno w nizszych temperaturch gorzej sie zachowuje. Pozdro
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Zrobcie spota jak ja tez bede na miejscu
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Sztuk trzy