Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gaszka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gaszka

  1. Czytalem, tam same opinie BRD vs GTB. Tylko o hybrydzie nikt sie nie wypowiada jeszcze.
  2. Witam, Chcialbym popytac w tym temacie osoby uzytkujace jedno lub drugie turbo w avf/awx na seryjnym sprzegle. Ta pierwsza, podejrzewam, ze malo popularna i ciezko znalezc jakis wykres badz opinie. Co do drugiej to wiem, ze byly narzekania na lagi z dolu. Tylko czy dotyczy to wylacznie tych 'okazji' z allegro? Ceny podobne i obie p&p. Penie czesc napisze, ze nie warto, lepiej GTBxxxx ale to juz duzo wieksze koszta, przerobki. Chcialbym tez popytac jak z awaryjnoscia wzgledem seryjnych badz wzgledem serii GTB? Pozdrawiam:drinks:
  3. Pojechac do tunera, zrobi od podstaw pod Twoje auto jak ma byc. Gotowcom bym nie ufal.
  4. Rybnik z tego co widac.
  5. Wg mnie bedzie ladnie sie prezentowac. Jak cos to mozesz nabyc 235/45/17.
  6. Jesli masz tak jak wspominales, 215/55/16 to masz ciut wyzej niz standard
  7. Jesli bede na miejscu, tzn w domu, to tez sie pojawie:)
  8. Witam, dalej poszukuje czegos w 225/45/17, zawezilem wybor do dwoch modeli: Semperit Speed-Life oraz Uniroyal RS3. Mozna je nabyc w podobnych cenach, tj ok 350-360pln za sztuke z biezacej produkcji. Ktos ma porownanie badz wrazenia jakies z jazdy? olo3s , jesli juz ma byc 215 to bierz 215/50/17 - zamiennik seryjnych 235/45/17, badz 225/45/17. Te pierwsze drozsze bo nietypowy rozmiar, w tej samej cenie mozna kupic lepszej firmy 225/45/17.
  9. Panowie a co sadzicie o Vredestein Ultrac Cento lub Ultrac Sessanta? Z modelu Spotrac 5 bylem zadowolony, nie wiem jak te dwa, bo cenowo jak Fulda i Uniroyal.
  10. Gaszka gdzie Ty za taką cenę dorwał ? Nie dorwalem zadnych bo sam mam dylemat jeszcze. motohurt.com - tam maja ciekawe ceny, jedne opony podobnie jak oponeo, inne duzo korzystniej, to zalezy. Sam serwis moge polecic, bralem od nich pare kompletow, wszystko szybko i bezproblemowo. O Apollo słyszałem same dobre opinie. Ale należy pamiętać, że to są opony indyjskie ale producent ten wykupił holenderskiego Vredesteina, więc coś od niego przejmie - jednym słowem fuzje, fuzje i jeszcze raz fuzje... I co tu teraz wybrać, indyjskiego Vredesteina, czy np. rumuńskie Pirelli..., a może słowacką Fuldę. Bo zgadzam się z rookie, że Fulda jest niemiecka, ale made in Sloviaka... Wlasnie sam mam dylemat, tanszy Apollo Aspire 4G, ktory jest jakby tanszym Vredesteinem (mialem Sportrac 5 tyle, ze na 16" i sobie chwalilem) czy ciut drozsze Fuldy lub Uniroyale. Fulda powinna byc ok ale made in ... ? Germany rzadko sie chyba zdarza. A co do Uniroyalkow to slyszalem bardzo dobre opinie o jezdzie na mokrym ale boje sie jedynie plywania samochodu przy wiekszych predkosciach i zeby nie uszkodzic szybko opon lub felg na naszych 'pieknych; drogach, ze wzgledu na miekki bark opony, a dziur wszedzie pelno. Ktos ma jakies doswiadczenia z wymienionymi oponami w rozmiarze 225 45 17?
  11. Zebym chociaz zdazyl umyc woz:decayed:
  12. Moze cos typu Apollo 4G? Mialem dobre doswiadczenia z zimowkami tej firmy a model ktory podalem mozna kupic juz za 300pln (225/45/17). Obstawiam, ze lepsze to niz chinole ale jak sie sprawuja konkretnie te to niestety nie wiem. Ciut tansze niz Uniroyal i tez ciekawe sa Fuldy SportControl - 335pln.
  13. Tez bylem:P
  14. Hmm ja moze bd na kk ok tej godziny
  15. Mi deszczyk jedynie utrudnia wjazd do domu czasami
  16. Za duzo slonca?
  17. Wszyscy zamilkli jakos
  18. I jak tam ze spotem?
  19. W poprzednim PD zaslepialem, w obecnym jest wylaczony programowo tylko zeby nie zasyfiac dolotu, bez zaslepiania i gra gitara. Auta do ktoregos miesiaca 2003 nie wywalaja bledu, roczniki po tym juz sygnalizuja to kontrolka 'check engine'.
  20. Kiedys uzywalem takich szmatek z irchy, czy jak sie to nazywalo.
  21. poszedl like;)
  22. Spontan tez moze byc tylko nie kazdy siedzi caly czas na forum
  23. A moze sobota lub piatek?
  24. Auto: A4 B6 avant fwd Silnik: AVF Zawieszenie: 1BE Przod: 650mm Tyl: 640mm Opony: 195/65/15 Ilosc paliwa podczas pomiaru: 1/3 baku.
  25. Znowu spot i znowu mnie ominie;P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.