Treść opublikowana przez Gaszka
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja bardzo chetnie. Tylko nigdy sie nie zalapie na spota
-
Serwis klimatyzacji Woj. Opolskie-Śląskie
Pany odswieze temat, macie kogos ogarnietego kto DOBRZE wyczysci mi klime? Sam juz stosowalem miliony srodkow ale po krotszym lub dluzszym czasie wraca nieprzyjemny zapach. Czytalem, ze B6 maja problem z tym. Najlepiej bylo by wymienic chlodniczke klimy ale nie widzi mi sie demontowac deski.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Halo, jak widac ciiisza dzieje sie cos, gdzies?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja jedynie w piatek za tydzien, teraz sobota i niedziela odpadaja.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Odpadam.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ten 'tuning spot'? Ostatni na kaufie mi osobiscie nie przypadl do gustu (same jakies wynalazki). A dzisiaj niestety nie zdaze, zeby podjechac, zobaczyc.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Godzina jaka?
-
Jakie sprzęgło A4 b6 1.9tdi AVB
Ja przy podobnej mocy w avb i przy ciut wiekszym niutonie mialem jednomas 1z + nowego sachsa. Trzymalo bez problemu.
-
Sprzęgło 624 3329 00 , wymiana na BRD ?
Witam, Doslownie wczoraj porownywalem 3 sprzegla - od BRD, i te dwa od AVF. To z koncowka 900 (drozsze) ma taka sama tarcze jak od BRD - 4 sprezyny, numer ten sam. Za to to drugie AVF, tansze z koncowka 700 ma tarcze na 6 sprezyn a docisk taki sam jak to drozsze. BRD ma calkiem innyc docisk. Prawdopodobnie zamontuje BRD bo fizycznie na stary dwumas (gdzie teraz bylo sprzegla z tarcza z 6 sprezynami), pasuja wszystkie 3 dociski. Taki mala sugestia dla tych, ktorzy jak ja uparli sie na na Sachsa od BRD - w pudelku tarcza z wybitym logo Luk'a, nadrukowanym logo i numerem Sachsa i okladziny Valeo Pozdrawiam EDIT: Przestroga dla innych - jesli tarcza z dociskiem pasuja na dwumas to nie znaczy wcale ze bedzie dzialac. Sprzeglo zamontowane. Nie wysprzegla do konca. Podczas jazdy jest ok, na postoju przy wlaczonym silniku wbic jedynke to masakra. Mozliwe, ze bedzie prawie nowe sprzeglo z BRD po przebiegu 10km na sprzedaz jak zapadnie decyzja co dalej.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Pod wieczor mozna cos zmontowac.
-
AVF wymiana turbo na BRD/BVA
Dokladnie. Jedynie zmieniasz szlauch za turbo badz tak jak kolega wyzej napisal obcinasz szybkozlaczke ze starego
-
AVF wymiana turbo na BRD/BVA
Przepraszam, chyba pomylilem. Obie strony na zwykla opaske raczej. Tak czy inaczej ja zastosowalem szlauch z Passata B5 AVB (bo akurat taki mi lezal w domu), pasowal jak ulal. Ktorys z dwoch szlauchow, nie pamietam czy od filtra czy za turbo opornie wchodzil. Ale jak najbardziej pasuje bez przerobek. Ta puszka sie nie przejmuj, ona jest polaczona z rura metalowa biegnac przez front auta, nie z tym szlauchem.
-
AVF wymiana turbo na BRD/BVA
Ad1. Waz od filtra zostaje. Ad2. Kup waz uzywany od 101 badz 115 PS PD. Z jednej strony szybkozlaczka, z drugiej na opaske. Co do off topicu, napewno GTB rowniej wstaje i da wiecej mocy ale wiecej przerobek. Zdrowe BRD p&p i kupic mozna ponizej 1tys pln.
-
hybrydowe turbo AVF
Wyslac turbo do osoby ktora regeneruje, roztoczy co trzeba, wiekszy srodek wlozy i bedzie gralo Ew. BRD uzywka P&P, tylko trzeba liczyc sie z gwaltownym wstawaniem.
-
Moc oryginalnego wzmacniacza
Tego wlasnie trzeba sie dowiedziec Cudow tez sie nie spodziewam, z ciekawosci bardziej czy mozna tam np jakis sub 20cm powiedzmy 50-100w podpiac i umiejscowic w bagazniku. Celem lekkiej poprawy niskich tonow.
-
Golf II 1Z, .216, 11mm, de110, hdk 248, fmic
Dymienie niestety w calym zakresie, na wyzszych biegach nie jest zbyt dokuczliwe. Bodajze 1,2 lub 1,25, z tym ze tylko jak wstaje overboosty, nie przekraczajace 1,5.
-
Moc oryginalnego wzmacniacza
Czyli jak glosniki tylne / sub po 22W?
-
hybryda avf
O to wlasnie pytalem. Taka jak wyzej napisalem? Zabawa z wystrojeniem? Pytam z ciekowosci bo u mnie czeka taka na montaz, tyle, ze do VP.
-
Wybor FMIC'a do AVF
Nie zauwazylem jak narazie, zrobilem doslownie kilkat km. Pojezdze przez week, napisze.
-
hybryda avf
Wlozyles Gt17/20 ?
-
Golf II 1Z, .216, 11mm, de110, hdk 248, fmic
Witam, Wykres na powyzszych gratach, walek rozrzadu ori, turbosprezarka tez jeszcze ori T15.
-
Wybor FMIC'a do AVF
Ostatnio w koncu zostal zamontowany fmic, co do wrazen do sie jeszcze nie wypowiem.
-
Moc oryginalnego wzmacniacza
- Moc oryginalnego wzmacniacza
Nie mam pojecia jaki, musial bym rozkrecic i zobaczyc. Sa tam z gory jakies oznaczenia? Zwyczajny zestaw z RNS-e, Bose to napewno nie jest.- Moc oryginalnego wzmacniacza
Witam, Pytanie jak w temacie. Ktos sie orientuje jaka moca dysponuje oryginalny wzmacniacz na glosniki oraz na suba? Pozdrawiam - Moc oryginalnego wzmacniacza