Treść opublikowana przez Gaszka
-
Na co zmienic fabryczny głośnik ?
Dzieki, o taka odpowiedz mi chodzilo. Zastanawialem sie nad malym subem 25cm closed, moze kiedys zamontuje.
-
Na co zmienic fabryczny głośnik ?
Dzieki za wyjasnienie Mam pytanie tez w sumie odnosnie suba - czy zmiana samego suba i wzmaka na taki z Bose polepszy bas, bedzie glebszy? Czy podeszlo by to w ogole plug & play i zgralo sie jakos z fabrycznymi glosnikami?
-
Na co zmienic fabryczny głośnik ?
Mozeszw wyjasnic o co chodzi z przepieciem pinow? Czy miales na mysli tylko podmianke glosnika
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Wlasniez racji tego powtarzania dopytuje ale konkretow brak wiec zostane przy ori. Ten fakt o ktorym piszesz, zniechecil mnie do nowego walka - zamiennika - gdzy nie chce za rok -dwa znow go zmieniac. Edit: Znalazlem w necie jeszcze cos takiego: http://sklepswiatek.pl/volkswagen-19-tdi-p-2166.html Ktos moze cos wie na temat firmy lub uzytkuje takowy?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
300+ nie ma w planach. To bede szukal w jak najlepszym stanie. Szklanki oczywiscie, ze do PD, tylko chcialem poradzic sie w kwestii firmy
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Witam Panowie, Przeczytalem caly temat, objawy te same i zaczalem szukac walka. Warto wsadzac walek z SDI jesli na pokladzie turbo BRD? Da to pare koni/nm wiecej? Jesli nie to chyba zakupie od BXE bo wiecej ich do wyboru Jezdzi ktos na innych popychaczach niz INA? Mysle nad Federal Mogul badz Rouville.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Gregorski, nie ma problemu, szybciej poszlo niz sie spodziewalem Dawid, chodzilo mi tylko o ogol, co tam sie dzieje tez podejrzewam, ze jak stac to nie kreca. Ale z drugiej z strony, skreci ktos, ma mniej przejechane i wszystko udokumentowane to kto nie uwierzy prywatnie sprzedajacemu dziadkowi z niemiec Co do spota... Pany, traficie zawsze jak nie mam czasu no, chyba, ze przed 18, to moze na pare minut bym podjechal
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Prywatnie ludzie juz tez skrecaja liczniki. Bynajmniej w DE, do ilus tam tys rocznie placa mniej podatku.
-
Jarzma 301 ?
Czesc, Szybkie pytanko. Pod jakie tarcze sa dedykowane jarzma j/w ? W necie/forum ani etce nie znalazlem niestety zadnych informacji. 560 to 288mm a 569 to 312mm, te akurat wszedzie sa opisane. Za to te 301 podobno w 2,5 byly zamontowane ale wiecej nie wiem. Jesli nie ma takich, mam bledne informacje, to prosze o skasowanie tematu by nie zasmiecal
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Osobiscie wolal bym B8 / C6 ale to moja opinia. Ma sie podobac wlascicielowi i jezdzic ps. Ta 20-tka w tym aucie taka mala sie wydaje
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Moge VAGA udostepnic w tygodniu jednak jeszcze kluczyka nie ogarnialem nigdy
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Szkoda. To za tydzien mozna.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Za pozno przeczytalem. Moze jutro?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
No wczoraj nic nie bylo ze spotowania.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Mozesz tam zamowic, ew sprobowac w IC na miejscu. Powinno isc oddac/wymienic jesli to nie te. A co do spota, to mozna by cos zdzialac.Jutro o ktorej i gdzie?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
tych numerow poduszek w etce online nie bedzie?
-
Jak czesto wymieniac osuszacz (skraplacz) ?
Dzieki Panowie. Wiec nie bede ruszal, klima raczej nigdy nie byla rozbierana i wg mnie dobrze chlodzi. Czyli jedynym objawiem psujacego sie osuszacza jest spadek wydajnosci klimy?
-
Jak czesto wymieniac osuszacz (skraplacz) ?
Witam, Mam pytanie jak wyzej. Jak czesto wymienia sie osuszacz? Jakie sa lub moga byc objawy wskazujace na koniecznosc wymiany?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Tez bede.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Wiec ktos jutro jedzie do SRC?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jak nie zapomne to podjade zobaczyc:P
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
To co, robicie cos wiekszego? Albo jakis spontan;)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Mozna zrobic. Tylko ja juz przypuszczam co wyjdzie z zaangazowaniem opolskiego;)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Czemu dopiero teraz jak mi sie spac chce
-
turbina z AWX podejdzie bez przerobek do AVF
Tak jak wyzej kolega napisal. To dokladnie ten sam model turbosprezarki.