Treść opublikowana przez Gaszka
-
Czy seryjny FMIC z a6 2.5TDI moze zostać w AVF+GTB pytanie do znawcow
Panowie a montowal moze ktos taki FMIC w A4 B6? Przymierzam sie do chinczyka ale jesli ten by nie sprawial problemu z montazem to tez ciekawa opcja
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Przed Lidlem uliczka w lewo, jadac od centrum, tak mniej wiecej na przeciwko Infinity (silownia). Jest tam chyba nawet szyld.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
A co konkretnie potrzebujesz? Mozesz jeszcze sprobowac w Kotlarni, Łakach Kozielskich. W razie czego zostaje Nysa i angliki
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
Ladne kreski Na jakim to doladowaniu jesli mozna wiedziec?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ano był, dzięki i do kolejnego, milo bylo poznac Dzieki, rowniez bylo milo poznac;) A co do spota w Krapkowicach to nie dam rady jutro niestety:(
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Dzisiaj byl mini spot A jutro jak co nie dam rady raczej, zalezy w sumie o ktorej by mialo byc.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Tak, krazylem tam juz rano i popoludniu
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Elo:-D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Niedawno byly takie w okolicy na sprzedaz. A tam w ciul dystansu, 2-2,5cm to nie w ciul:p Wg mnie ciekawie by wygladalo.
-
Dobrzy chiptunerzy
Tak jak piszesz Rybnik badz CTR w Zabrzu. A o tym z Opola pierwsze slysze.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jeszcze w Dlugomilowicach i Renskiej Wsi dobrzy sa ale nie wiem jak cenowo.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Przewaznie tak biora, ciezko znalezc taniej i dobrze Mati, kogo w Zdzichach masz na mysli?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Dzien dobry:D
-
Szukam Tunera+Mechanika Śląsk
CTR Zabrze, tuning mechaniczny i ecu. Czy takie rzeczy jak rozrzad itp robia to nie wiem ale pewnie tak;)
-
Turbo BRD
Mozesz cos wiecej napisac o tym BRD z CAHA?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Czyli drogo ale moze podjade w weekend.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Za wymiane lasera czy napedu calego?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Tez pierwsze widze. Ciekawe jakie ceny
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Tez bym sie moze zjawil w sobote;) Ps. Orientujecie sie czy ktos w okolicy (opolskie, slaskie) ogarnia temat RNS-E? Potrzebowal bym laser wymienic badz mechanizm a nie chce wysylac i bez radia jezdzic;)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Moze jutro badz dzisiaj jakis spocik?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Wlasnie, Mati, widzialem Cie ostatnio z fotelikiem w samochodzie jak wyjezdzales z Dziergowic;)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja napewno jade do Racka, daleko nie ma.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Oj Pany, spotujecie jak mnie nie ma O 20 to bd gdzies w Czechach
-
Hybryda GT17/20 czy BRD?
Kata brak, EGR'a rowniez, przelotu, fmic itp nie chcialbym rzezbic aktualnie. Moze kiedys ale teraz napewno odpada;) Lepiej dobra uzywka czy po regeneracji i z gwara wg Ciebie? Zobaczymy, moze cos sie trafi w rozsadnych pieniadzach;)
-
Hybryda GT17/20 czy BRD?
Moce docelowe nie sa okreslone. Szukam czegos do codziennej jazdy do B6 AVF'a, o podobny dole, tylko z lepsza gora niz seryjna suszarka. Myslalem o GT17/20 gdyz na forum kolega tworzy takie cuda. Samochodem z BRD nie mialem okazji sie przejechac. Ogolnie zeby byla lepsza gora, dalo sie tym jezdzic na codzien i bylo w miare bezawaryjne. Polka GTB22 to nie dla mnie, choc, nie powiem, przyjemnie by bylo taka moc miec.