Treść opublikowana przez Gaszka
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jak nie ma wiecej chetnych to trudno, moze kiedy indziej. Pewnie znowu zrobicie jak bede w pracy
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Zawsze mozna kupic zamiennik na probe, nie wytrzyma to sie poszuka ori A co do spota to chetnie tylko o ktorej?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Zdrowych i wesolych Swiat
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Aha, myslalem, ze smigasz tutaj w Kozielskiej skoro ostatnio o Dlugich cos pisales
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Nie ladnie crackowane a co do tematu to ja tez uzywam VAG COM, jakiegos starego. Z radiem chyba sie laczyl ale nie pamietam. Krystian, dwa tygodnie temu w niedziele zostalem przez takowa Vectre zatrzymany w PC. Byles moze Ty wtedy na zmianie?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
A o ktorej i gdzie proponujesz?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
- Kędzierzyn-Koźle i okolice
A nie sa przykrecane i wysuwane?- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jaki koszt ?? 100 pln- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Tez akurat bylem pod carrefurem w tych godzinach Panowie gdyby ktos chcial sprawdzic moc swojego wozu to bedzie taka mozliwosc 4.10.2014 dynometem, niedaleko bo w Raciborzu- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Siemanko all Co do zaworka to tak jak pisze kolega wyzej, wazne by wtyczka pasowala i kazdy dziala. Nawet ten z EGR mozna zastosowac zamiennie tymczasowo, tez pojedzie. A co ze spotem? Jak w piatek badz sobote jakis bedzie to bym podjechal tez moze, zaley o ktorej- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Pany jak by ktos potrzebowal mam dystanse na zbyciu, oczywiscie 5x112. Wiecej info na PM.- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Za pozno widzialem posta. Spot byl?- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Szkoda. A Audi nie jest rodzinne?;p- Pytanie do posiadaczy turbosprężarek BRD
Cześć, Od dawna szukam turbosprężarki BRD do swojego AVF'a. Wszystkie egzemplarze, które oglądałem miały mniejszy lub nieco większy luz poprzeczny (góra - dół) a także niestety minimalny lub nieco większy luz wzdłużny. Z tego co wiem luz wzdłużny jest nie dopuszczalny a poprzeczny tez do jakiejś granicy. Dużo opinii słyszałem 'ten typ tak ma' i 'jak przyjdzie olej to luz zniweluje się'. Wszystkie sprężarki oglądałem luzem, nie na silniku. Teraz pytanie: jaki luz w tej turbinie jest dopuszczalny, żeby nie martwić się o awarie? Czy coś z opinii powyżej jest prawdą? Mam jedną taką z małym wzdłużnym luzem i nie wiem czy jest sens ja zakładać w ogóle.- Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
Szkoda, ze hamowanie tylko do czwartku w Opolu. Niestety nie dam rady.- Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
Czesc, Samo hamowanie w Opolu w jakich dniach bylo by mozliwe?- Kędzierzyn-Koźle i okolice
O ktorej lecicie?- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Wysoka ta trojka ze zdjecia jak na Low Elite- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Low Elite? Tez nie znam Do soboty moze zdaze przerzucic kola i gwint wyregulowac. W Golfinie- AVF Turbo
Tylko i wylacznie A4 B7 2,0 Tdi 170 ps. Silnik BRD badz BVA.- AVF Turbo
Potwierdzam. Sam szukam takiej aktualnie.- Kędzierzyn-Koźle i okolice
- AFN, ile mogę z niego wycisnąć? (Lubelskie)
Zadnych boxow, wiele to nie da (przewaznie oszukuje temp paliwa i tym samym zwieksza dawke - bynajmniej w PD tak to dziala, VP mnei wiem). Tak jak wyzej kolega napisal, tylko do tunera, hamownia i wszystko bedzie jak powinno- Czy do programu konieczny jest FMIC?
Czesc, Do spokojnej jazdy i bez zmian osprzetu nie jest to konieczne ale nie zaszkodzi. Nawet do serii mozesz zalozyc i bedzie silnik lepiej oddychal przy wysokich temp na dworze. Ogolnie sam FMIC nie doda mocy ale pozwoli ja utrzymac przy wlasnie takiej pogodzie jak dzisiaj mamy - Kędzierzyn-Koźle i okolice