Treść opublikowana przez peja1000
-
air bag swieci cały czas
swieci bo zapalniki sa puste i teraz jak zmostkowac czy cos takiego żeby komputer nie rejestrował błedu a gasła kontrolka od air baga wiek ktos???? uzupełnij profil
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
a komputer pokładowy jak kipsko podswietla to co mam zrobic[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2007, 12:16 _________________________________________________znaczy nie wyswietla ładnie tylko kiepsko?? co zrobic uzupełnij profil
-
Wymiana rozrządu w a4 2,5 akn
zadne wałki nie sa wyjechane po prostu jakis debil puscił plotke i wszczy jada na 2,5 v6 brat ma a6 i ma prawie 300tys km i chodzi igła jescze ma cisnieni na tłokach jak nowy prawie to są długo dystansowe silnik wuja ma a8 d2 i 230tys i też nic sie nie robi jakie geje sobie wymyslaja że 2,5 sa wadliwe tylko pompa wtryskowa siada a ogółnie lepiej uzupełnij profil....
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
skory z tyłu mam na ukonczeniu to może teraz przód łatwiej wieksze kółka
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
hinco przysłał mi znaczek podaje foty gotowca jak wyszedł tylko do poskładania proszę uzupełnij profil[br]Dopisany: 29 Maj 2007, 07:58 _________________________________________________sorry ale aparat umarł
-
[B5 AJM] Trudno odpala przy wysokich temp zewnetrznych
problem to jest że czujnik chyba szlak trafił odłacz koste od temperatury i wtedy spróbuj uzupełnij profil
-
podświetlany znaczek audi z przodu
sorry ale myslałem że przez przypadek go wkleiłem w tamten temat a to ty sorki
-
podświetlany znaczek audi z przodu
tylko jak równo zeszlifowac 4 kółka równo na kamienu dużum???
-
podświetlany znaczek audi z przodu
gadałem z hainco i już ma prawie na ukonczeniu znaczek na tył wyszło git koszt niewielki 40-60złz neonami inver pleksa rozebrałem gril i z przodu można łatwiej i prosciej zrobic mam fotki wrzuce [br]Dopisany: 20 Maj 2007, 16:43 _________________________________________________mam pomysł i foty jak to zrobic by musiało byc podsiwtlane na biało żeby milicja sie nie trzepiała wiec 3 fotki mam http://www.wrzuta.pl/obraz/8CeMlWpKNh/zdjecia-0079 2 http://www.wrzuta.pl/obraz/eJXetYgo4Q/zdjecia-0080 3 http://www.wrzuta.pl/obraz/xEIe4UAm2S/zdjecia-0082[br]Dopisany: 20 Maj 2007, 16:45 _________________________________________________rozebrałem grill i mam foty widze to tak może ktos to jeszcze udoskonali beda potrzebne 1m neonu koszt 12zł invert koszt 18zł i to wszystko na pierwszej fotce widac wnekę wiec by trzeba z czoła przyszlifowac znaczek patrz 2 fotka i gdy by powstała leka szpara ok.1-2 mm to odtyłu by można podkleic neon i gotowe bez pleksy i łatwy montaż może ktos ma lepszy pomysł tylko mały problem nie wiem jak z czoła wszytskie kółka równo zeszlifowac
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
gadałem z hainco i już ma prawie na ukonczeniu znaczek na tył wyszło git koszt niewielki 40-60złz neonami inver pleksa rozebrałem gril i z przodu można łatwiej i prosciej zrobic mam fotki wrzuce scaliłem do tego tematu, proszę nie robić bałaganu
-
SPALANIE V6
MAM AUDI A4 2,5 V6 150 PS TDI TIPTRONIC ILE PRZY SPOKOJNIEJ JEZDZIE NA ROZPEDZIE POKAZUJE WAM WASZE AUDI NA KOMPUTERZE ILE PALI MI PRAWIE WCIAŻ 12,10 LITÓRW ALE PALI CHYBA MNIEJ [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 12-05-2007, 19:04 ] - dlaczego jesteś niegrzeczny i krzyczysz ? - o spalaniu jest encyklopedia już - źle nazwałeś temat (2 punkt regulaminu)
-
[B5 2.5Tdi Quattro 150KM] warto nie warto ?
JA MAM A4 2,5 V6 150 PS I NIE NAŻEKAM TIPTRONIC MA NIESAMOWITA SIPE JAK PRZESIADŁEM SIE W 1,9 TDI TO NORMALNIE MUŁ TYLKO 2,5 V6 8,9 LITRÓW GUTA PRZY NAJWOLNIESZEJ JEZDZIE 2,5TDI NIE SA WADLIWE TYLKO UCZULONE NA POPRZEDNIEGO WŁASCICELA MOJE AUTO MA 210TYS I SPOKOJNIE A TAK A PROPO NA GIEŁDZIE JEZDZIŁEM A4 A6 2,5 V6 TDI 150 PS MANUALAMI I TIPTRONICKAMI I NA 1000% TIPTRONIC ZBIERA SIE LEPIEJ NA 1000% [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 12-05-2007, 19:05 ] przepisz proszę ten tekst na normalne litery
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jak zdemontowac licznik
-
bezpieczniki
gdzie audi a4v2,5tdi v6 ma bezpieczniki 98r
-
proble z tiptronicem
mam problem mam audi a4 2,5tdi v6 tiptronic gdy auto stoi lub jade na d i przełacze w prawo na tipa nie widzi buiegów i nie reaguje auto kupiłem bite i teraz je zrobiłem silnik i skrzynia była wycigana czy jakis bład może to byc
-
ile oleju do automata
jak sprawdzic pozom oleju w audi a4 98r 2,5 v6 tiptronic w skrzynia olej jak sprawdzic
-
Jak sprawdzić czy mam podgrzewane fotele ??
kupiłem a4 98 p[ełna opcje i nie wiem czy ma siedzenia podgrzewane czy musi miec osobny przycisk
-
[B5 AFB] ile oleju do tiptronica
mam audi a4 2,5tdi tiptronic z 98 r może ktos wie ile wchodzi oleju w skrzynie + filt i całe opróżnienie skrzyni przydala by sie porzadna nazwa dla tematu :diabelek:
-
[B5 ADR] Pedał hamulaca drga, słychać chrobotanie podczas hamowania??
tarcze maja bicie i gdy nadusisz hanulec to pedał zaczyna leko pulsowac