Treść opublikowana przez songo
-
[Małopolska] Widziany, widziana
wczoraj około 13.30 na remontowanym moście w Zakliczynie popielate b5 kombi na klubowych ramkach.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
w poniedziałek wg umowy Mike_G na moście w Zakliczynie tyle że trochę przed czasem no i widzę że kazdego dnia zawsze przed 6.30 bo jakoś nie możemy się styknąć
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zapytam szwagra bo miał kilka audik 110 na części więc może i turbo sie mu ostało
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
kolego dixon jeśli chcesz fajnie dobrac lakier to polecam firmę lechler w sączu. ja tam dobierałem i jestem zadowolony a mój szwagier który ma warsztat samochodowy to na wszystkie lepsze autka czy to klienta czy tez swoje zwiezione z zagranicy właśnie tam zawsze zamawia. Michał co do szyby to wszystkiego dowiem sie jutro ale dzis musiałem jeździc po saczu w tą najwiekszą ulewe z niedziałającymi wycieraczkami-rewelka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zapieczony to on był do wczoraj bo już jest zajechany no i właśnie takich szkód mi narobił. jeszcze zadzwonie jutro do poznania bo tam jest firma co przywozi szyby na miejsce właśnie nord glasa lub z demontażu z roku który odpowiada klientowi bo szwagier u nich zamawiał i raz w tygodniu mają transport w dany region polski i przywożą wtedy na miejsce
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wiem bo w tarnowie kleiłem jeszcze do b5 a w sączu to robią szyby tam gdzie przyciemniałem szyby zaraz pod samochodówką ale dziś sobota i już nie zadzwonię a warto zapytać jeszcze gdzieś zanim tam zadzwonię. szlak mi trafił wycieraczki,prawdopodobnie siadł mechanizm i jak włączyłem wycieraczki w garażu to ta od strony kierowcy tylko zgrzytła i doparła do szyby i zanim zdąrzyłem ją zatrzymać to już szyba była pęknieta bo dół pióra o nią docisnął. Michał a ile płaciłeś za szybę no i za samą wymianę?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
panowie potrzebuję przednią szybę do swojego cypiska, dobrze by było jak by to była ori no i oczywiście w dobrej cenie.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
wczoraj koło 13.30 na lwowskiej w NS Adaś na awaryjnych. chciałem Cie strąbić ale w aucie nikogo nie było hehe
-
[Małopolska] Widziany, widziana
a do pracy tyle że w kierunku tuchowa bo 2 mosty remontowaliśmy w siedliskach
-
[Małopolska] Widziany, widziana
dziś o 6.30 na światłach remontowanego mostu w zakliczynie ponownie Mike_G w swojej A3 lecz tym razem bez przyczepki i traktorka,zapewne jechał po odbiór gaży za koszenie na narodowym hahaha. Michał ten gość który pokazywał Ci cześć w czerwonym ducato to właśnie ja,widziałem że zatrybiłeś tyle że ciut za późno i nie wiesz kto to był
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Ładnie był oklejony? no fajnie,czarna klapa i dach,czarny traktorek na przyczepce no nic dodać nic ująć
-
[Małopolska] Widziany, widziana
dziś o 6.30 na rondzie w Zakliczynie Mike_G_A4 w swoim A3 z przyczepką i traktorkiem do koszenia trawy zapewne zasuwał na Warszawę kosić trawę na narodowym hehe
-
[Małopolska] Widziany, widziana
w poniedziałek koło 14 jasno niebieska b5 na KLI z tyłu klubowa naklejka pod zakładem fryzjerskim w Porąbce Iwkowskiej wczoraj koło stadionu Sandecji chyba Przemek srebrny avant b6 na klubowych ramkach,wołałem Cie przez radio ale bez efektu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Crisu gratulacje ale przede wszystkim przespanych nocy hehe
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wielkie dzięki panowie za życzenia.no wczoraj to raczej chyba nic bym nie był w stanie napisać bo nie wiem czy bym dojrzał laptopa.co do vagu w starym sączu to troszkę sie opuściłem i nie za bardzo wiem co sie dzieje na forum więc muszę troszkę zaległości nadrobic i poczytać co i jak
-
[Małopolska] Widziany, widziana
wczoraj w brzesku pod can-pakiem ok 14 granatowe b5 KBR 1N.... naklejka klubowa z tyłu po stronie pasażera
-
[Małopolska] Widziany, widziana
w poniedziałek,czwartek,sobotę i dzisiaj granatowe b5 na klubowych ramkach z tyłu rej KRA 014..... pod szpitalem w prokocimiu
-
[ALL] Diesel a benzyna
jeśli najbardziej zależy ci na komforcie no to nie pozostaje ci nic innego jak przyskłdać kasy i wymienic na coś nowszego a co do mocy to walisz program i na pewno bedziesz zadowolony.mówię to z własnej autopsji(miały byc dalsze mody 1z pod 150KM a jest avf 180KM i jest i komfort i stosunkowo nawet wystarczająca moc )
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jesli chcesz mieć jak najwięcej koni to dopytam szwagra co,jak i za ile bo właśnie robi sobie małego zapierda....lacza właśnie z a3 1.8t tyle że moc ok 600KM a przygotowany jest nawet pod 900 no ale kolego cały silnik zakuwany,turbo jak u mnie w manie tga itd koszty niesamowite z tego co z nim gadałem no ale efekt poznam już w tym miesiacu
-
[B6 AVB] Brak ogrzewania
crisu no to jaki problem ,wyciagasz silniczek, przywozisz na spota i ochroniarz juz sie nie nudzi.za 2 godz to tak ci go wyczysci ze bedzie hulał jak trzeba i juz wszędzie będzie wiało a i cygara chłopaki w spokoju wypalą :polew:
-
[B5 AFN] Wyświetlacz klimatronika
masz rozlany wyświetlacz i nic z tym nie zrobisz no ale jesli wszystko działa jak należy to nie masz co go wymieniać. widzę kolego ze jesteś z żywca to przecież masz machera od tego na miejscu bo ja kupowałem klimatronik właśnie u gościa w zywcu lub pod zywcem i on tylko tym sie zajmuje.2 lata temu za uzywke płaciłem 350zł.mój stary zepsuty mu sprzedałem. gościu ogłasza sie na allegro bo sprzedaje i remontuje klimatroniki. jak uda mi sie znaleźć nr do niego to ci napiszę na pw
-
[INNE] Słabo grzeje w kabinie
ten czujnik to silniczek temp który pewnie sie zwiesił lub szlak go trafił a znajduje sie pod deska rozdzielcza, pod schowkiem od pasażera tylko juz nie pamietam czy pierwszy jest on czy silniczek od prędkosci nawiewu. jak go wyciagniesz,rozbież go i go przeczyść a jak nie pomoże to na nim bedziesz miał numery i jesli jest padniety to musisz kupić inny sprawny o identycznych numerach jak te które masz na silniczku
-
[ALL B5] Co wybrać- seryjne zawieszenie, czy obniżone?
wszystko zależy od upodobań i dróg po jakich sie poruszasz. ja np mieszkam w terenie górzystym i jak dla mnie tylko seria. miałem obniżoną b5 ale wyjazd z promu i zderzak do malowania a zimą ciut więcej śniegu jeszcze zmrożonego i to samo no ale jeśli hulasz po samych asfaltach(równych) to jak najbardziej obniżaj
-
[B6 AWA] Wysoko bierze sprzęgło
3 lata temu w b5 wymieniałem sprzęgło na nowe i od samego początku brało przy samej górze
-
[ALL B5] Wiek akumulatora
ja mam boscha od 2 lat i jak na razie sprawuje sie super. wczesniej miałem banner-a ale nie polecam