Treść opublikowana przez songo
-
[B6 AVF] BRAK OLEJU-żółta kontrolka
kolego widze że lejesz pełny syntetyk i to 40 który jest super olejem bo szwagier jeździ w rajdach samochodowych i 40 leją już do sportu wiec na pewno nie żałujesz i dbasz o furke a pytanie moje czy przypadkiem nie zmieniałeś oleju z półsyntetyka właśnie na obecny 5w40 bo mogło by sie zdarzyc że mógł ci sie rozszczelnić tyle że to by było widać więc jeszcze raz sprawdz dobrze
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wielkie dzięki chłopaki na pewno jak tylko wszystko bedzie ok i sebastian podrośnie to na pewno będzie jeździł z ojcem na spoty siara pogratuluj mieszkowi jak go tylko spotkasz i pozdrów go odemnie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a no jestem juz od 3 dni no ale czekam na wyniki bo cos jest nie do końca ok no ale jak wszystko bedzie dobrze to na pewno sie pojawie no i pępkowe również zabiorę no i jeszcze nowy kolega przyjedzie cysterną skoro ryba tak prognozuje no to libacja murowana
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
tak czytam czytam i zal mi sie zrobiło tego chłopocka bo zapisał sie do klubu, mógł pojawiać sie na spotach to i zawsze było by o 1 więcej a tak na dzień dobry chciał zabłysnąć no a zamiast tego z deka mała gafa bo nikt go nie poparł. mogłes przyjechac na spota ,poznać ludzi i zacząć sie wypowiadać a tak pozostaje ci sie przepisać do konkurencyjnego clubu audi moze tam znjdzie sie ktoś kto będzie podzielał twoje poglądy. a tak serio przyjedź na spota,przywieź flaszke i na pewno sie z chłopakami dogadasz :decayed: :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Oparcie tylnej kanapy
może to byc wtyczka do kabla antenowego do cb ja też mam tak puszczony pod tylnym siedzeniem ale wtyczka u mnie jest pod nogami a moze ktos miał tube w bagażniku i jakieś podłączenie od przetwornicy to będzie lub podłączenie pod przenosny ekran dvd, no ktoś cos dorobił i do czegos mu to słuzyło
-
[ALL B5] Wyciek z wahacza?
kolego mariusz w wahaczach nie ma oleju ,jest to normalny odlew aluminiowy, patrz dobrze bo moze masz amor olejowy i ci leje
-
[B5 AFN] Szybkość osiągania temp. roboczej silnika
no przeciez wystarcza 2 sopnie mrozu wiecej i juz musisz dłużej czekać a po za tym wystarczy że ty bedziesz jechał 70km/h a brat 80 no i dziwne że jemu szybciej zagrzeje
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Młody jeszcze kilka fotek a nie wejdzie juz w dział Nowy Sącz bo chłopaki z klubu serwer przeciążą :polew: :polew:
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
no z deka za mało, kilka dni takiego mrozu lub wiekszy mróz i bedziesz miał kape z odpaleniem
-
[B6 AVF] Padniety aku?
ja zawsze zakładam 74Ah i radzi sobie super ale moze być wiekszy dla diesla to nawet lepiej no ale oczywiscie żeby tez nie przesadzić
-
[ALL] Koledzy powiedzcie, jak długo ładować akumulator takim prostownikiem??
no przecież masz wskaźnik ładowania więc ładuj aż dojdzie do 0 a czy to bedzie godzina czy 8godzin to wszystko zależy od stopnia jego rozładowania
-
[ALL B5] Problem z grzaniem b5
czujnik wody prawdopodobnie do wymiany
-
[B5 APR] Ciężko zagrzać auto
ja jeżdżę na akcję zimową(odśnieżanie) i dojeżdżam fiatem ducato i ten to dopiero wolno sie grzeje a już nie wspomnę o nagrzaniu w srodku no ale ten typ tak juz chyba ma no ale na zime standardowo osłona na chłodnicę no i w tym modelu różnica dosyć spora.
-
[B5 AJM] Temperatura silnika przy -15
u mnie również grzeje znacznie dłużej niż normalnie i nawet jesli złapie już 70 a zwolnię nie co jazde to potrafi spaść do 60 ale jak juz złapie te 90 to trzyma.termostat nówka wymieniony niecałe 2 mies temu
-
[B7 BPW] Ile km/h jadą wasze A4 2.0 multitronic?
dokładnie kolego vauxhall i pozostali koledzy avf po za tematem na zakończenie mała przestroga; od szarowa do wrocławia ciągle od 200-240km/h w 3 osoby(chip 180ps) i po powrocie turbo do regeneracji-przegrzane. więc kolego julio śmigaj nawet te 210 grunt że wszystko gra i nic sie nie dzieje a różnica może wynikac z wielu czynników(opony,obniżone zawieszenie,siła wiatru na drodze,zużyciu mechanicznym cześci silnika itp)
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
też jestem podobnego zdania bo równie dobrze jak bym spytał czy skrzynia manual czy automat,czy kolor czarny czy biały itp bo zarówno tu jak i tu znajdą sie zwolennicy jak i przeciwnicy wiec wydaje mi sie że jest to indywidualna sprawa dla każdego do własnych potrzeb,upodobań i własnej wygody.
-
[B6 AVF] Wieszaki
w mojej starej b5 miałem zwykłe ze sklepu i nic się z nimi nie działo. z reszta do wszystkich aut w firmie zakładałem zwykłe i jak na razie nie pekają a trzymają jak trzeba
-
[B5 ACK] Czy jest sens wycianć katalizatory?
dobra rada, jeśli kat jest ok to go nawet nie ruszaj no chyba ze jest rzeczywiście zawalony to jak najbardziej wywalaj.
-
[ALL B7] Biegi ciężko wchodzą
szukaj dobrze bo był już ten temat poruszany wielokrotnie. zapewne któreś gumki lekko przymarzają. był nawet zestawiony taki szkic całego układu drążka zmiany biegów więc jeszcze raz
-
[ALL] Ile Ah powinien mieć akumulator
ja zawsze zakładałem 74Ah
-
[B5 AFN] Wyciągać aku z auta na kilka dni?
pewnie że może, nic mu nie będzie a aku troszkę odsapnie,podładuj go w miedzy czasie, przesiedzi sobie w cieple to jak trzeba będzie to i lepiej zapali.
-
[B5 AFN] Nie odpala.
mógł ci sie zapowietrzyć bo 20km to miałeś w baku ok 1l a wystarczyło lekkie wzniesienie i lipa.
-
[ALL] Pielęgnacja tapicerki skórzanej
mój brat w grand cherokee używa tego środka i jest zadowolony http://zadbane-auto.pl/sklep/kosmetyki-do-skory/zestaw-do-uzywanej-skory-czarnej-i-szarej-gt12-i-gt11/
-
[ALL] Mokra wykładzina
ja w poprzednim b5 miałem wode po stronie kierowcy, wodę usunąłem ale podłoga i dywaniki były mokrzutkie więc pożyczyłem od szwagra maszyne do wyciagania wilgoci z pomieszczeń i pomogło. to było dośc duże urządzenie ale z tego co wiem to sa również znacznie mniejsze.
-
[B5 ADR] Czy to wina termostatu? Prośba o pomoc
to że teraz znacznie słabiej grzeje na hi może być również przyczyną pomału szwankującego czujnika temp w klimatroniku a co do termostatu to kosztuje naprawdę niewiele wiec jesli będzisz chciał wymienic to wymień na lepszy bo różnica naprawde niewielka a szkoda bawic sie z tym co jakis czas zwłaszcza teraz w okresie zimowym