Treść opublikowana przez songo
-
[B5 AHH] Pytanie o kluczyki
pewnie że można dorobić a kosz to 130zł razem z immo a jedynie czego nie bedziesz miał po dorobieniu to otwierania drzwi z pilota w kluczyku,wiem bo sam pytałem bo też potrzebuje dorobić
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hehehehehehe ostatnie zdjęcie jest w deche.ładna pogoda to i im frekwencja na spocie dopisała
-
[B5 1Z] Swap silnika na 130 KM i w koncu AWX+mod+AL+GT2256V=212KM i 405Nm
piękna modyfikacja :th: sam przemyslam nad identyczną w przyszłości jak kasa pozwoli bo dobrej mocy nigdy za wiele i byłbym bardzo wdzięczny gdybys napisał ile Cie to wszystko dokładnie wyniosło od "a" do "z" z góry dzięki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak przeżyje dzisiejszy skok na bungee to tez sie zjawie
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
miałem to samo w swoim a tez mam 1Z z 96 choć w profilu jest inaczej i też przy tych obrotach myślałem że mi silnik wyskoczy.myslałem ze to poduszki ale kumpel doradził mi żeby najpierw dokładnie karcherem wymyc całe zawieszenie i felgi no i sie nie pomylił,teraz 2100 obrotów na wyzszych biegach i idzie bez żadnego drgniecia
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jak na razie uczestnicze w spotach rzeszowskich ale za miesiąc wracam w nasze strony wiec tez powinienem sie pojawiac :th:
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
a moja ma taki samy silniczek i jest okl!!!!! jak na razie nie moge narzekać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja sie zjawie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie ma sprawy Sławku napewno przypomne :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kurcze widziałem wczoraj na parkingu pod galeria plaza wspominanego już kiedys niebieskiego rs-a i co gorsza minąłem sie z jego właścicielem bo tyle co obejrzałem bryczke i odszedłem chłop[aczek podszedł z laska i odjechał a chciałem z nim zagaac żeby wpadł kiedy na spota no cóż może kiedyś sie komuś uda
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
szuder byłeś już w castoramie po wiedro poxipolu? :polew:do 11maja prawie zaschnie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no i wszystko jasne a co do "panowie jutro spot" to był komentarz szudera który chciałem cytowac ale mi ciągle wywalało stronke(za duzo wirusów ) wiec skopiowałem jego tekst i dopisałem reszte
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie, jutro spot... gdzie w koncu sie spotykamy?????? podpromie czy parking kolo urzedu wojewodzkiego??????????? ja jade pod UW,mam nadzieje że nie będe sam i reszta też sie tam zjawi a potem na podpromie
-
Artykuły na temat ubezpieczeń
http://biznes.interia.pl/news/nie-przejedz-sie-na-polisie,1082176
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
panowie i co z tym spotem?,zbiórka o 15 pod urzedem wojewódzkim czy na podpromiu?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mam nadzieje że łapał tylko ten pas jadac od boguchwały a nie w drugą bo miałem ponad 130
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich