Treść opublikowana przez songo
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no to wszystko wyjaśnia czemu sie spóźnił i jakim autem przyjechał :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no to mi sie podoba,wreszcie cos ruszyło.jak tylko wytrzeźwieje po jutrze to napewno sie pojawie i jak dobrze pójdzie to w wiekszym gronie audiczek a co do godz to raczej popołudniowa żebym doszedł do siebie,proponuje tak koło 14 ale niech sie wypowie reszta
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a co tu taka cisza? może jaki spocik troszke by rozruszał tę strone
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Młody skoro Maku sie już zjawił to może by zorganizowac jakiegos spocika póki jeszcze pogoda dopisuje pzdr
-
[ALL] Co sądzicie o paskach rozrządu Gates?
ja równiez jeżdże na contitech-u ale gates też jest ok
-
[B6] Rant na tarczach hamulcowych
oj raczej bym sie nie bawił w takie żeczy z przetaczaniem bo napawde nie zaoszczędzisz zbyt wiele a niech ci potem tylko walnie tarcza to...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no 16 to już pasi :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no data może być ale godzina 28 o takiej godzinie by pasił a w sobote to tak 2 a nawet 3 godz później było by w miare możliwości do pojawienia sie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
niema sprawy Młody,tyle że nastepnym razem zamiast motorków ekipa zjawi sie w komplecie audikami fajnie że cos sie zaczyna dziać.dzieki za spocika i byle do nastepnego ale wtedy juz trzeba będzie coś zorganizować pzdr
-
[B5 1Z] Grzejace sie felgi
tak się składa że u mnie jest to samo,też sie tak grzeja a sprawdzałem koła od razu jak robiłem tłoczki z tyłu i było wszystko w porządku.wczoraj juz po jakimś czasie zmieniałem klocki w przodzie ale jeszcze nie zdążyłem przetestować czy to miało jakiś wpływ na to.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Młody żartowałem :> a mi też sie dziś coś poprzestawiało bo myślałem ze spot jest dzisiaj i już miałem jechać ale cos mnie tknęło żeby jeszcze raz sprawdzić no i bingo,no cóż moge dalej iść spać. pzdr
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
hehe, może nie będzie tak źle,no chyba że Młody znów pojedzie do mc na wieśmaka ale jeśli tylko pogoda dopisze to frekwencja powinna być 2 lub 3x wyższa niż rekordowy spot w NS
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
co od ostatniego spotu to Młody musi chyba zrobic fotomontaż ale może nastepnym razem bedzie już pzdr
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no niewiem ale my posiedzieliśmy do 19.20 i nikt juz sie nie zjawił,koło 19.00 przejechała jakaś B5 goscie popatrzyli ale pojechali.co do przyszłej niedzieli bedę sie starał być choc u nas akurat wtedy jest też swieto suszonej śliwki a chłopaki jak się nie myle mają jechac motorami na śląsk prowadzić wesele jakiegos kumpla po fachu.bliżej konca tygodnia będe sie starał dokładnie określic kto sie zjawi.pzdr
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
oj Młody ale dałeś dziś plamy ,ustaliłeś date i sie nie zjawiłeś,jak Ty tak chcesz rozkręcać spociki w NS to marenie to widze,fakt że zjawilismy sie o 18.17 ale to z powodu korków a tu niema nikogo,no chyba że zaraz po 18 pojechaliście w miasto.tak czy siak dzisiaj wyszła kicha pzdr
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Młody Ciebie chyba jeszcze trzyma po tych urodzinach w Rożnowie bo 17 to niedziela a nie sobota czekam na korekte bo nie wiem kiedy mamy zajechac jeśli niedziela to ok,nawet był bym za tym.pzdr
-
[B5 AVG] rozrząd
książką to sie specjalnie nie sugeruj tylko zaglądnij w jakim stanie jest twój pasek i wszystko będziesz juz wiedział czy wymieniać czy nie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no to mi sie podoba,wreszcie coś ruszyło :> mam nadzieje że nic mi nie wypadnie i zjawimy sie w sobote w komplecie pzdr
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
młody musisz pospieszyć chyba tego mechanika :> mam nadzieje że do przyszłej niedzieli sie upora i jakis spocik sie zorganizuje bo ekipa już czeka żeby sie zjawic a tu dalej nic. pozdrawiam no i mam nadzieje ze do przyszłej niedzieli
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no i co z tymi spocikami w NS? chyba sie nie doczekam,wróciłem z rzeszowa,myślałem że tu sie coś zorganizuje,czekam czekam i nic a ekipa jest i zjawi sie napewno jak tylko pojawi sie konkretna data i godzina :> pozdrawiam
-
[B5 ADR] Pytanie o sprzegło i biegi
dokładnie,twoje sprzegiełko jest już prawdopodobnie u kresu swoich wytrzymałosci.jesli będziesz wymieniał to tylko kompletne sprzegło,nie baw sie w wymiane dziś tarcza a za miesiac łożysko oporowe bo za naprawe zapłacisz więcej.koszt wymiany to ok 200zł.
-
[ALL B6] TDi 130kM-6'cio biegowy czy 115kM 5'cio biegowy.
ja również byłbym za 6,znajomy ma i bardzo chwali a ponadto kupisz tą 115KM pojeździsz chwile czasu i moge sie załozyc ze jak u wiekszosci zacznie ci troche brakowac mocy a tak dobre i te pare koników wiecej,a na trase autko jedyne :th:
-
[B5 AFN] Poduszki silnika???Prośba o pomoc.
może to byc też spowodowane zabrudzeniem felg i całego zawieszenia(piasek,błoto itp.)i masz bicie na kołach ale skoro koła zmieniałeś i było to samo to sprawdz samo zawieszenie,wymyj je dokładnie karcherem i zobaczysz czy pomoże
-
[B5 1Z] Zimny długo trzeba kręcić zeby zapalił? ciepły pali od strzała
ja bym obstawiał na źle ustawiony kąt wtrysku
-
[B5 AFN] Dziwne miejsce w którym przedostaje się woda do kabiny (zdjęcie)
że ja wczesniej nie czytałem tych rad tylko sie tak sam tez z tym meczyłem bo miałem to samo.najpierw przetkałem odpływy(pod akumulatorewm i serwo)ale dalej sie lało,potem właśnie ta wspomniana linka od bagarznika i dalej to samo az w końcu okazało sie ze pod skrzynka z elektryką wspominana juz wcześniej ta gumowa uszczelka była po prostu z górnej strony juz lekko uszczerbana i przy obfitych opadach to sie lało do środka jak z kranu.dałem specjalny silikon typowy pod uszczelki i jak ręka odjął(nie mówiąc że w autku miałem ponad 7litrów wody) wysuszyłem i odpukać 4 miechy spokoju ,bez najmniejszej kropelki