Treść opublikowana przez songo
-
[B5 AFN] Znosi na lewą stronę
wymień przegub a sam się przekonasz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
trzymam cie za słowo tyle tylko że nawet twoje quattro może sobie zbytnio nie poradzić z moim MAN-em 19.343 którym jeżdżę na akcjach zimowych na odśnieżaniu chociaż tam też mam 4x4 i tylko dla tego ten śnieg mnie martwi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jestem za pod warunkiem że przegonisz śnieg i nie będę musiał odśnieżać :> ale jeśli ktoś się będzie pisał na którąś niedziele to jak najbardziej możemy się spotkać. no więc kto sie jeszcze może pojawić?
-
[ALL B5] Cieknący szyberdach
przyczyną twojego cieknącego szyberdachu może być również to iż w przeszłości mógł już ktoś go wymieniać(ja w swoim wcześniejszym,identyczny model jak twój również wymieniałem gdyż pozacinały sie sównice na dobre) i jeśli roznitowywał podsufitkę szyberdachu by nie odróżniała sie od całości w aucie to może teraz przeciekać i nie być to do końca winą samej uszczelki
-
[ALL B6] Pytanie o szyby w a4 b6
ja mam na szybach 03 a autko jest z 2004 roku jeśli na którejś z szyb jest znacznie niższy lub wyższy rocznik bądź wogóle go niema możesz byc pewien że szyba była wymieniana
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
obrona 21 lub 22 a po tym terminie wreszcie luz to i czas na spocik na pewno sie znajdzie a że zapowiadają ładna pogodę to napewno się jeszcze stykniemy w sączu ale i na brzesko na pewno uderze
-
[B6 AVF] Połamana dokładka zderzaka przedniego a wymiana na s-line
samą dokładkę idzie dokupić np. taką: http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-8e0-2001-spojler-dokladka-zderzak-i1196112397.html jeśli chodzi zaś o dokładkę od s-line to nie wim czy wszystkie zaciski i mocowania będą pasowały czy nie trzeba będzie jednak troche pokombinować
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jak tylko obronie prace to bede wolny a i czas na spota wtedy się znajdzie .co do tej niedzieli to raczej nie bardzo bo szwagier startuje na rajdzie w tarnowie więc pewnie pojade obejrzeć rajd o ile po sobocie alkomat będzie mnie puszczał :polew:
-
[ALL B7] Czy kupić inny, czy naprawiać stary?(zderzak)
nawet bym się nie zastanawiał tylko brał od gościa.ja miałem malutkie wgniecenie na zderzaku i zastanawiałem się czy kupić nowy czy robić stary ale u ciebie to jest już pięknie wgięty więc zamiast ładować szpachle bierz tamten
-
[ALL] Duże spalanie A4 1.9 tdi 101
jeśli silniczek i cała reszta jest bez zarzutów to powinno być ok ale proponuje zrobić logi i wtedy się dowiesz ile z niego będziesz mógł wykrzesać
-
[ALL] Dziwne buczenie w kabinie czy to może być od wymiany opon bądź za dużo bar?
opona zimowa jest to opona znacznie miękcejsza od opony letniej nie mniej jednak po około 3 latach użytkowania taka opona twardnie i pomimo ze bieżnika może mieć jeszcze naprawdę sporo nie nadaje się do jazdy zwłaszcza zimą.wiem bo już sobie zjechałem jadąc do domu z połowy niezłej góry ok. 300m do tyłu właśnie przez takie oponki.nawet do wyjeżdżenia ich w lecie nie bardzo się nadają gdyż trochę deszczu i można popłynąć
-
[B5 TDI] Silnik TDI + quattro - czy to dobre rozwiazanie ?
ja mam 1.9 tdi po virusku na 180 i 410Nm ale i tak jestem podłamany bo niemam tego co najlepsze czyli ;(
-
[B6 AVF] Rzuca przy rozruchu.
równiez bym obstawiał za sprawdzeniem świec żarowych
-
[ALL] Dziwne buczenie w kabinie czy to może być od wymiany opon bądź za dużo bar?
kolego to zależy od obciążenia samochodu czyli ilości osób które najczęściej będa sie w nim poruszać a wszystko masz podane na wewnętrznej stronie klapki od paliwa bądź też na słupku jak otworzysz przednie drzwi od kierowcy. jeśli chodzi o samo szumienie to powiem ci że ja sam nie mogę sie przyzwyczaić bo mam to samo a to dla tego że asfalt jest jeszcze całkiem ciepły i stąd takie objawy
-
[ALL] Jak usunąć naklejkę z nr rejestracji z szyby przedniej ?
w moim przypadku wystarczyło mieć w miarę cierpliwą kuzynkę z długimi i mocnymi paznokciami i po kłopocie
-
[B6 AKE] Duża kałuża wody pod silnikiem
może zlała sie woda z osłony silnika albo przetkał się któryś odpływ i przez to kapie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no tak jak widać niedziela godz 16.próbuj sie zerwac ciut wcześniej z tych zajęć :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
hehehe nic sie nie bój jeszcze nie raz będę wpadał tyle że jak juz się kończy spot w brzesku to ja dopiero wracam z pracy ale teraz dzień krótszy to myśle że bede się mógł częściej pojawiać
-
[B7 BRD] Wadliwe pompowtryskiwacze, nie można uruchomić silnika lub gaśnie
powiem ci kolego że mój kumpel w passacie 2.0tdi 140KM miał podobny przypadek tyle że po przejechaniu 60tys i jak na złość było 3 tygodnie po gwarancji jednak sie odwoływał i troszke po znajomosci i zrobili mu to jeszcze jako na gwarancji jednak już się obawia co moze być dalej a tu gwarancja juz nie obowiązuje a jeden wtrysk 2tys no i dolicz jeszcze robocizne
-
[B7 BRB] Przegląd po 150000 km
no to rozrząd masz jak nic do wymiany. co do oleju to nawet w ksiażce po belgijsku pewnie pisze jaki był tam lany,ja osobiście do swojego leje castrol 10W40 ale tu wedle własnego widzimisie,nie baw sie w szlifowanie tarcz jak również w czyszczenie filtra tylko zakup nowe
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no z tego co ja widze to spot jest właśnie w niedziele. czyli w niedziele pod media grzesiek no to czekamy na to nawiedzenie
-
[B5 AFN] Piski na skręconych kołach
może przypaliłeś delikatnie klocki podczas jakiegoś jednego ostrzejszego hamowania i ta warstwa przypalona(zwęglona) może właśnie powodować lekkie popiskiwania podczas hamowania.przejrzyj klocki i ewentualnie powstałe przypalenie przetrzyj papierem ściernym powinno być ok.
-
[B5 AHU] Większe zużycie paliwa
powinieneś sie cieszyć że auto lepiej hula gorzej jak by przestało jeździć ale powiem ci że w mojej poprzedniej audiczce z silnikiem 1z 90KM miałem tak samo
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Młody mnie i siebie możesz juz uznać za tych co przybyli teraz pora na reszte :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Rdza pod spojlerem
no rzeczywiście nie za ciekawie to wygląda.nie pozostaje ci kolego nic innego jak pomalować klape jeśli nie chcesz mieć wkrótce wlotu powietrza pod spojlerem