Treść opublikowana przez songo
-
[ALL B6] Wycięcie w dokładce zderzaka? Da radę?
a ja mam właśnie w ten sposób wycięte i niema różnicy. robił mi to kumpel który zajmuje sie blacharką ,troszke sie nad tym osiedział bo od razu przerabiał mi na drugi wydech ale oba wycięcia idealne bez żadnego malowania i żywic
-
[B5 AFN] Zmiana turba od 131Ps silnika+ chip
wystarczy Ci na pól roku... a póżniej znowu mało hehehe kolego kileeer będzie dokładnie jak mówisz pół roku frajdy z mocy,w międzyczasie na drodze wyprzedzi cie kilka autek,obecny przyrost mocy stanie sie rutyna a Ty wtedy stwierdzisz że przydało by sie więcej
-
[B5 AFN] Filtr kabinowy Bosh
dziwnie tani? jak na zwykły filter pyłkowy(co innego gdyby to był adsotop czyli zawierający warstwę węgla aktywowanego) to żadna rewelacyjna taniocha to nie jest
-
[ALL] Pobieranie lewego prądu. jakie źródło ??
jeśli przed okresem tych dwóch dni postoju siostra jeździła autem to sprawdź kolego jeszcze czy paski od alternatora nie są zbyt luźne bo wtedy będą ci ślizgać i kontrolka od ładowania sie nie zaświeci a ładowało nie bedzie i akumulator będzie się ciągle rozładowywał
-
[ALL B6] Wymiana serwa - można zamienić???
ja wymieniałem serwo ale w moim poprzednim modelu z silnikiem 1z i kumpel zapodał mi tam serwo od 1.8 o innym oznaczeniu i działało bez zarzutów ale czy tak bedzie też w przypadku awx to nie gwarantuje
-
[B6 AWX] Wytrzymałość sprzęgła
ja w swoim mam 193tys i wszystko jest ok. pomimo że jest po virusie a z tego co gadałem ze znajomym mechanikiem to mówił mi że w tym modelu co mam to wymieniał gościom dopiero po ponad 300tys a samo zużycie zależy oczywiście od stylu jazdy. w moim poprzednim modelu również 90ps silnik 1z wymienić musiałem po 235tys ale tylko dla tego że poszła sprężyna choć samo sprzęgiełko było jeszcze w niezłym stanie i jeszcze sporo bym na nim pochulał
-
[ALL B5] Centralny nie otwiera z pilota
miałem podobnie i jak sie okazało trzeba było wymienić głupie bateryjki w pilocie. ja niestety nie zrobiłem tego za wczasu i tak sie stało że pomimo późniejszej wymiany było już za późno bo wszystko sie rozkodowało i ponowne zakodowanie nie przyniosło rezultatu.
-
[ALL B5] PADŁ SILNIK
dokładnie ja już od nie jednego słyszałem jak sie przejechał dzieki zapewnieniom sprzedającego choć ja jak sprzedawałem swoją b5 to była elegansio świeżo po wymianie rozrządu filtrów itp no ale to sporadyczne przypadki.dzis na pewno żadnemu handlarzowi bym na słowo nie zawierzył a co do samej książki serwisowej to to samo bo walnąć kilka pieczątek u znajomego na warsztacie to żaden problem :gwizdanie:
-
[B5 ATJ] Boje się o moje autko
hehe za ten czas co Ty zimą odśnieżysz auto to prawie byś zaszedł z buta a i dla zdrowia by to wyszło na lepsze taki mały jogging z rana
-
[ALL] Lód ,co zrobić?
a ja proponuje wziąć aparat i zrobić fajne foty z lodem i na styczeń do kalendarza bedzie jak znalazł
-
[B6 AWX] Sprzegło Valeo-z jednomasem
podobny temat był poruszany http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=175870.0 ale jest więcej
-
[ALL B5] Brak mocy w mojej b5
to chyba standard w audi i vw, kierownice w turbinie do czyszczenia. mój kumpel juz 2 razy przez to sie nadział przy wyprzedzaniu pod góre
-
[B5 AFN] Brak mocy czy norma
też bym sie dopatrywał przyczyny w przepływomierzu,spróbuj zrobic tak jak proponuje kolega jastrzab czyli zamienic przpływke jesli tylko masz możliwość a sam sie przekonasz czy tu tkwi przyczyna czy szukać gdzie indziej.tanich przepływek z allegro nie polecam bo juz sam sie kiedyś przejechałem jak kupiłem nówke za 400zł a zamiennik do mojego 1Z kosztował 800zł a po założeniu było jeszcze gorzej więc pożycz od kogoś i przetestuj
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Panowie Zdrowych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich klubowiczów z KBR no i oczywiście szampańskiej zabawy w Noc Sylwestrową
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dzięki panowie, ja również życze Wszystkim klubowiczom Zdrowych,Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie rodzinnym w ciepłej i miłej atmosferze a Nowy 2011 rok by Nas przywitał licznym gronem nowych użytkowników A4 zgromadzonych wspólnie na licznych spotach w NS
-
[B6 AWX] Dziwne zachowanie dmuchawy
normalne to nie jest wiec proponuje podpiąć vaga i szukać błędów
-
[ALL B6] Brak hamulców
kolego moim zdanim jest to jak najbardziej wina myjki tym bardziej że np. na preparatach do mycia felg nawet pisze że po umyciu sprawdzic hamulec czy cos w tym stylu( coś takiego czytałem na preparacie ,,lśniąca felga") a przeciez na myjce też nie myjesz samą woda tylko jest jakiś środek do mycia więc specjalnie bym sie nie zamartwiał. ja to samo mam nawet w lecie po umyciu felg zwłaszcza specjalnym preparatem zawsze pierwsze hamowanie jest lipa a potem wszystko wraca do normy
-
[ALL B6] Jak szybko wasz diesel osiąga temp 90 stopni
przy takiej temp. no to rzeczywiście troszke długo. w takich samych warunkach u mnie łapie po jakichś 6km ale to również zależy od tego ile po zapaleniu auta pochodzi sobie na wolnych obrotach od samej jazdy bo jak mu przyciśniesz to i szybciej złapie
-
[ALL B5] [A4 B5] Wszystko mruga i piszczy
pomocniej by było gdybys dokładnie napisał jakie kontrolki ci sie zaświeciły bo jeśli abs+esp do tego problem z odpalaniem to może być słaby akumulator jeśli zaś abs+esp+świece żarowe to np. czujnik stopu który znajduje sie przy pedale hamulca jak pisze kolega hubipl9 lub też przy samym serwo i albo błąd do skasowania albo wymiana czujnika ale to troche wróżenie z fusów.napisz jakie to kontrolki
-
[ALL B5] Czy można odciagnąć olej przez bagnet?
o takowym domowym sposobie nie słyszałem ale twój mechanik troszke widze niecierpliwy i nie chciało sie poczekać po odkręceniu korka w misie aż olej całkiem wykapie a i autko można było lekko podnieść do góry od strony pasażera czy tez z prawej strony z tyłu to i ze 200-300 ml oleju jeszcze by sie spokojnie uzbierało
-
[ALL B6] Świecące kontrolki ESP i ABS-u
panowie i mi sie dziś ten wątek przydał bo miałem podobny przypadek tyle tylko że oprócz abs i esp zaczęła jeszcze mrugać kontrolka świec żarowych i tu ukłony dla marcina607 za cenną i trafioną porade odnośnie czujnika stopu tyle że na szczęcie samo skasowanie błędu wystarczyło(zobaczymy na jak długo) a jeśli problem powróci czujnik do wymiany
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja się dopisze na pewno ale czekam na ostatnią chwile bo na dziś dzień jadę na 99% z tego względu że niby sobote powinienem miec wolna ale to różnie bywa i jeśli by tylko cos teściowi wypadło a zima przywaliła to sobota na odśnieżaniu moja.to gites że wszystko pasi a co do forda to myśle że też zrobią
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nie maja ale w styczniu jest grupowe hamowanie naszych audiczek w Race Rent Alwernia na które sam z chęcia się chyba wybiore by dowiedzieć sie ile tam teraz u mnie pod maska tych kucy pracuje. quattro również hamują więc możesz sie również wybrac i zrobić sobie logi cena z tego co czytałem 55-70 zł zakładając że będzie min 20 autek
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nr poszedł a co do samego spota to ja zawsze jestem za wszystko zależy tylko i wyłącznie od tego jaka bedzie zima no i czy nie będę musiał jechac na akcję ale jeśli nie to mogę sie pojawić
-
[B6 AVF] Skrzynia biegów - zamarzła?
tej nocy zostawiłem na luzie tak jak planowałem ale -23 i rano ten sam problem z ruszeniem lewarka wiec pozostaje albo rzeczywiscie przegladnać te luzy na ciegnach i w tulejkach albo co prędzej kończyć te posrane remonty i wjeżdżać do garażu