Treść opublikowana przez songo
-
[ALL B6] Jaka wersja 1,9 TDI- jest najmniej awaryjna
ja mam obecnie avf którym teściu jeździł ponad 2,5 roku a ja teraz prawie rok i autko hula bez szwanku a jeździ się naprawdę przyjemnie a co najważniejsze ekonomicznie(po virusie na niecałe 180KM średnie spalanie 6l) po za rozrządem olejem i filtrami do silniczka ani ja ani teściu nie dołożył ani grosza więc jeśli b6 to na pewno z silnikiem avf
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no pewnie że przyjadę no i to mnie cieszy że pomysł z grilem w wojakowej się przyjął
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
hehe no ja również mam nadzieję że będzie sucho to go przetestujemy co do okładów to są codziennie przez to jeszcze się jakos trzymam po 2,5 miesiącach spania po 3-5godzin no ale mam nadzieje że do soboty uda mi się podkurować
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to nie to że mi się nie chce jechać, wręcz przeciwnie ale mam tu na myśli świetną miejscówke która by się wam na pewno spodobała a i pysznego smażonego pstrąga można tam ciupnąć i dobrej śliwowicki posmakować itp. ale to dopiero od maja. póki co czekam na 6.02 choć po tej posranej chorobie coś do końca nie chce mi odpuścić bo węzły chłonne mnie rypią jak nic ale dziś nowy antybiotyk dostałem więc może sie wykuruje
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
spoko spoko jak przyjade piaskarką to każdy sie browca napije a potem kimo w posypywarce i rozwożenie do domówno bo przecież piaskarki nie zatrzymają a choćby chcieli to mam ciężki pług na stalowych lemieszach to sie ich popchnie :polew: pewnie że grilla sie zrobi jak się tylko ociepli a wspólny spot z brzeskiem to proponuję w środku drogi czyli u mnie :decayed:
-
[ALL B7] Usunięcie katalizatora
to już zależy wyłącznie od Ciebie. ja przy 193tys tez myślałem nad usunięciem ale jak na razie się wstrzymałem. na pewno znajdziesz zwolenników jak i przeciwników owego zabiegu. po usunięciu uzyskasz ładny gwizd turbiny,przy takim przebiegu już na pewno jest z deka przytkany więc po wywaleniu autko powinno zyskac pare dodatkowych koni ale i możliwe jest nieco większe kopcenie choć nie koniecznie no i ostatni aspekt czyli ekologia więc rozważ za i przeciw i zrób jak uważasz
-
[B6 AKE] Drgania i mroczenie przy 90km/h
a poduchy pod silnikiem sprawdzałeś?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no ja wg panujących warunków atmosferycznych :>
-
[Małopolska] Widziany, widziana
na cb cię wołałem :gwizdanie: ja w MAN-ie mam cały czas wyłączone cb ale poznałem cie jak przejeżdżałeś obok mnie
-
[Małopolska] Widziany, widziana
dziś o 6.15 rano w Bielczy przy zjeździe na Dębno widziany grzesiek88 jak pędzi do pracy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
też bym chciał być bo miałem wielką ochotę sie pojawić no ale że mam taką robote a nie inną.... przewaga to dopiero będzie jak sie troszke ociepli i wpadne z rafałem i mateuszem na 3 audiczki
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
maku to bądź nawet po 16 bo ja pewnie też tak będę ale pogoda panowie to nam dzisiaj nie dopisała [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 12:10_________________________________________________no i pogoda dopisała teraz na dobre bo rozpadało sie na całego i zamiast spota to ja będę miał niedzielną akcję zimową na odśnieżaniu więc sorki za złudną obietnicę ale niestety w takiej sytuacji nie pojawię się dzisiaj
-
[ALL B6] Przepuszczanie
może Ci po prostu sprzęgło ślizga no ale jaka jazda takie sprzęgło :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Czy to sprzęgło ?
no niestety ale raczej tak, co do kwoty za sprzęgło to ja 1,5 roku temu za sprzęgło sachs-a do 1z zapłaciłem 1000zł bez paru groszy. proponował mi jeszcze kumpel jakieś inne włoskie za około 650 zł no ale ze względu na mój styl jazdy i virusa w mojej 1z zdecydowałem na to mocniejsze.
-
[ALL B7] Jak sprawdzić stan i ile oleju?
to powinno Ci pomóc http://www.motofakty.pl/artykul/pamietaj_o_oleju_w_skrzyni.html
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no a jutro będzie na 100% :gwizdanie:
-
[ALL] Czym usunąć silikon/ klej do szyb z reflektora??
możesz zapytać w sklepach z płytkami o taki preparat do usuwania kleju bo wiem że są takie. możesz również spróbować coś takiego http://www.autokosmetyki.pl/plastmal_anty_silikonwosk_specjalistyczny_preparat_do_usuwania_silikonu_i_wosku_z_szyb_samochodowych,p483.html ale jak się to spisuje to nie mam pojęcia. mój znajomy natomiast który pracuje na montażu okien używa środka o nazwie cosmofen który jest w kilku odmianach(jak dobrze pamiętam 5,10,60 i chyba ten 5 jest najmocniejszy)
-
[ALL] Ciekawa oferta wahaczy na allegro
rzeczywiście wszystko wygląda ok a i cena w porządku tyle że ja tu nie widzę kompletu śrub do tego a i nie ma końcówek drążka kierowniczego a jak dobrze pamiętam taki pełny zestaw oryginalny można już kupić za 1190zł
-
[B5 AEB] Wyciecie kata i co by jeszcze ?
przy tym przebiegu kat już na pewno jest z deka zapchany więc po wycięciu na pewno zyskasz jakieś 3-5KM a i autko w dolnym zakresie powinno się trochę lepiej zbierać. co do wywalenia środkowego to trochę bym się wahał jeśli ma nie być zbyt głośno ale to jest moje zdanie więc najlepsza jest własna samoocena
-
[B6 AWX] Jak sprawdzić czy działa syrena alarmu?
nawet nie musisz wysiadać, wystarczy że alarm po zamknięciu samochodu po kilku lub kilkunastu sekundach sie uzbroi i usłyszysz upragniony dźwięk właśnie dzięki czujnikom ruchu które na pewno posiadasz. ja tak sprawdzałem u siebie jeszcze w b5.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mike ja moge byc pare minut po 16 ale będę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
mi 16 odpowiada,pytanie tylko kto się zjawi :gwizdanie:
-
[ALL B6] Mocowanie klapki zamykającej lampę po wymianie żarówki.
a na auto złomie pytałeś? jak mają z rozbitym przodem i lampami to i drucik się znajdzie
-
[ALL B6] Czemu zapalaja sie ESP i ABS ?
owszem miałem i to niedawno bo przed świętami i był to czujnik stopu ale po skasowaniu błędu wszystko jest na razie ok.
-
[ALL B5] Ładowanie akumulatora problem z wyświetlaczem
no pomysł niezbyt rozsądny a i mechanik leniwy skoro 2 śrubek nie chciało mu sie odkręcić. spróbuj rzeczywiście rozłączyć akumulator na jakąś chwile i zobaczysz czy coś sie zmieni.