Treść opublikowana przez songo
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja sie pojawie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
mi też pasi
-
[B6 AVF] Cieknący EGR a wzrost spalania?
u mnie EGR leje już od 3 lat a spalanie- rekordowo 1580 km na baku a po virusie na 178,6KM praktycznie również bez większej różnicy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ponoć 178,6KM
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jeśli byłeś na takiej jak ja to ci powiem że widziałem nawet całe stado tych koni
-
[ALL B5] Szum powietrza koło kierowcy
u mnie w b5 też szumiało po stronie kierowcy ale okazało się że przednia szyba była wymieniana i jakis medyk w dolnym rogu dał za mało a raczej prawie nic kleju pod szybę to i szum był niesamowity również gdzieś w okolicach 90km/h. ponowne wyjęcie szyby ,nowy klej na całości i po problemie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jak to się ładnie teraz nazywa- korekta przebiegu licznika
-
[ALL B5] Grzanie się koła
tłoczki muszą nie odbijać prawidłowo albo twoja tarcza po przetoczeniu nie jest zbyt prosta i teraz ociera no a co za tym idzie koło grzać sie musi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jeśli o mnie chodzi to postaram się dostosować do każdej daty
-
[Małopolska] Widziany, widziana
w sobotę na muchówce coś koło 9.30 na trasie w kierunku nowego wiśnicza widziany grzesiekkbc
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zapomniałem dodać że tylko i wyłącznie w quattro
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no na dziś dzień wiem że mam 178,6 KM i 386Nm i to mi wystarczy bo już drugi raz na pewno nie będę hamował no chyba że 3.0 tdi w przyszłości :decayed:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jak dobrze pamiętam były chyba ze 4 albo nawet z pięć pomiarów bo twierdził że mu pokazuje błędy no i wyczarował na koniec 178,6KM co rzeczywiście by sie zgadzało ale moment 386Nm mi nie gra jak nic bo nie jest wogóle proporcjonalny do przyrostu mocy a przy 35% powinien u mnie wzrosnąc o około 108Nm czyli powinno być coś ponad 400Nm- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zdjęcie główne proponuję jak bedzie nas z deka wiecej niz tylko 4 auta a i zdjęcia bedą w troche lepszej jakości a że wiosna tuż tuż to i spociki będą wędrowne bo i pod media markt sie będzie można spotykać a tam znacznie lepsze zdjęcia wychodzą. michał mam wykres ale do końca nie jest dla mnie wiarygodny bo na tej hamowni to chyba byłem jedną z pierwszych osób. gostek z deka nemo w tym co robi[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 20:31_________________________________________________ooooo troche sie spóźniłem- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
śniegu nie było ale 5 dni i nocy w niemczech i holandii podzielone na 2 wyjazdy po 3 i 2 dni w trasie za kierownicą prawie non stop na zwiezienie ciężarówki oraz łyżek do koparki i osobówki na lawecie to mi w zupełności wystarczyło, to nawet bym powiedział lepsze niż akcja zimowa- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nic nie obiecuje bo ten tydzień miałem troszkę zawalony a i końcówka też sie taka zapowiada a i jutro jadę jeszcze do krakowa załatwić kilka rzeczy związanych z firmą no a przy okazji odwiedzę dawno wyczekiwaną hamownie.- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
pogadamy jak zobaczysz jutrzejszy wykresik- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja jak zdążę to będę bo jutro jade do krakowa i wracam w niedziele ale jeszcze nie wiem o której będę z powrotem a jeśli sie nie wyrobie to pewnie zawitam na krakowski spocik. jade jutro na kraków bo dłużej czekać nie mogę i jestem jutro umówiony na 11 w niepołomicach na hamowni więc na najbliższym spociku obejżymy mój wykresik- [ALL B5] Czy panel klimatronika 8D0 820 043 H można zmienić na 8L0 820 043 M ?
przerabiałem to samo w poprzednim modelu również z panelem o numerze 8DO 820 043 H i z czystym sumieniem mogę polecić tego gościa http://allegro.zumi.pl/naprawa-paneli-klimatyzacji-audi-a4-a6-80-100-i1387323891.html od niego zakupiłem taki sam panel z tymi samymi numerami a stary który przeszedł wielu znawców i mechaników a i kila zimnych lutów gdzie już więcej nie działało niż działało odkupił ode mnie za naprawdę super cenę. jeśli komuś panel świruje to naprawde proponuje wysłać panel do niego a na pewno zreperuje. dla kolegi yasuji który zakupił panel z innymi numerami proponuje zadzwonic do tego gościa może ci wymieni na ten który ci odpowiada a jak nie to wystaw na allegro a gwarantuję ci że długo czekał nie będziesz aż ci sie to sprzeda bo jest to napradę chodliwa rzecz- [ALL] Problem z prowadzeniem audiolki
a może któryś zacisk delikatnie nie odbija do końca co może powodować bardzo delikatne przyhamowanie po puszczeniu gazu i zarazem ściąganie na jedną stronę- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no ja dziś znowu na szwaby jade ale w środe powinienem wrócić więc bedziemy myśleć co i jak ale ja na 100% sie pisze bo jak nie tam to polece gdzieś na kraków na hamownie jeśli tu nie wypali- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja również bym sie pisał więc proponuję zrobić jakąś grupówke,ustalić tylko kto i kiedy i jechać wspólnie- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zdzichu czyli rozumiem że zrobiłeś sobie podwójnego spota, najpierw sam a potem z resztą ekipy :gwizdanie:- [INNE] A6 wersja USA
no z częściami będziesz miał troche nieciekawie jak i z całą elektroniką jeśli coś walnie bo od europejca nie dopasujesz - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt