Treść opublikowana przez songo
-
[B7 BRD] Niewłaściwe spalanie
mojemu kumplowi w passacie 2.0 tdi przy gwałtownym ruszaniu pokazało 56l ale też sie nie załamuje bo tak naprawde średnie spalanie i tak wychodzi coś ponad 7l wszystko zależy od dynamiki jazdy, jak wysoko ciągniemy autko na obrotach no i oczywiście na jakim biegu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja się jeszcze wstrzymam bo jak to mówia w marcu jak w garncu wiec może nas jeszcze czyms zaskoczyc ale przed spotem zadzwonimy do kreta co przewiduje :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
panowie nie krakać żeby sie nie zesrało, choc coś mówia o jakimś załamaniu pogody na gorsze ale oby sie im nie sprawdziło
-
[B5 AFN] Porozrywana gąbka osłony silnika
wymyj dobrze pokrywe z resztek gąbki i śmiało zakładaj a co do samej gabki to raczej będzie tylko w komplecie z pokrywa jak bys chciał kupić
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
michał rozumiem że w niedziele sandałki obowiązkowo :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wojtek miło usłyszeć po takim długim czasie ,ile to minęło?, w maju będzie 2 lata no mam nadzieje że sie pojawisz w niedziele
-
[ALL B5] Szyberdach, stukanie
w takim razie przyczyny dopatrywał bym się w suwnicach
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja myśle że niech pozostanie tak jak jest
-
[ALL] Układy wydechowe - katalizatory, tłumiki, końcówki - Andrzej Gruchot
no widać robota dosyć solidna choć ja jak bedę usuwał kata to zapewne nie bedzie to pan andrzej a warsztam mojego szwagra bo on zamiast poczekalni ma na warsztacie całkiem fajne biuro z dobrze zaopatrzonym barkiem więc czas za pewne nie będzie się dłużył :polew:
-
[ALL B5] Szyberdach, stukanie
a może to nie sam szyberdach tylko podsufitka szyberdachu
-
[ALL B6] Zaczepy - siedzienia tył
u mnie też sie urwał w b5 przy zdejmowaniu kanapy jak zakładałem pokrowce i tak kanapa piszczała że szału dostawałem ale wziałem od szwagra z anglika który przywiózł na części i gites więc pewnie na szrocie też byś coś znalazł
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
widzę że znalazłeś co i gdzie więc tak jak ci pisałem na pw 20.03 zapraszamy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bagieta nie ryzykuj bo jeszcze mnie do końca nie znasz a ja z deka nerwowy bywam mam nadzieje że źle odebrałem twoją wiadomość bo mi sie ona nie podoba wszelkie problemy proszę kierować do mnie bezpośrednio będą rozpatrywane w miarę jak najszybciej
-
[B5 AFN] Dodatek do paliwa. Czy warto i jaki?
no teraz to ci chyba za bardzo ten dodatek nie będzie już potrzebny bo na pulpicie już 14kresek pokazuje ale fakt faktem jest że nasze paliwa są rzeczywiście suche bo na każdym serwisie typu husqvarna, sthil itd mieszankę paliwową już każą robić w stosunku 1:4 a nie 1:5 jak było wcześniej. ja na zimę również dolewam dodatki do dieselka tyle że nazwy dodatklu nie pamiętam ale to paliwko lejemy do koparek i cieżarówek na akcję zimową no i jak na razie zdają egzamin
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no rzeczywiście straszna zamieszanina sie nam tu porobiła ale na wszystko znajdzie sie sposób ,wiec proponuje zrobić tak że skoro i tak praktycznie spotykamy sie co około 2 tygodnie to od tego 20.03 organizować systematycznie co 2 tygodnie spota.wiadomo że jeśli wypadnie jakieś święto czy coś to albo sie przełoży albo odczego ale to już będzie kwestia dogadania. kto bedzie miał ochote to sie zjawi a kto nie da rady bądź się mu nie bedzie chciało to się nie pojawi.zaoszczędzi to nam zamieszania i niedomówień :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wpadnij czerwoną strzała to poszarżujemy po tarnowskiej
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
michał nie przejmuj się będę czekał na ciebie no Młody wreszcie bedziesz sie mógł pochwalić nową furmanką fajne foto główne tyle że to chyba pół audi bo tylko 2 kółeczka ale na tyle spore że 4 na bank by z nich zrobił :polew:
-
[ALL] SDI 0-100 km/h 22 sekundy ???? czego tak dużo
zdecydowanie za długo,maluch szybciej sie rozpędzał
-
[ALL B5] Skrzypia plastiki w okolicy drążka zmiany biegów oraz przy ruszaniu
kolego LEESEC spróbuj przytrzymać leciutko klamkę na tym boku gdzie ci skrzypi bo już to przechodziłem,dopatrywałem sie winy w plastikach a tu po prostu klamka skrzypiała
-
[ALL B5] Słabo hamuje
całkiem możliwe albo przynajmniej jedna z nich jest krzywa i może wcześniej brać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a ja mam przeczucie że znów mu się libacja trafi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
o ile euri znowu fury komuś nie pożyczy :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wpadaj wpadaj im nas więcej tym lepiej
-
[B5 AFN] Grzejące się koło.
skoro jest lekkie tarcie to czy chcesz czy nie koło grzać sie musi!!!
-
[ALL B5] Siateczki foteli
nie wiem czy siatka przypadkiem nie występuje z tylną częścią fotela i wymienialna jest własnie z nią