Treść opublikowana przez songo
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no u mnie ochota była i nawet miałem się pojawić ale za 2 godziny jade na niemcy
-
[ALL] Pajaczek na przedniej szybie
jeśli ci nie przeszkadzają w czasie jazdy chodzi oczywiście o widoczność to nic się z nimi nie powinno dziać i możesz z nimi jeździć dalej(no chyba że zauważysz że sie powiększają to już lipa). no i oczywiście musisz sie liczyć z tym że gostek przy przeglądzie może mieć wąty do takiej szyby a wtedy albo zmiana diagnosty albo szyby :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Podczas jazdy słychać stuki, czy to wahacz
jeśli guma pęknięta to już tam pewnie pełno piachu naleciało a co do wahaczy to podjedź do dobrego mechanika niech ci sprawdzi to zaraz ci powie które się jeszcze nadają a które do wymiany. wymienisz a problem na pewno zniknie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no niestety nie ale nie ma sie co martwic kiedyś sie wybierzemy a póki co to cieszmy sie naszymi spotami na południu kraju
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ogólnopolski zlocik no ale po co nam jechac w polske jak polska może przyjechac do nas :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no aluski audisia gdzieś z kbr :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wszystko fajnie tylko że mi nie chce tego otworzyć
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
:gwizdanie: wiem o czym pomyslałes. no dokładnie bo to jest forum a4 a nie darmowa reklama dla argasińskich :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
po prostu spodobało mi się twoje niezadowolenie z gałki. a foto na tło to trzeba zrobic na wiosne jak wszyscy zarzucą na letnie(mówię to z myśla o Tobie i zmianie z 15'' )
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zamiast tej gałki :polew: :polew: dobre
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jak mi nić nie wyskoczy a i pogoda się nie zesra to sie wybiorę. :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
więc pozostaje nam tylko grupowe hamowanie w soboty chyba też robią więc nie bój nic bo czuje że za niedługo to ja sie z tobą kopsne :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 19:50_________________________________________________
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nie widze problemu,może choć wtedy będzie sucho Mike_G_A4 wiesz ile czakram w tarnowie na hamowni woła za ośke???? 150zł w twoim przypadku to zaledwie 200zł :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
gostek cały,jechał od strony tęgoborzy na nowy sącż i na tym zakręcie koło kamieniołomu wyskoczył mu ktoś na czołówe no i toledo poszło w niepamięć
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zebrał słupa koło kamieniołomu w kurowie
-
[ALL B6] Rdzewiejące a4 2004 r nie bite
widocznie koleś w niemczech nie żałował soli na podjazd do domu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
pany wczoraj po raz ostatni mogliście podziwiać piękne ruszanie i gwizd turbinki w granatowym toledo dzisiaj było duuuuuże buuuuuum i toledo już nima
-
[ALL B5] Czy można spasować stary typ kluczyka ze scyzorykiem
pewnie że da tyle że jak 2 lata temu chciałem sobie taki dorobić wówczas do mojej b5 to gostek za taki kluczyk mi krzyknął 500zł więc od razu mi się odniechciało dorabiania ale teraz myśle że ta cena znacznie uległa zmianie
-
[B5 AFN] Zakup Audi A4 TDI
powiem ci tylko tyle że mój znajomy w zeszłym roku kupił właśnie ten model b7 140KM z multitroniciem(nr silnika nie wiem jaki) wiem tylko że po pół roku jazdy za wszelką cenę chce się go już wyzbyć. no ja raczej bym szukał innego silniczka
-
[B7 BLB] Po wymianie wtryskow nie odpala po nocy
wtryski niby ok czy ok? sprawdzałeś lub byłeś przy tym jak ktoś ci sprawdzał? na pewno końcówki wtrysków nie leją?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nie bój żaby bo w weekend mówią odwilż
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dziś odebrałem wyniki badań i skoro z nich wynika że bedzie żył to znaczy że też będę obecny
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nie ma problemu. na spocie obgadamy wszystko dokładnie
-
[ALL] Ptasie odchody na aucie zimą?
mi 3 lata temu lapnął zimą na słupek przy przedniej szybie a jak przetarłem chusteczką higieniczną to w tym miejscu zostały ryski
-
[B5 AFN] Wymiana oleju z 10w40 na 5w40 - czy nic nie grozi silnikowi
3 tygodnie temu wymieniałem rozrząd a wraz z nim zmiana oleju z Castrol 10W40 który lał mój teściu na Castrol SLX professional powerfolow longlife III 5w30 no i silniczek naprawdę ładnie i równo pracuje a jak będzie dalej to się dopiero okaże w przyszłości. jak na razie jest na +