Treść opublikowana przez songo
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
niema problemu jeszcze dzis wieczorem albo jutro rano wysle ci na pw nr stacjonarny bo na komórke gdzies zawieruszyłem
-
[B6 AVF] Kłamie licznik, zmiana języka
pisząc że licznik kłamie-tzn że pokazuje za dużo czy tez za mało o te 20km ale po czym to wywnioskowałeś? porównywałeś z jakimś innym urządzeniem np. prędkość na gps-ie? jeśli tak zawsze będzie inna.a co do języka to poproś kogoś niech ci podepnie pod Vag-a i przestawi
-
[B6 AVF] Skrzynia biegów - zamarzła?
no a ja miałem odwrotnie aż do dzisiaj.auto trzymam w garażu ale że wczoraj przyszli fachowcy do układania płytek w moim garazu musiałem trzymać autko na polu i na dzień dobry -21. dziś rano wsiadam i nie mogę wybić 1 i taka mordeka kilka minut z obawą zebym czasem czegoś nie urwał.auto ma osłone pod spodem ale zastanawiam sie czy właśnie olej w skrzyni nie jest już czasem za gęsty i nie pasowało by go wymienić.dzisiejsza noc znowu na dworze i już jest -15 więc chyba zostawie go na luzie i zobacze co bedzie rano
-
[B6 AVF] Zawor Egr-Przymarzl! Olej Motul Specyfik 5w40 505.1
no mnie również ciekawi skąd wiesz ze zamarzł egr? co do palenia to mogłeś zalać ciulatego paliwa i po prostu marznie, kopcenie na biało(siwo) -moga lać wtryski ale że po tym wszystkim zaświeciła ci sie kontrolka od oleju?! dziwne
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ryba pytałeś o lampy, ja miałem właśnie te http://moto.allegro.pl/reflektory-lampy-audi-a4-95-00-chrom-angel-eyes-i1329645231.html wyślij mi na PW adres swojej poczty to ci wyśle kilka fotek jak wyglądają na aucie
-
[ALL] Tluste plamy na szybie utrudniaja jazde
ja proponuję tylko i wyłącznie płyny renomowanych marek a nie jakies gówno które rzeczywiscie ino mazia po szybie i nic więcej a na dodatek śmierdzi jak cygance z tobołka lub wali jakimś spyrolem.ja kupuje oryginalne płyny orlenowskie i jestem bardzo zadowolony-dobrze usuwają tłuste plamy i na dodatek ładnie pachną.polecam
-
[B5 AFN] Bagażnik zamarzł jak otworzyć?
psyknij odmrażaczem albo wd-40 i po kłopocie
-
[ALL] Zimowe Poranne odpalanie TDI... jak to powinno wyglądać ?
najlepsza opcja to opcja nr 4-inwestuje w garażyk i spie pół godziny dłużej
-
[ALL B6] Temperatura
z checią podłącze sie do tego wątku ponieważ u mnie zauważyłem podobny problem jesli o to ci chodzi a mianowicie ustawiam na 19 a grzeje jak cholera dopiero jak zjade do 18 wieje zimne i po tym jak wracam na 19 jest ok.coś przeczuwam że zwiesza sie silniczek temp. ale na 100% nie jestem pewien
-
[B6 AVB] Zapalaja sie kontrolki ABS i ESP na ostrym hamowaniu i świecą
miałem podobny problem w swojej b5 ale tylko zimą przy ostrym hamowaniu z dużej góry i wtedy włączała sie kontrolka od abs i świeciła cały czas choć abs-u w tym czasie już nie było dopiero po zgaszeniu samochodu i ponownym uruchomieniu gasła a abs powracał. pytałem kumpla i powiedział mi ze czasem tak sie zwiesza i tak sie dzieje ale czemu to sam jestem ciekaw
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
oby to były prorocze słowa :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no dokładnie trzeba śledzić temat ale najbliższy spot pewnie dopiero po nowym roku
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
panowie dzieki za spota
-
[ALL B5] Problem z otwarciem bagażnika(sedan)-naprawione
ja miałem dokładnie to samo w moim poprzednim właśnie podczas mrozów więc nie masz sie co zbytnio zamartwiać jak mnie juz to bardzo wkurzało to fukałem wd40 lub wstrzykiwałem strzykawka odrobine oleju i działało bez zarzutów
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
hej młody no właśnie!!!! czyz byś sprzedał swoją S-ke bo jak ostatnio jechałem do sącza to widziałem twoja audiczke z kartkami w bocznych i tylnej szybie??? planujesz zmiane na kolejną a4? a co do spota to sektor c4 pasi
-
[ALL B5] Stukanie przy hamowaniu
jak najbadziej jest to możliwe że tarcza się odkształciła wystarczyło że ją dogrzałeś a była no niestety nienajlepsza to i masz efekt
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no panowie ja się pojawie może jeszcze zabiore kumpla jak sie skusi swoją s-line. no to 17 na parkingu podziemnym w galerii sandecja a co do sektoru to jakoś się zjedziemy i ustalimy se na przyszłość
-
[B6 AVF] Dymienie przy przyspieszaniu
luknij na przepływke
-
[B5 AJM] Uszkodzenie wydechu po dzwonie?
w tłumiku raczej bym się ni dopatrywał przyczyny spadku mocy no chyba że całą rurę zgniotło raczej za wszelka cene otwierał bym maske i tam sie dopatrywał całej przyczyny a jak nie zajżysz to sie nie dowiesz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
na dzisiaj moge obiecac na 90% ze bede bo wszystko zależy od tego czy cos sie nie wysra i nie bede musiał jechać w niedziele na akcje ale jesli nie to bede na 100
-
[B5 AFN] Zużycie oleju po tuningu...
pewnie że ubytki oleju są zawsze jedne minimalne drugie nieco większe. ja w moim poprzednim od wymiany do wymiany nie dolewałem nic ale na bagnecie delikatny ubyt był w tym który mam teraz to od wymiany do wymiany nawet o,4 musze dolać ale każdy mechanik którego bym nie zapytał mówi mi że to normalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
niedziele powinienem mieć wolną więc jak najbardziej. a więc co 17 pasi? galeria sandecja parking podziemny żeby nam tyłki nie przemarzły
-
[ALL B7] Tuning a sprzęgło w A4 2.0 TDI 170 KM
proste że sprzęgło będzie nieco bardziej obciążone ale wszystko zależy od stylu jazdy jaką będziesz preferował ale nie bój sie że zaraz po chipie szlak go trafi
-
[B5 1Z] Piszczy koło
a malowałeś klocki na kolor? jeśli tak to lakier może delikatnie odbijać klocek dalej i teraz ociera lekko o tercze bądź też mogłeś lekko przypalić klocek i dlatego teraz tak się dzieje
-
[B7 BRB] Drgania na wolnych obrotach
mam to samo w swoim drgania są bardzo delikatne i pojawiają sie co jakiś czas ale jednak są i właśnie tak jak wspominasz tylko na wolnych obrotach. sam jestem ciekaw czym to moze byc spowodowane ale chyba przyczyna raczej nie będzie tkwiła w rozrządzie