Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

songo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez songo

  1. kolego kompletny zestaw do Twojej niunki to koszt ok. 3000zł za oryginał razem z dwumasem i to w dobrej cenie ale i tak proponuje nowe jak jakąś używke
  2. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_grudzien_najladniesze_zdjecie_a4_na_forum_glosowanie-t67124.900.html licze na wasze głosy.z góry wielkie dzięki
  3. no i tak jak mówiłem tyle że u mnie troche mało oleju w pompie wspomagania więc sprawdź sobie najpierw to a jak nie to może też siadać pompa.
  4. a sprawdzałeś pompe wspomagania? u mnie dzieje sie to samo tyle że juz zaczęło terkotać na 2strony i jutro jade z tym na warsztat i zobaczę co mi chłopaki powiedzą jak pomoże to napisze
  5. kolego co do doboru lakieru to tak jak spomniał kolega wcześniej,najlepiej z klapki wlewu paliwa dobiorą ci komputerowo i z głowy zas co do samego malowania to napewno nie całe elementy bo na to co u ciebie widać to głupota zwłaszcza że 1 element to kwota 300-350zł co do maski raczej samemu proponuje zamazać pędzelkiem natomiast dadkole to tylko wpylić się do najbliższego załamania i masz po sprawie i po kosztach
  6. a może poprostu zwiesza ci sie silniczek klapy reg temperatury.zapamietał sobie te ostatnio ustawioną i na niej sie zwiesił dletego ciągle wieje ci ciepłe powietrze
  7. songo odpowiedział(a) na mirasx temat w 1.9TDI
    uruchomienie jest możliwe ale przy -4 oj chyba musiałeś sie okręcić żeby zaskoczył ale twój rozrusznik z deka ucierpi na tym
  8. songo odpowiedział(a) na ml0dy temat w Audi A4 B5
    sprwdź kolego czy przypadkiem nie masz przypalonych klocków,robi się wówczas czarny nalot na klocku i tak się własnie dzije że czasami lubi sobie popiszczeć.możesz sprubować delikatnie przytrzeć to papierem ściernym. ponadto to tarcza może też być krzywawa i klocek o nią może ocierać
  9. ja w swoim mam 1 wahacz od A6 i pasi ale najlepiej podjedź sobie na sklep i niech Ci sprawdzi katalogowo czy to są identyczne i wszystko będziesz wiedział
  10. no ja miałem podobny problem tyle że u mnie dodawał sobie siły nawiewu zwłaszcza gdy ciągłem samochód na wysokich obrotach a później oprócz tego pare innych rzeczy dochodziło typu;sama załączała sie śnieżynka od klimy, później pojawiały sie migawki no i już nie było wyjścia,zmieniłem na inny i wszysto hula jak trzeba.
  11. jak reszta jest za, to w tą niedziele jak najbardziej można by sie spotkać a co do ilości osób to powiem tak;wpadnij a napewno bedzie nas więcej pzdr
  12. songo odpowiedział(a) na sedi temat w 2.0TDI
    półsyntetyk co 10-12 tys a pełny do 15 tak z reguły sie wymienia.ja w swoim właśnie sie przymierzam bo jeszcze z 500km i trzeba wlać te 4,2l castrolka
  13. no niestety Grzesku ale w NS nikt się z wagiem nie pojawia ale i tak od czasu do czasu warto sie spotkać i pogadać
  14. miejsce spox tyle że jutro ja sie niedam rady pojawic (11 11 2009-mój dzień ) niedziela do du...y jak zwykle pogoda musi sie popsuć ale pod galerią to już chyba nas deszcz nie odgoni
  15. no to jak z tym spocikiem jutro? robimy coś? bo tak na ostatnią chwile to czuje nie pojawi sie zbyt wielu
  16. młody jak tam noga? skuterek już na boku a a4 na pierwszym planie? hehe. no wreszcie po całym lecie i końcu jesieni jakiś spot to musiałem sie odezwać,wprawdzie był chyba z 1 ale wtedy akurat nie udało mi sie pojawić a teraz taki przedzimowy jak najbardziej
  17. też jestem za niedzielą ale troche później, proponuje tak koło 15 póki jeszcze widno a co do lamp to akurat widziałem jak Maku dzielnie je licytował na allegro
  18. Młody :bicz3: wiesz za co
  19. dobrze Procek że zapytałeś bo coś tu ostanio nudno :gwizdanie: jak to kto jest chętny?- ja zawsze
  20. to masz ten sam problem co ja,bo tak sie mi przydarzyło po niedawnym odjeździe ze spotu tyle że u mnie przy ruszaniu na 1biegu ale na maxa tyle że jak kolega zapytał wyżej silnik był zimny i turbina dosatała za dużą dawke nie do przerobienia stąd te drgania,dymienie i spadek mocy.
  21. proponuje 74 Ah choć i 64 też byłby wystarczający
  22. no pomysł mi sie podoba.proponuje parking pod intermarche
  23. no widzisz młody co przegapiłeś pij więcej no ale teraz to moży być już tylko lepiej,no jeszcze jak KRK zaszczyci nas swoją obecnościa :hi:to już bedzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.