Treść opublikowana przez songo
-
[B6 AVF] Wymiana sprzęgła czy kompletu z dwumasem
kolego kompletny zestaw do Twojej niunki to koszt ok. 3000zł za oryginał razem z dwumasem i to w dobrej cenie ale i tak proponuje nowe jak jakąś używke
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_grudzien_najladniesze_zdjecie_a4_na_forum_glosowanie-t67124.900.html licze na wasze głosy.z góry wielkie dzięki
-
[ALL B5] Problemy przy skręcaniu w prawo
no i tak jak mówiłem tyle że u mnie troche mało oleju w pompie wspomagania więc sprawdź sobie najpierw to a jak nie to może też siadać pompa.
-
[ALL B5] Problemy przy skręcaniu w prawo
a sprawdzałeś pompe wspomagania? u mnie dzieje sie to samo tyle że juz zaczęło terkotać na 2strony i jutro jade z tym na warsztat i zobaczę co mi chłopaki powiedzą jak pomoże to napisze
-
[ALL] Odpryski na masce + rdza na nadkolu - co z tym zrobić?
kolego co do doboru lakieru to tak jak spomniał kolega wcześniej,najlepiej z klapki wlewu paliwa dobiorą ci komputerowo i z głowy zas co do samego malowania to napewno nie całe elementy bo na to co u ciebie widać to głupota zwłaszcza że 1 element to kwota 300-350zł co do maski raczej samemu proponuje zamazać pędzelkiem natomiast dadkole to tylko wpylić się do najbliższego załamania i masz po sprawie i po kosztach
-
[ALL B6] Bez względu na ustawienie temp na klimatronicu wieje ciepłe powietrze
a może poprostu zwiesza ci sie silniczek klapy reg temperatury.zapamietał sobie te ostatnio ustawioną i na niej sie zwiesił dletego ciągle wieje ci ciepłe powietrze
-
[B5 AHU] Świece żarowe
uruchomienie jest możliwe ale przy -4 oj chyba musiałeś sie okręcić żeby zaskoczył ale twój rozrusznik z deka ucierpi na tym
-
[B5 APT] Pisk podczas jazdy
sprwdź kolego czy przypadkiem nie masz przypalonych klocków,robi się wówczas czarny nalot na klocku i tak się własnie dzije że czasami lubi sobie popiszczeć.możesz sprubować delikatnie przytrzeć to papierem ściernym. ponadto to tarcza może też być krzywawa i klocek o nią może ocierać
-
[B6 AWX] Czy wahacze z B6 pasuja do B5
ja w swoim mam 1 wahacz od A6 i pasi ale najlepiej podjedź sobie na sklep i niech Ci sprawdzi katalogowo czy to są identyczne i wszystko będziesz wiedział
-
[B5 ALL] Problem ze sterowaniem klimatronika
no ja miałem podobny problem tyle że u mnie dodawał sobie siły nawiewu zwłaszcza gdy ciągłem samochód na wysokich obrotach a później oprócz tego pare innych rzeczy dochodziło typu;sama załączała sie śnieżynka od klimy, później pojawiały sie migawki no i już nie było wyjścia,zmieniłem na inny i wszysto hula jak trzeba.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jak reszta jest za, to w tą niedziele jak najbardziej można by sie spotkać a co do ilości osób to powiem tak;wpadnij a napewno bedzie nas więcej pzdr
-
[B7 BLB] Kiedy wymienić olej?
półsyntetyk co 10-12 tys a pełny do 15 tak z reguły sie wymienia.ja w swoim właśnie sie przymierzam bo jeszcze z 500km i trzeba wlać te 4,2l castrolka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no niestety Grzesku ale w NS nikt się z wagiem nie pojawia ale i tak od czasu do czasu warto sie spotkać i pogadać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
miejsce spox tyle że jutro ja sie niedam rady pojawic (11 11 2009-mój dzień ) niedziela do du...y jak zwykle pogoda musi sie popsuć ale pod galerią to już chyba nas deszcz nie odgoni
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
i wszystko jasne
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no to jak z tym spocikiem jutro? robimy coś? bo tak na ostatnią chwile to czuje nie pojawi sie zbyt wielu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
młody jak tam noga? skuterek już na boku a a4 na pierwszym planie? hehe. no wreszcie po całym lecie i końcu jesieni jakiś spot to musiałem sie odezwać,wprawdzie był chyba z 1 ale wtedy akurat nie udało mi sie pojawić a teraz taki przedzimowy jak najbardziej
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
też jestem za niedzielą ale troche później, proponuje tak koło 15 póki jeszcze widno a co do lamp to akurat widziałem jak Maku dzielnie je licytował na allegro
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to ja mówie że pasi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Młody :bicz3: wiesz za co
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dobrze Procek że zapytałeś bo coś tu ostanio nudno :gwizdanie: jak to kto jest chętny?- ja zawsze
-
[B5 AHH] Drgania, dymienie i spadek mocy
to masz ten sam problem co ja,bo tak sie mi przydarzyło po niedawnym odjeździe ze spotu tyle że u mnie przy ruszaniu na 1biegu ale na maxa tyle że jak kolega zapytał wyżej silnik był zimny i turbina dosatała za dużą dawke nie do przerobienia stąd te drgania,dymienie i spadek mocy.
-
[ALL B6] Jakiej mocy akumulator do 1,9 TDI
proponuje 74 Ah choć i 64 też byłby wystarczający
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no pomysł mi sie podoba.proponuje parking pod intermarche
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no widzisz młody co przegapiłeś pij więcej no ale teraz to moży być już tylko lepiej,no jeszcze jak KRK zaszczyci nas swoją obecnościa :hi:to już bedzie