Treść opublikowana przez songo
-
[B5 AFN] Grzejące się koło.
temat wielokrotnie poruszany choć już praktycznie sam sobie na niego odpowiedziałeś
-
[B7 BLB] Kiedy wymiana rozrządu
a to dla tego że 90tys to taka naprawdę górna granica której już wielu a wśród nich mój znajomy juz nie doczekał więc jeśli nie chcesz dmuchać na zimno to...... prosze bardzo każdy robi jak uważa i każdy wie jak użytkuje swoja furmankę więc wymiana wedle własnego widzi mi się bo jeden przejeździ te 90 tys i pasek będzie w super stanie a drugi ledwo 60 doczeka. więc przemyśl na czym lepiej wyjdziesz na wcześniejszej wymianie rozrządu czy naprawie silnika bo rzeczywiście wadliwe części się trafiają i słyszałem o tym od nie jednego
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
hehehe a to tradycyjnej kopki tu niema?hahaha to nawet kluczy nie będę potrzebował :polew:
-
[ALL B5] Ocynk AUDI
to w takim razie porównaj sobie blachę z modelu b5 a b6. w b5 blacha była dużo grubsza i nie było mowy o żadnym pęcherzyku i tam to wiedziałem ze mam ocynk a tu w b6 blaszka taka że paluszkiem bym wgiął drzwi do środka a na progu już 3 malutkie pęcherzyki-szok
-
[B5 AFN] Dziwne dzwięki przy małych prędkościach
łożyska są ok?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dalej stawia te drewniane domki?
-
[B7 BLB] Kiedy wymiana rozrządu
pierwszy rozrząd po 120 tys każdy następny co 60tys więc na 180 powinieneś już wymienić. oprócz rozrządu sprawdz kiedy olej był wymieniany wraz z filtrem no i oczywiście pozostałe filtry czyli paliwa,powietrza,pyłkowy(kabinowy)
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
grześku kuknij na gadżety klubowe a znajdziesz wszystko co cie interesuje ps widze że jesteś z zabrzeża więc pozdrów tam ode mnie Mariusza Leszko [br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 18:44_________________________________________________Michał to kiedy dasz się kopsnąć nowym nabytkiem?
-
[ALL B5] Co lepsze? kubełki polift czy zwykłe fotele polift
ja raczej bym się zapatrywał na kubełki
-
[ALL B5] Czy łożysko może zacząć huczeć z dnia na dzień?
rozpędź sie i wrzuc na luz i dobrze słuchaj czy i które koło szumi a przy skręcaniu jeśli skręcasz w prawo i szumi to znaczy że padło z lewej strony i odwrotnie a jeśli nic nie wywnioskujesz to najprościej podjedź do mechanika,on samochód podniesie,porusza kołem by sprawdzic czy sa luzy i zaraz ci powie czy i które łożysko padło
-
[ALL B6] Zatkany egr czy można tak jechać?
jeśli tylko kontrolka cie zbytnio nie drażni to możesz tak jeździć do bólu
-
[B5 AFN] Zima a płyn chłodzący
czy to normalne dolewać co miesiąc płynu? no chyba nie wiec szukaj miejsca wycieku
-
[B6 AVF] Sprzęgło
seryjne jak dobrze pamietam jest do max 420 Nm więc jeśli myślisz o kolejnych modach to seria może nie wystarczyć ale sachs performance powinien sobie poradzić w tych parametrach w jakie mierzysz tyle że nie jest tani
-
[ALL B5] Drewno w środku
drewno na desce jak i na drzwiach możesz przemalować zamiast wymieniać całość
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a jak z tęgoborzy to raczej wiem kto
-
[B5 AFN] Dym powyżej 4 tyś
a płynu chłodniczego nie ubywa? może to też być tylko i wyłącznie para. krzywa korba również wchodzi w rachubę choć w tym przypadku bedzie kopcił raczej na zimnym silniku a po rozgrzaniu powinno być ok
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a na hamowni byłeś? wiesz ile teraz masz?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wałęsa też był elektrykiem ale jemu auta do chipowania nie oddał bym na pewno :polew: :polew:
-
[B5 AFN] Chiptuning z takim przebiegiem
moja poprzednia 1z miała 235 tys przebiegu z viruskiem na 127,5KM z wywalonym katem i śmigała aż miło, dziś jeździ nią inny chłopaczek już prawie rok czasu i jak na razie z zadowoleniem a ponad 250 tys ma teraz na pewno
-
[B6 AWX] Czy dużo da mi wirus awx-a
jak na serie to rzeczywiście mi sie to troche za szybko wydaje. to wygląda podobnie jak u mnie teraz ale ja w chwili obecnej też jestem po virusie na 179KM,więc albo piękny prezent od fabryki albo poprzedni właściciel już cię wyręczył z viruskiem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no to trzeba się wybrać
-
[ALL B5] "Kury w bagażniku"
górne mocowanie amortyzatora, tuleje tylnej belki........
-
[ALL B6] Odpalanie awx a 1z
ja wcześniej miałem b5 z silnikiem 1z a obecnie mam b6 avf to praktycznie ten sam silnik co awx tyle tylko że skrzynia 6 a nie 5 i powiem ci że za bardzo nie widze jakiejś specjalnej różnicy w długości kręcenia
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dobry zwyczaj nie pożyczaj :gwizdanie: no to się nam skład okroił
-
[ALL B5] Climatronik. Co to sie stalo? :O
a nie dotknąłeś przypadkiem mocniej panelu palcem lub czymś innym?