Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

songo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez songo

  1. temat wielokrotnie poruszany choć już praktycznie sam sobie na niego odpowiedziałeś
  2. a to dla tego że 90tys to taka naprawdę górna granica której już wielu a wśród nich mój znajomy juz nie doczekał więc jeśli nie chcesz dmuchać na zimno to...... prosze bardzo każdy robi jak uważa i każdy wie jak użytkuje swoja furmankę więc wymiana wedle własnego widzi mi się bo jeden przejeździ te 90 tys i pasek będzie w super stanie a drugi ledwo 60 doczeka. więc przemyśl na czym lepiej wyjdziesz na wcześniejszej wymianie rozrządu czy naprawie silnika bo rzeczywiście wadliwe części się trafiają i słyszałem o tym od nie jednego
  3. hehehe a to tradycyjnej kopki tu niema?hahaha to nawet kluczy nie będę potrzebował :polew:
  4. songo odpowiedział(a) na andy_sky temat w Audi A4 B5
    to w takim razie porównaj sobie blachę z modelu b5 a b6. w b5 blacha była dużo grubsza i nie było mowy o żadnym pęcherzyku i tam to wiedziałem ze mam ocynk a tu w b6 blaszka taka że paluszkiem bym wgiął drzwi do środka a na progu już 3 malutkie pęcherzyki-szok
  5. łożyska są ok?
  6. dalej stawia te drewniane domki?
  7. pierwszy rozrząd po 120 tys każdy następny co 60tys więc na 180 powinieneś już wymienić. oprócz rozrządu sprawdz kiedy olej był wymieniany wraz z filtrem no i oczywiście pozostałe filtry czyli paliwa,powietrza,pyłkowy(kabinowy)
  8. grześku kuknij na gadżety klubowe a znajdziesz wszystko co cie interesuje ps widze że jesteś z zabrzeża więc pozdrów tam ode mnie Mariusza Leszko [br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 18:44_________________________________________________Michał to kiedy dasz się kopsnąć nowym nabytkiem?
  9. ja raczej bym się zapatrywał na kubełki
  10. rozpędź sie i wrzuc na luz i dobrze słuchaj czy i które koło szumi a przy skręcaniu jeśli skręcasz w prawo i szumi to znaczy że padło z lewej strony i odwrotnie a jeśli nic nie wywnioskujesz to najprościej podjedź do mechanika,on samochód podniesie,porusza kołem by sprawdzic czy sa luzy i zaraz ci powie czy i które łożysko padło
  11. jeśli tylko kontrolka cie zbytnio nie drażni to możesz tak jeździć do bólu
  12. czy to normalne dolewać co miesiąc płynu? no chyba nie wiec szukaj miejsca wycieku
  13. songo odpowiedział(a) na paczek081 temat w Audi A4 B6/B7
    seryjne jak dobrze pamietam jest do max 420 Nm więc jeśli myślisz o kolejnych modach to seria może nie wystarczyć ale sachs performance powinien sobie poradzić w tych parametrach w jakie mierzysz tyle że nie jest tani
  14. songo odpowiedział(a) na tmaxx88 temat w Audi A4 B5
    drewno na desce jak i na drzwiach możesz przemalować zamiast wymieniać całość
  15. a jak z tęgoborzy to raczej wiem kto
  16. songo odpowiedział(a) na kubardf temat w 1.9TDI
    a płynu chłodniczego nie ubywa? może to też być tylko i wyłącznie para. krzywa korba również wchodzi w rachubę choć w tym przypadku bedzie kopcił raczej na zimnym silniku a po rozgrzaniu powinno być ok
  17. a na hamowni byłeś? wiesz ile teraz masz?
  18. wałęsa też był elektrykiem ale jemu auta do chipowania nie oddał bym na pewno :polew: :polew:
  19. moja poprzednia 1z miała 235 tys przebiegu z viruskiem na 127,5KM z wywalonym katem i śmigała aż miło, dziś jeździ nią inny chłopaczek już prawie rok czasu i jak na razie z zadowoleniem a ponad 250 tys ma teraz na pewno
  20. jak na serie to rzeczywiście mi sie to troche za szybko wydaje. to wygląda podobnie jak u mnie teraz ale ja w chwili obecnej też jestem po virusie na 179KM,więc albo piękny prezent od fabryki albo poprzedni właściciel już cię wyręczył z viruskiem
  21. górne mocowanie amortyzatora, tuleje tylnej belki........
  22. songo odpowiedział(a) na kkam temat w Audi A4 B6/B7
    ja wcześniej miałem b5 z silnikiem 1z a obecnie mam b6 avf to praktycznie ten sam silnik co awx tyle tylko że skrzynia 6 a nie 5 i powiem ci że za bardzo nie widze jakiejś specjalnej różnicy w długości kręcenia
  23. dobry zwyczaj nie pożyczaj :gwizdanie: no to się nam skład okroił
  24. a nie dotknąłeś przypadkiem mocniej panelu palcem lub czymś innym?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.