Treść opublikowana przez songo
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no mi bardziej odpowiada 18 bo bedę za brzeskiem ale na spocika wpadne
-
[B5 AJM] Zawór EGR proszę o info
no ja do zaślepiania egr mam teraz nieco mieszane uczucia zwłaszcza że w mojej b5 miałem zaślepiony a obecnie w b6 również leje ale zastanawiam się nad kupnem nowego choć cena słona bo 600zł nowy ale wiem ile musiałem przejechać b5 w zimie km żeby w aucie zrobiło się choc troche ciepło a ile tu-moge powiedzieć że jest to przepaść i tylko to mnie przekonuje ale jeśli komuś na tym nie zależy to nie ma nic do stracenia tylko zaślepić i zostawić troszkę w kieszeni
-
[B5 AFN] Czarny dym przy gwałtownym przyspieszaniu
obejrzyj dokładnie węża pomiędzy kolektorem ssącym a dolotowym a tak po za tym może wgrany program jest niezbyt niezbyt bo widze że virusik jest ale nie przejmuj się mam to samo zmartwienie tyle że u mnkie wiem że leje egr ale nowy 600zł więc niech cierpia na razie ci co jadą za mną :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no raczej nie ale jak cos zostanie z wesela to można i o to zachaczyć
-
[B7 BRD] Kiedy wymienić klocki ?
a jakiż masz problem zerknąć na klocki i zobaczyc czy zostało cos jeszcze czym mozna hamować czy za niedługo bedziesz hamował jak pociągiem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
co to za wesele bez poprawin? :gwizdanie: ja pije akurat przez 2 dni. co do grila to jak najbardziej aktual, wszystko do ustalenia na spocie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
za tydzień mam wesele ale później już luz bo wykłady skończone,kurs zakończony i wreczcie troche czasu dla mnie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no prawie prawie jak Wy spotykaliscie sie na kolejnych spocikach ja kur....a musiałem siedzieć w krakowie na wykładach
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
moją poprzednią audi z silniczkiem 1z po chipie na tarnowskiej obwodnicy 200 ale po przekroczeniu 180 wraz ze wzrostem prędkości rosła już temp płynu chłodniczego z 90 na 96
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
więc lepiej za 2 tyg bo ja tez mam wesele za tydzień. adaś co to za jazda bez świateł? środa o 14 na długosza
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja na komunie idę w ta niedzielę wiec 15 się pojawie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jak bym był właścicielem stacji benzynowej to chętnie bym go wziął a tak.... zamiast jezdzić na spota za15zł to jeździł bym za 60zł
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no ja tez mam taka nadzieje że pech odstąpił a co do garbusów to mimo licznego grona jeszcze im do nas brakuje :polew:
-
[B5 ADP] Co sadzicie o tych wahaczach
2 lata gwarancji bez limitu kilometrów????? :polew: chyba przy jeździe 30km/h po niemieckiej autostradzie a i to nie bardzo. 2 lata temu załozyłem podobne w b5 za nieco ponad 600zł cały kompolet i po niecałym roku już niektóre wahacze nadawały sie do wymiany a zrobiłem na nich max 10tys km
-
[B7 BRD] Proszę o ocenę
no zdjęcia rzeczywiście troche lipne i zbyt wiele na nich nie widać.no ale może ktoś niechcący kapnął płynem hamulcowym w to miejsce. zrób lepsze fotki to może wtedy ktoś bedzie mógł więcej podpowiedzieć
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
songo się niestety nie odzywał bo woli nie wspominać tego dnia. rano w drodze do kościoła złapał kapcia na dodatek wjechałem na parking kamienisty pod kosciołem no i oponka juz na szrocie(mały rowek po całości i 2 bąble). wczoraj dopiero robiłem koło no i oczywiście zapasówke bo sam zestaw naprawczy to juz wiem ze to trochę za mało. więc mam nadzieję ze pech mnie już opuścił i na następnym na pewno sie pojawię
-
[ALL] Asfalt na lakierze
nafta lub ropa i po problemie(czyszcze co roku po wiosennym klejeniu dziur)
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nie widze problemu,na najbliższym spocie trzeba bedzie obgadac sprawe
-
[ALL] Jak wyczyścić tapicerkę z plam i innych jogurtów ;)
proponuję środki firmy merida lub FLOOR carpet shampoo na pewno jedno bądź drugie pomoże. środkami z meridy usuwałem olej i smary z dywaników i zero śladu po plamach a dywaniki jak nowe
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
panowie WESOŁYCH ŚWIAT dla Was a w poniedziałek lejemy wyłacznie
-
[B7 BLB] Pokrowce na zwykłe taboreciki czarny srodek
całkiem całkiem te pokrowce, co do kolorów to sam coś wybierz bo to jest dla ciebie i tobie ma się podobać
-
[B6 ALT] Jakiej firmy sprzęgło wybrać??
ja w b5 wymieniałem na sachs-a i super się sprawowało,cenowo wyszło nieco więcej ale warto było tym bardziej że zawsze wychodze z założenia że zrobic raz a dobrze
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
michał w niedziele to ja ide święcić palme a nawet dwie choć ta jedna jeszcze nie przybrana i tak już chyba zostanie :polew: :polew: a tak serio to wybieram sie do lipnicy murowanej na najwyższe palmy w polsce wiec nie obiecuję że bede na 100%
-
[B6 AWX] Którą markę wybrać?
ja od poczatku zarówno do mojej b5 jak i obecnej b6 zawsze zapodaje knechta ale wszystkie marki sa
-
[B5 AFN] Dodatki do paliwa
ja też nic nigdy nie dolewałem do swojego, jedynie jakie dodatki dolewam do diesela to tylko i wyłącznie zimą i to do koparki i man-a na akcji zimowej ale nazwy preparatu niestety nie pamiętam