Treść opublikowana przez Stich
-
Czyszczenie foteli
http://sklep.colourlock.pl/zestaw-do-czyszczenia-impregnacji-alcantary-tkanin.html
-
A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx
fajny kolorek
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
śmiało
-
Moja Strefa Blasku :)
szukałem ale nie moge znaleźć, gdzies mi wcieło. Mam tylko przed robotą a takie sa bez sensu wiec nie wrzucam Cześć! Klubowe Audi skorzystało z naszej promocyjnej oferty zimowej. Teraz może smiało toczyć batalie w walce z zimą Wykonaliśmy: -wieloetapowe bezpieczne mycie nadwozia -glinkowanie, dekontaminacja i deironizacja nadwozia -demontaż i dokładne mycie felg -aplikacja maszynowo cleaner'a do lakieru -zabezpieczenie lakieru trwałym woskiem hybrydowym od Soft99 - Polska -zabezpieczenie uszczelek drzwi dedykowanym środkiem od 1Z einszett USA ( teraz nie przymarzną Emotikon smile -zabezpieczenie felg od Carbon Collective Polska -zabezpieczenie opon dressingiem od Shiny Garage -mycie szyb od wewnątrz -odkurzenie wnętrza -mycie wnęk drzwiowych -aplikacja powloki na przednia szybę od Rain-X -oczyszczenie i zabezpieczenie chromów to Autosol kilka fotek: Pozdr _________________________________________________________________________________________________________________________________________ "Drobne" sprzątanie wnętrza - znowu Nas poniosło To urokliwe autko zostało dokładnie wyprane oraz wysprzątane. Tak, rozebraliśmy pół auta - bo tak to właśnie robimy - solidnie i dokładnie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hej
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
po dodo daj ipe
-
Auto Detailing by eRBe - moje prace
Gitarrrrra Macieju
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
kilka fotek:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Zestaw do polerowania reflektorów
lepiej zaczac od 1000 800 robi spore zarysowania i trzeba dlugo szlifowac 1000 zeby je usunąc. drobna rada: ,miedzy zmianami gradacji zmieniaj tez kierunek szlifu czyli1000 - poziomo 1200-pionowo 15000-poziomo i tak do 3000, 4000 i jak dysponujesz to jeszcze 6000 reszta bez zmian tak jak kolega napisał dodatkowa rada . Jesli nie masz zadnych maszynek do szlifowania to zrób tak ze pierwsza warstwa tego zzółknietego lakieru zeszlifuj papierem na dłoni. Potem popraw 1000 na klocku korkowym. W ten sposób szlifuj do 2500, dzieki temu zaczniesz usuwać nie tylko rysy ale również wgłebienia od kamyczków. 3000 i wyzej mozna robic znowu na dłoni dodałbym skupienie na wykanczaniu aby uchronic sie przed hologramami. specyfik megsa działa dobrze.
-
polerowanie szyby czołowej
ok ok
-
polerowanie szyby czołowej
nie polecam z uwagi na odpryski. czyli chcesz mi wmówic , że wykonałem robote źle? bez przesady
-
Moje prace
dzięki. Mój rozwój fotograficzny narazie stoi na standardowym 18-55 canon
-
Moje prace
mozna wiedzieć jakie szkła i pudełko na tych ostatnich fotkach? edit juz sprawdziłem w exif ale nie ma długości ogniskowej. BTw Sony a99 to juz wysoka półka i trzeba umiec ją wykorzystac. JEstem pod wrażeniem
-
Moje prace
umiesz robic fajne zdjęcia
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
posprzątać, wysuszyć podłogę, zmienic dywaniki na gumowe, umyć szyby, zmienic filtr kabinowy.
-
polerowanie szyby czołowej
równiez nie polecam polerowania szyby czołowej. Mimo to nie zgadzam sie z tym co napisał expert. Moja szyba po 6 godzinach polerowania została skorygowana na 95% . Zadnych zniekształceń i negatywnych wpływów na szybe nie zauważyłem. Szyba miała 18 lat w mojej starej hondzie. Karoseria zgnita - napewno sie wyginała podczas jazdy ( tym bardziej, ze jeżidziła na zawodach) Szyba nie pękla, nie wyskoczyła ani nic innego sie znią nie działo Także nie przesadzajmy Imho najwiekszym problemem jest estetyka . W starej szybie sa odpryski od kamieni i tam sie wbija pasta ktorą ciezko usunąć. Gdy ktos ma nowa szybę i mu sie przydaży taki problem , ze szyba sie zarysuje to nie widzę przeciwwskazań by ją polerować. stara szybe wymienić. Chociaż z tymi szybamiteraz jest tak ze nowa szyba jest juz krzywa i pofalowana. Moim skromnym zdaniem opinia na temat polerowania była napisana przez osobe, którą nigdy tego nie robiła, lub robiła ale nie umiała sobie poradzić. Nie osądzam ale zrobiłem sam i wiem, ze sie da to zrobić bez skutków ubocznych. ( poza pasta w odpryskach ktora serio ciezko usunąc ale tez sie da)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Jak zabezpieczacie tapicerkę siedzeń w wersji s-line?
niestety nie korzystałem z owych impregnatów.
-
Jak zabezpieczacie tapicerkę siedzeń w wersji s-line?
producent podaje, ze 5 razy dluzej niz zwykly impregnat ( nop do butów ) w rzeczywistosci wyglada to tak, ze im wiecej wsiadasz/wysioadasz i puszczasz pierdy w fotel tym szybxiej produkt sie wytraca z materiału. także nie jestem w stanie ci odpowiedziec konkretnie ile czasu bedzie leżeć. Uważam, ze co 3 miesiace powinno sie powtarzac operacje.
-
Jak zabezpieczacie tapicerkę siedzeń w wersji s-line?
gtechniq I1
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
na niektorych powlokach wosk sie nie trzyma. Jaka masz ty?
-
Moja Strefa Blasku :)
nagrałem / zmontowałem bardzo krótki film (niestety tylko 480p) w domowych warunkach movie maker'a Celem jest pokazanie jak zachowuje sie woda na lakierze pokrytym powłoka uncr. Lakier oczywiscie po pełnej korekcie. pozdr Hej Dzisiaj troszeczke skromniejsza relacja. Mercedes G bo o nim będzie mowa, zabrał z życia prawie 2 miesiace. Do takiego czasu realizacja przyczynił sie głównie nasz kochany lakiernik Oprócz typowej korekty lakieru i ogolnego detailingu "gelenda" została nieco odmieniona Ale o tym za chwile. To juz trzecie G klasa z jaka mialem przyjemnośc pracować. Ten kanciak z poczatku wydawał sie samochodem co najmniej dziwnym. Jednak po trzecim razie osobiscie zakochałem sie w Mercedesie klasy G. Wszystkie 3 miały ten sam silnik 400cdi modyfikowane w vtech . 700Nm w Kazdym zaowocowało to zrywaniem przyczeponosci wszystkich kół gdy ten klocek stratował spod świateł Kontynuując oprocz detailingu poszlismy kilka kroków dalej. Nasz stały klient - najwiekszy fan mercedesa jakiego znam. Zlecił nietypową misje, nasze czary mary miały sprawic , ze samochod bedzie wygladał jak nowy. Po zabiegach miał powedrowac do popularnego serwisu aukcyjnego;) Poniewaz mielismy spory kapitał na "modyfikacje" moglismy poszaleć To co udało sie zrobić: 1. Reflektory przedni bixenon z wersji z 2012 roku 2. lampy tylne z poliftowej wersji z 2012 roku 3. felgi od g klasy amg 4. grill z wersji 2012 5. zdjelismy okropnego "kangura" 6. plastikowo metalowe listy okalajace krawędź dachu i przednie słupki zostały oklejone folia avery czarny mat. 7. zamek oslony koła zapasowego został przywrócony do życia czyli zdemontowalismy zamek, oddalismy do mistrza kluczy, dorobilismy kluczyki nasmarowalismy zamek , zamontowalismy iii śmiga 8. Usunięcie ognisk korozji wszedzie tam gdzie sie pojawiły ( troche tego było), lakierowanie zderzaków, lusterek,grila przedniego, ramek reflektorów, doły drzwi( rdza typowa dla tego modelu) 9. wymiana tuleji zawieszenia na poliuretanowe 10. pełny serwis przed sprzedażowy w BMG 11. Chip-remap adaptacja skrzyni itd V-tech ( wybór klienta ) 12. naprawa pikseli w zegarach 13. ponowne lakierowanie drewna w środku 14. kierownica i gałka w nowej skórze nappa 15. wymiana spinek w tapicerce tylnej klapy ( skrzypiało) 16. i jeszcze kilka drobnostek o kotrych teraz nie pamietam W relacji celowo na kilku zdjeciach nie zasloniłem tablicy rejestracyjnej aby mozna było poznac ze to to samo auto. okey, dośc marudzenia Foty: pozadzierane od gałezi listwy wypełnione poxipolem i wyszlifowane zaraz po tym zostały porzadnie odtłuszczone i oklejone folią http://i1368.photobucket.com/albums/ag181/sivyzse/gklasa/DSC08808_zpsxqjwfqn6.jpg 1 2 3 50/50 no i finał GOTOWI NA EFEKT PRZEMIANY? no to GO! Na koniec Historii powiem tylko tyle. G klasa jest z 2002 roku i została zakupiona za kwote 70tys. Po kuracji odmładzającej została sprzedana w ciagu 2 tygodni za kwote 130tyś a koszt czesci , moderniazacji, napraw i detailingu nie przekroczył 10 tys Just like that Poniewaz misja trwala prawie 2 msc a wlasciciel po powrocie z jakiegos egzotycznego kraju nie mogł sie doczekac finału, ostatnie dni to była gonitwa i nie bardzo moglem znaleźc czas na fotografie. piatka!
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
jesli bedzie dobrze przygotowana powierzchnia to zime przezyje sealant od wolfganga
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
a czy taki preparat będzie się nadawał do zacieków ? http://showcarshine.pl/konserwacja/1402-duragloss-505-water-spot-remover-650ml-usu-plamy-po-wodzie.html nie