Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mat.Rynio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mat.Rynio

  1. Jest miejsce. Ja u siebie też ciągnąłem kabel cb pod kanapą do bagażnika.
  2. Trzeba mocno, ale ostrożnie szarpnąć kanapą i powinna wyskoczyć. Tam chyba w 2 miejscach zaczepy są.
  3. Mat.Rynio odpowiedział(a) na pazura21u2 temat w Audi A4/S4 B6
    Szok
  4. Może i idzie się takim w 4t rozpędzić, ale nawet na filmiku widać, że średnio się to zbiera. A jak tu niektórzy mówią, że chcą moto, żeby np. na działkę pojechać czy gdzieś, to wydaję mi się, że czasem może być problem aby wyjechać z trudniejszego terenu.
  5. A ja kupiłem swoje audi i z tyłu miałem klubową ramkę. Tak tu trafiłem.
  6. Widzę, że kolega bardzo zna się na motorach. Zapraszam dosiąść jakiegoś crossa 125 w 2t zobaczymy co wtedy powiesz. W ogóle rada dla tych co szukają dla siebie jakiegoś moto 125. Nie kupujcie 4t bo to będzie jak skuter jeździć. Taką pojemność to moto tylko w 2t jak dla mnie.
  7. Ja również mam pytanie. Posiadam u siebie pełnowymiarowe koło zapasowe i chciałbym dokupić ten styropian. I tu moje pytanie, co do niego wejdzie? Szczególnie chciałbym wsadzić tam gaśnicę bo narazie luźno w boczku bagażnika sobie leży. Będzie siedzieć gaśnica w tym styropianie? ( AUDI A4 B6 B7 STYROPIAN WKŁAD KOŁA ZAPAS 8E9012109 (4338382521) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Edit. Czy to: Styropian AUDI A4 B6 Małysz sedan 8E5012109B (4353729044) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje., Również wchodzi do pełnowymiarówki? Jeżeli tak to prosiłbym również o opinie tego styropianku
  8. Pożyczyłem nożyce do blachy i super udało się niemal idealny kawałek wyciąć Zamek śmiga. Zobaczymy czy przetrwa próbę czasu. Dzięki za poradnik.
  9. Sluchajcie... Czym wycinaliście te blaszki?
  10. Chyba jednak sobie odpuszczę. Nie chciał bym żeby leżał sobie gdzieś luźno w aucie, a też taki mały bajer nie jest wart zachodu, aby go po zderzakach ciągać.
  11. Dokładnie. U mnie jest tylko U1A czyli brak zegara radiowego.
  12. Hej. U siebie raczej nie mam instalacji zegara radiowego i ciekawi mnie jak wygląda sprawa z sygnałem, gdybym chciał sobie to dorobić i schować moduł pod kierownicą lub też inne miejsce gdzieś z przodu byle by nie ciągać kabli do zderzaków itd.
  13. O super dzieki za szybka odpowiedz.
  14. Witam. Mógłby mi ktoś powiedzieć, do czego jest to małe, wejście na wtyczkę znajdujące się z tyłu zegarów. To po prawej stronie buzerka. Zaznaczyłem na zdjęciu. Pytam z ciekawości bo dzisiaj wyjmowałem u siebie zegary i zobaczyłem te wolne gniazdko.
  15. Witam. Ja dzisiaj jestem po wymianie tego buzerka i ok, działa jak są włączanie światła i wyłączy się zapłon - jest sygnał. Mam jednak pytanie, bo mam wrażenie, że jak wcześniej działał to sygnał pojawiał się również w momencie gdy włączało się zapłon i komputer sprawdzał czy błędów nie ma po czym pokazywał się komunikat "OK" (wiadomo o co chodzi ). I tu moje pytanie czy wraz z pojawieniem się komunikatu OK również nie powinien pojawiać się krótki sygnał dźwiękowy. Mam wrażenie, że tak wcześniej było, no ale mogę się mylić bo pół roku bez buzerka byłem
  16. Polecam S3, którą mam i sobie chwalę. Jak dla mnie obecnie najlepsze pozycje wśród smarfonów to telefony od Sony lub Samsunga. Wybierałbym między nimi.
  17. No chyba, że był bity i ktoś wymienił zderzak na taki bez znaczka
  18. Mat.Rynio opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Prawdopodobnie padł mi brzęczyk licznika, o którym mowa m.in. w tym temacie: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/sygnal-dzwiekowy-zaswieceniu-sie-rezerwy-320170/ Zna ktoś numery tego cuda? I czy ktoś wie jak to jest z kupnem tego w aso?
  19. Czy działa jakiś dobry chiptuner w Warmińsko-Mazurskim?
  20. Ja mam małe pytanko. Mianowicie niedawno mój elektryk powiedział mi że w moim 1.9 (130km) może zwiększyć moc samą ingerencją w komputer o około 20%. Chciałbym się tylko zapytać czy rzeczywiście samym programem zwiększy moc silnika do około 150 km. No i chciałbym się zapytać od razu kogoś kto robił tego typu rzecz tj. sama zabawa z komputerem bez modyfikacji mechanicznej, czy jest to odczuwalna różnica w osiągach, no i jak wygląda spalanie po tym.
  21. Ja miałem 206 z 2.0 HDi 90km. Jest to chyba najlepsza jednostka w tym modelu. W trasie spokojnie do 4l schodzi. Wystarczającą mocy jak na takie autko. Jeździ się bardzo przyjemnie. Na twoim miejscu ogólnie rozglądałbym się za 1.4 HDi bądź 2.0 HDi a benzyny sobie odpuścił.
  22. Zmieniać, zmieniać bo szkoda opon, a zima na bank już nie przyjdzie.
  23. No i po przedłużeniu U was też te oświetlenie popielniczki, tak jak i wnęka świeci się mocniej po prawej stronie? Wiadomo, że żaróweczka jest po prawej i przy źródle będzie mocniejsze światło, ale tak się pytam dla pewności czy np. moje żarówki już słabe nie są
  24. Witam. Ja akurat mam problem z automatycznym zamykaniem się drzwi w aucie. Dotychczas miałem funkcję że zaraz po ruszeniu zamykały mi się wszystkie zamki, ale mogłem normalnie je otworzyć przyciskiem w tapicerce drzwi. Od niedawna mam problem, że gdy powiedzmy zatrzymuję się po kogoś, i chcę otworzyć drzwi przyciskiem w tapicerce drzwi, to nie chcą się one otworzyć. Musze to zrobić ręczne podwójnie ciągnąc za klamkę ( wiadomo za 1 odblokowuje się zamek, dopiero za 2 otwiera drzwi). Dodam, że problem trwa jakoś 2 miechy, i poprzednio wszystko normalnie działało. Może być, że ten moduł się rozkodował?
  25. Niee. Ten kabel idzie w górny lewy róg, gdzieś tam w okolice licznika... Jutro rozbiorę ten plastik pod kierownicą i zobaczę może rzeczywiście gdzieś zaplątany jest. Edit. Nie wiem, ale wygląda na to, że kabel gdzieś tam głęboko jest zaplątany/zwinięty bo ja nie dam rady tego wyciągnąć. Musiałbym chyba całą deske rozdzielczą zdjąć, żeby zobaczyć o co chodzi. Ktoś kiedyś musiał tu się nieźle bawić kablami Zostaje mi tylko przedłużenie kabelka i tak raczej zrobie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.