Treść opublikowana przez Mat.Rynio
-
Którędy przełożyć kabel od CB z kabiny do bagaźnika?
Jest miejsce. Ja u siebie też ciągnąłem kabel cb pod kanapą do bagażnika.
-
Którędy przełożyć kabel od CB z kabiny do bagaźnika?
Trzeba mocno, ale ostrożnie szarpnąć kanapą i powinna wyskoczyć. Tam chyba w 2 miejscach zaczepy są.
- moje audi
-
Motor 125-tka jaki wybrać
Może i idzie się takim w 4t rozpędzić, ale nawet na filmiku widać, że średnio się to zbiera. A jak tu niektórzy mówią, że chcą moto, żeby np. na działkę pojechać czy gdzieś, to wydaję mi się, że czasem może być problem aby wyjechać z trudniejszego terenu.
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
A ja kupiłem swoje audi i z tyłu miałem klubową ramkę. Tak tu trafiłem.
-
Motor 125-tka jaki wybrać
Widzę, że kolega bardzo zna się na motorach. Zapraszam dosiąść jakiegoś crossa 125 w 2t zobaczymy co wtedy powiesz. W ogóle rada dla tych co szukają dla siebie jakiegoś moto 125. Nie kupujcie 4t bo to będzie jak skuter jeździć. Taką pojemność to moto tylko w 2t jak dla mnie.
-
Wyposażenie bagażnika - koło zapasowe, dojazdowe, zestaw naprawczy
Ja również mam pytanie. Posiadam u siebie pełnowymiarowe koło zapasowe i chciałbym dokupić ten styropian. I tu moje pytanie, co do niego wejdzie? Szczególnie chciałbym wsadzić tam gaśnicę bo narazie luźno w boczku bagażnika sobie leży. Będzie siedzieć gaśnica w tym styropianie? ( AUDI A4 B6 B7 STYROPIAN WKŁAD KOŁA ZAPAS 8E9012109 (4338382521) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Edit. Czy to: Styropian AUDI A4 B6 Małysz sedan 8E5012109B (4353729044) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje., Również wchodzi do pełnowymiarówki? Jeżeli tak to prosiłbym również o opinie tego styropianku
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
Pożyczyłem nożyce do blachy i super udało się niemal idealny kawałek wyciąć Zamek śmiga. Zobaczymy czy przetrwa próbę czasu. Dzięki za poradnik.
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
Sluchajcie... Czym wycinaliście te blaszki?
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Chyba jednak sobie odpuszczę. Nie chciał bym żeby leżał sobie gdzieś luźno w aucie, a też taki mały bajer nie jest wart zachodu, aby go po zderzakach ciągać.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Dokładnie. U mnie jest tylko U1A czyli brak zegara radiowego.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Hej. U siebie raczej nie mam instalacji zegara radiowego i ciekawi mnie jak wygląda sprawa z sygnałem, gdybym chciał sobie to dorobić i schować moduł pod kierownicą lub też inne miejsce gdzieś z przodu byle by nie ciągać kabli do zderzaków itd.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
O super dzieki za szybka odpowiedz.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Witam. Mógłby mi ktoś powiedzieć, do czego jest to małe, wejście na wtyczkę znajdujące się z tyłu zegarów. To po prawej stronie buzerka. Zaznaczyłem na zdjęciu. Pytam z ciekawości bo dzisiaj wyjmowałem u siebie zegary i zobaczyłem te wolne gniazdko.
-
Sygnał dźwiękowy po zaświeceniu się rezerwy
Witam. Ja dzisiaj jestem po wymianie tego buzerka i ok, działa jak są włączanie światła i wyłączy się zapłon - jest sygnał. Mam jednak pytanie, bo mam wrażenie, że jak wcześniej działał to sygnał pojawiał się również w momencie gdy włączało się zapłon i komputer sprawdzał czy błędów nie ma po czym pokazywał się komunikat "OK" (wiadomo o co chodzi ). I tu moje pytanie czy wraz z pojawieniem się komunikatu OK również nie powinien pojawiać się krótki sygnał dźwiękowy. Mam wrażenie, że tak wcześniej było, no ale mogę się mylić bo pół roku bez buzerka byłem
-
jaki smarthphone do 1000zł??
Polecam S3, którą mam i sobie chwalę. Jak dla mnie obecnie najlepsze pozycje wśród smarfonów to telefony od Sony lub Samsunga. Wybierałbym między nimi.
-
Emblemat Quattro w grillu
No chyba, że był bity i ktoś wymienił zderzak na taki bez znaczka
-
Brzęczyk licznika.
Prawdopodobnie padł mi brzęczyk licznika, o którym mowa m.in. w tym temacie: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/sygnal-dzwiekowy-zaswieceniu-sie-rezerwy-320170/ Zna ktoś numery tego cuda? I czy ktoś wie jak to jest z kupnem tego w aso?
-
Dobrzy chiptunerzy
Czy działa jakiś dobry chiptuner w Warmińsko-Mazurskim?
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Ja mam małe pytanko. Mianowicie niedawno mój elektryk powiedział mi że w moim 1.9 (130km) może zwiększyć moc samą ingerencją w komputer o około 20%. Chciałbym się tylko zapytać czy rzeczywiście samym programem zwiększy moc silnika do około 150 km. No i chciałbym się zapytać od razu kogoś kto robił tego typu rzecz tj. sama zabawa z komputerem bez modyfikacji mechanicznej, czy jest to odczuwalna różnica w osiągach, no i jak wygląda spalanie po tym.
-
peugeot 206 - co sadziecie?
Ja miałem 206 z 2.0 HDi 90km. Jest to chyba najlepsza jednostka w tym modelu. W trasie spokojnie do 4l schodzi. Wystarczającą mocy jak na takie autko. Jeździ się bardzo przyjemnie. Na twoim miejscu ogólnie rozglądałbym się za 1.4 HDi bądź 2.0 HDi a benzyny sobie odpuścił.
-
zmieniacie juz opony na letnie
Zmieniać, zmieniać bo szkoda opon, a zima na bank już nie przyjdzie.
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
No i po przedłużeniu U was też te oświetlenie popielniczki, tak jak i wnęka świeci się mocniej po prawej stronie? Wiadomo, że żaróweczka jest po prawej i przy źródle będzie mocniejsze światło, ale tak się pytam dla pewności czy np. moje żarówki już słabe nie są
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Witam. Ja akurat mam problem z automatycznym zamykaniem się drzwi w aucie. Dotychczas miałem funkcję że zaraz po ruszeniu zamykały mi się wszystkie zamki, ale mogłem normalnie je otworzyć przyciskiem w tapicerce drzwi. Od niedawna mam problem, że gdy powiedzmy zatrzymuję się po kogoś, i chcę otworzyć drzwi przyciskiem w tapicerce drzwi, to nie chcą się one otworzyć. Musze to zrobić ręczne podwójnie ciągnąc za klamkę ( wiadomo za 1 odblokowuje się zamek, dopiero za 2 otwiera drzwi). Dodam, że problem trwa jakoś 2 miechy, i poprzednio wszystko normalnie działało. Może być, że ten moduł się rozkodował?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Niee. Ten kabel idzie w górny lewy róg, gdzieś tam w okolice licznika... Jutro rozbiorę ten plastik pod kierownicą i zobaczę może rzeczywiście gdzieś zaplątany jest. Edit. Nie wiem, ale wygląda na to, że kabel gdzieś tam głęboko jest zaplątany/zwinięty bo ja nie dam rady tego wyciągnąć. Musiałbym chyba całą deske rozdzielczą zdjąć, żeby zobaczyć o co chodzi. Ktoś kiedyś musiał tu się nieźle bawić kablami Zostaje mi tylko przedłużenie kabelka i tak raczej zrobie.