Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zymek1989

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zymek1989

  1. Zymek1989 odpowiedział(a) na A4CCH temat w Lifestyle i Hydepark
    Wystarczy jeden powód (byle jaki) i się na niego powołać później i po problemie. Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  2. Zymek1989 odpowiedział(a) na A4CCH temat w Lifestyle i Hydepark
    Ni y tak ale napisał wcześniej ktoś lub autor tego wątku o przyczynach które są zawarte w umowie które umożliwiają zerwanie/wypowiedzenie umowy Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  3. Zymek1989 odpowiedział(a) na A4CCH temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak albo jakiś zapis na to żebyś był zabezpieczony w razie zmiany planów. Chociaż masz tam zapis 3 miesięcznego wypowiedzenia. Jeśli te umowy są na 10lat to nikt przecież nie zmusza Cię do pobytu na 10lat tylko jakiś aneks lub zapis zrób, który będzie bronił Ciebie przed jakimiś większymi konsekwencjami w razie Twojej rezygnacji. Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  4. Zymek1989 odpowiedział(a) na A4CCH temat w Lifestyle i Hydepark
    Do Wrocławia jest 30km. Czyli 30min lub 50min jazdy. Mam 2 znajomych którzy wynajmuja i niby jest ok we Wrocku jeden wynajmuje i jest bardzo zadowolony Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  5. Zymek1989 odpowiedział(a) na A4CCH temat w Lifestyle i Hydepark
    Po co mu aż na 10 lat? Hmm nie wiem. Wiadomo że jego wtedy nic nie obchodzi i ma spokój jeśli najemca jest wypłacalny. O jakim mieście mowa? Bo też myślę nad taką formą inwestycji i nie wiem czy małe miasto na 15tys ludzi będzie ok czy we Wrocku ale mieszkania są 2x droższe i wtedy 99.9% że będzie wynajęte. Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  6. Zymek1989 odpowiedział(a) na A4CCH temat w Lifestyle i Hydepark
    Właśnie nie. On się zabezpiecza przed ludźmi, których wrazie Wu, ciężko usunąć ze swojego mieszkania. Według mnie nie masz się czego bać. Poproś wcześniej o umowę i ją na spokojnie przeczytaj i przed podpisaniem zapytaj o wszystko co budzi Twoje wątpliwości-notariusza. Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  7. Tak o B6 (dziś sprzedana). Kwestię gustu pomijam.
  8. Każdy przypadek jest inny. O chodziłem się dobrze ale dużo 1.9tdi ma słabych rzeczy jak osprzęt itd. Na forum chyba wszystkie możliwe problemy są opisane
  9. Nie mogę czytac że ktoś się przyzwyczaił.... do kobiety tak ale do kawałka blachy? Moja Audi też jest w domu 4 lata i juz nie mogę na nią patrzeć. Do tego niedawno wymieniłem suce silnik, turbo, sprzęgło, rozrząd i się okazuje że silnik jest c**jowy... i co ?? teraz problem sprzedać. Znowu pakował oprócz tych 5k zł kolejne 2k żeby jeżdził? nikt nie da za 2001 B6 więcej jak 12-13k zł ;/ chyba
  10. W tym budżecie o jure ciężko.
  11. Dzięki za zainteresowanie tematem. Podjęliśmy z żoną decyzję i wybraliśmy mimo ceramicznego młynka Saeco. Oby służył jak najdłużej. Dzięki za pomoc[emoji5] Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  12. Ktoś coś doradzi jeszcze? Nikt nie pracuje w zawodzie związanym że sprzedażą lub naprawą ekspresów ? Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  13. A długo go masz? Ile kaw dziennie robisz? Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  14. Właśnie o to mi chodziło[emoji5] Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  15. Tak bo są małe porcje tych kaw. Też to sprawdzałem. A nie ma możliwości zaprogramowania ilości kawy? Sprawdzę na youtubie Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  16. Też go sprawdziłem i jest brany pod uwagę tymbardziej, że się wiele nie różni od tego droższe go delonghi który podałem w 1 poscie. Plus jest taki że nie podgrzewa kubka /filiżanki. I jest sporo tańszy. Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  17. Witam, Może jest jakiś spec na forum od ekspresów ciśnieniowych na forum? Ktoś kto sprzedaje, serwisuje lub użytkuje ekspres i ma wiedzę. Zastanawiam się nad tymi dwoma: 1. http://allegro.pl/cisnieniowy-ekspres-do-kawy-delonghi-ecam-350-55-b-i7151726986.html#thumb/1 2. http://allegro.pl/ekspres-cisnieniowy-saeco-picobaristo-hd8927-09-i6949407945.html?fromVariant=7099257332#thumb/10 Pierwszy ma pojemnik na wodę wkładany od przodu i młynek żarnowy, lecz nie można wył podgrzewania filiżanek;/ , Drugi jest ładniejszy, mniej trwały młynek (niby jak wpadnie kamień z ziarnem to kaput) wodę wlewa się od góry, niby gorzej się mechanizm wyciąga do czyszczenia. Ktoś może coś jeszcze doradzić? lub zaproponować inny model do tej kwoty? pozdro
  18. Witam, Może jest jakiś spec na forum od ekspresów ciśnieniowych na forum? Ktoś kto sprzedaje, serwisuje lub użytkuje ekspres i ma wiedzę. Zastanawiam się nad tymi dwoma: 1. http://allegro.pl/cisnieniowy-ekspres-do-kawy-delonghi-ecam-350-55-b-i7151726986.html#thumb/1 2. http://allegro.pl/ekspres-cisnieniowy-saeco-picobaristo-hd8927-09-i6949407945.html?fromVariant=7099257332#thumb/10 Pierwszy lepszy bo ma pojemnik na wodę wkładany od przodu i młynek żarnowy, Drugi jest ładniejszy, mniej trwały młynek (niby jak wpadnie kamień z ziarnem to kaput) wodę wlewa się od góry, niby gorzej się mechanizm wyciąga do czyszczenia. Ktoś może coś jeszcze doradzić? lub zaproponować inny model do tej kwoty? pozdro
  19. mi chodzi dokładnie o ten simering na tym wałku. Ma sprężynki 2 w środku. Jutro najwyżej pojadę 30km do Wrocławia i mi coś dobiorą. Ze starej wyciągnę i będę wymiar miał !!!
  20. Używkę. Ma ciśnienie, odpala super, pompuje do odcinki, ale szmata mi zalewa silnik ropą. potrzebuję sam simering kupić a cały zestaw 170zł ;/ ma ktoś może sam simering odsprzedać? lub podac jej wymiary bo nie mogę na necie nic znaleźć ;/
  21. W poprzednim silniku który był od nowości też pompki byłyby zjeban.e? też je uszczelniałem. Jestem pewien że jest ok z uszczelnieniami. teraz mam słupek z pompkami i też zalewają pompki mimo zrobionych uszczelnień? Przed robieniem uszczelnień też ciekło. Pompki nasmarowane olejem silnikowym przy wkładaniu i lekko papierkiem przejechałem rancik w głowicy żeby ostry nie był. Wyczyszczone i zarówno głowica jak i pompki z nowymi uszczelnieniami posmarowane mocno olejem. Musi być ok. Pompki mają korekcje bardoz dobre. silnikiem nie telepie. równo jak benzynka chodzi. dziwnym trafem pompa wymieniana pół roku wcześniej zanim pierwszy silnik wypalił dziurę w tłoku. Czy da się ją rozebrać i uszczelnić żeby nie zalewało silnika? Proszę odp. na mój wcześniejszy post.
  22. Siema. Kupiłem Boscha z końcówką C i wkręcanym króćcem. Ale coś jest spierniczone bo wali mi rope do silnika. pompki uszczelniałem w sobotę 20 stycznia. Jest sens ją rozbierać i dawać nowe uszczelki?
  23. Siema. Jest ktoś kto mógłby na spocie ogarnąć przeprogramowanie w awx-ie pompowtrysków? Były AL są BA. do dogadania $$ Jeśli nie to czy możecie kogoś polecić na dolnym śląsku? pozdro
  24. Ok dzięki Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  25. Czyli jak mam połamane mocowanie lusterka z prawej strony to nie brać od angola? Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.