Treść opublikowana przez Zymek1989
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Proszę - szmarx Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Odkurzacz piorący
Numatic George wystarczy Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
U mnie problem wstępnie rozwiązany. Źle przykrecilem śrubę 5mm imbusa ta do której jest beznadziejne dojście. Przykreciłem ją pod kątem i nie dociskała pompy do bloku silnika i czytało ropą. Zauważyłem, że druga śruba na imbus 5 się obkręca i nie można jej dokrecić Ale idzie z oporem. Umyłem silnik i jeśli nadal będzie ciekło to wkręcę dłuższą śrubę lub dam trochę pakuly żeby mocniej dokręcić. P.S chyba ze jest inny dobry sposób na luźną śrubę? Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
180zł. Dzisiaj będę ustalał skąd dokładnie cieknie i znowu uszczelka pójdzie za 38zł. Oby tym razem nie na marne. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Wymieniłem luka z końcówką A na Boscha C i przewód który puchnie pod pompą i mam lipę bo dalej cieknie. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, Poproszę o wycenę części do A4 B6 2001 AWX Vin: WAUZZZ8E62A110160 - sprzęgło + dwumasa - klocki przód - płyn hamulcowy - poduszka skrzyni biegów - łącznik stabilizatora L+P
-
Sezon rowerowy 2019
Siema. Może ktoś doradzi jakiś tani rower (czyt. do 1k zł) do przemieszczania się z możliwością dołączenia fotelika dla dziecka? Teren raczej asfalt,chodniki ewentualnie jakiś park. Z wyglądu jakiś górski a nie treking. Dodam że mam 1k zł do wydania w decathlonie i jest tam rockrider 340 co o nim sądzicie? Warto dać za niego 800zł? 182cm, 85kg Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Kong - wyspa czaszki. Film na miękko. Fajne efekty, przyznam że raz mnie poderwalo z fotela. Według mnie King Kong był lepszy. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
W co inwestować?
Znajomy otworzył 15sty warsztat w mieście ( jego pierwszy) 15tys mieszkańców i bardzo zadowolony. Z naciskiem na bardzo. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa motocyklistów
Ja pier..... w zjebanym kraju z chorymi przepisami i politykami tak jest... chyba nigdy się nie przyzwyczaję i nie chcę nawet. Ja płaciłem 1800 zł za kat. B w 2007r. Kat A- 700zł w 2009r
-
Strefa motocyklistów
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Wątpię. Nawet po najtańszych materiałach tego nie zrobisz. Nie porywałbym się na to. Przynajmniej w mojej okolicy, nie jestem z okolic Kielc. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Gruntuj najlepiej tej samej firmy co farba. Bardziej uniwersalny grunt dla mnie to śnieżka. Ale pod farbe duluxa tylko grunt duluxa. Pozdrawiam Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Wyjazd na MotoGP Czech
- Wyjazd na MotoGP Czech
Są rzeczy ważne i ważniejsze (urodziny) [emoji6] Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka Wydaje mnie się, że ceny ustala organizator a nie kraj w którym są organizowane zawody ale mogę się mylić. Gdyby w Dubaju było za tą samą cenę to oprócz ceny biletu lotniczego niezła okazja [emoji6] Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka- Wyjazd na MotoGP Czech
4-6 sierpień. Zamierzam pojechać 6 w ostatni dzień Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka- Wyjazd na MotoGP Czech
Witam, Panowie czy ktoś z forum wybiera się na motogp do Czech w sierpniu 2017? Jestem chętny na wyjazd i może ktoś z forum chciałby się podzielić informacjami na temat wyjazdu lub wybrać się i kibicować zawodnikom ścigającym się na sportowych maszynach z trybun? PS. Do 14.02 jest przedsprzedaż biletów na gp Czech. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam A4 b6 2001 awx. Poproszę wycenę: - klocki hamulcowe przód komplet jakiejś średniej półki - płyn hamulcowy - łączniki stabilizatora prawa+lewa Pozdrawiam Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Wczoraj charytatywnie malując kuchnię żonie zmarłemu kolegi chciałem wyczyścić kratkę od wentylacji. W ścianie pomiędzy kratkami była ukryta ,,Stówa,, została zostawiona właścicielce, pewnie nie wiedziała że tam była schowana, bo mieszkanie ma po babci- Giełda Dolnośląska
Siema. Panowie chyba to odpowiedni wątek aby zadać tu pytanie. Potrzebuję gdzieś na dolnym śląsku dorobić klucz do kawasaki. Klucz jest z immo. Ma ktoś namiary na kogoś kto mi to ogranie? Ma to wyglądać tak jak tu http://allegro.pl/kluczyk-kawasaki-z1000-z750-zx-6r-zx-10r-zzr1400-i6598955407.html- ZDERZAK orginał czy zamiennik
oryginał- Jaki telewizor 50" lub więcej
Jeżeli chcesz czekać do świąt na promocje to po drodze,bo w listopadzie jest black friday, co prawda w Anglii a nie w Polsce ale ceny w dół o połowę. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka- Nowa akcja serwisowa A4 B7
Jest akcja serwisowa w audi i wymieniaja cewki zapłonowe tak apropo. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka- Jaki telewizor 50" lub więcej
Też polecam forum hdtv jak kolega wyżej. Brałem pod uwagę lg, samsunga i Panasonica i tam mi doradzili Panasonica, oczywiście który najbardziej spełniał moje wymagania opisane na tamtym forum. pozdrawiam- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
sagakama- jednak mniejszy sprzęt? biorę mniejsze fuchy po 1 pokoju jak na razie i chyba ten bosch by się spisał. ale nie chcę wziąć zabawki za 7 stówek i się wkurzać później. zapytam czy dadzą w sklepie przetestować jak się na tym pracuje. - Wyjazd na MotoGP Czech