Treść opublikowana przez Zymek1989
-
Piłka nożna
Myślałem, że to będzie łatwy mecz... a co się nawku...em to moje Jak straciliśmy drugą bramkę to brakowało pomysłu na przeprowadzenie akcji...szkoda, że nie walczą na 100% do gwizdka
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
2;0 nasi
-
Tacierzyństwo
No to faktycznie lekko nie macie. nasz od pierwszego dnia życia butle dostał od położnej i później w domu po kilku dniach butla bo był ciągle płacz
-
Tacierzyństwo
Młodszy się nie najada z cyca, musimy go dokarmiać w nocy modyfikowanym mlekiem inaczej byśmy nie przespali godziny. np; teraz na moich kolanach zjada 150 ml mleka, a starszy je w nocy 180 ml, tylko 30 więcej.
-
Tacierzyństwo
Gratulacje. Mamy z żoną masakrę w domu. Starszy syn 17 miesięcy i młodszy miesięczny. Nie wiemy co to znaczy wyspać się i nie pamiętamy kiedy przespaliśmy noc bez pobudki. Młodszy średnio 4 razy w nocy się budzi- taki głodomor i starszy nieraz się upomina w środku nocy po butelkę.
-
Realizacje - Zadbaj o Auto
Kawał dobrej roboty... Jaka była reakcja odbierającego auto?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Też nie wiem po co, tym bardziej że wygrywał na punkty.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
No sędziego pojechali. zj***ł naszemu wygraną. A Saleta oddał może 6-7 ciosów w 1 rundzie. Chuk z taką walką. Zawiodłem się - idę spać.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
http://www.meczezadarmowhd.pl/pbn-2015/
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Dobra jade na CPN zatankować do pełna i przejeżdżę 100km i znowu do pełna zaleje. Jak będzie dużo większe to powyp... m te zaślepki.
-
Audi A6 C6 3.0TFSI STAGE 2 290KM->445KM/555Nm by gregor10
ale pocisk z tego audi... robote odwalił konkretną
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Kurde no to jestem nie pocieszony. Wiedziałem że będzie więcej powietrza i większa temp spalania ale nie wiedziałem że aż tak spalanie podskoczy. Auto wydaje się być w dolnym zakresie obrotów mocniejsze.
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Jestem po zaślepieniu EGR-a mimo że jest sprawny. Mam nadzieję że już nie będzie brudził silnika. Zauważyliście jakieś zmiany w postaci większego spalania? u mnie chwilowe momentami pokazuje 40 l nigdy tak nie było nawet jak mu w palnik dawałem. jutro sprawdzę spalanie na postoju/wcześniej było 0,4l.
-
Drgania w Samochodzie
tak zrób logi na zimnym i na rozgrzanym. te same logi i wrzuc na forum, speców nie brakuje
-
Strefa Śmiechu
haha idę jutro do banku
-
Drgania w Samochodzie
Błędy sprawdzone? Występują jakieś? Na zimnym czy rozgrzanym silniku? Jeśli rozgrzany to logi 13,18,23 grupa a najszybciej sprawdzić poduszki silnika czy wylewa się czerwony płyn. Jeśli tak to wymiana na oryginał, nie zamiennik.
-
Proszę o analizę logów A4 B6 AWX
Witam, Mam problem ze swoja audi. Wymieniłem poduszki silnika ale telepanie autem nie ustało. Jak silnik jest zimny to nie telepie ale jak sie nagrzeje to mocne wstrząsy przechodzą na nadwozie. Jak włączę klimatyzację to uspokaja się. Podejrzewam, a raczej chciałbym, żeby to był wariant optymistyczny czyli uszczelnienie pompowtrysków. Wykluczam dwumasę, chociaż mogę się mylić, ponieważ nie ma problemów z wbijaniem biegów, nic nie stuka i nie szarpie przy ruszaniu. Rozrząd wymieniałem samodzielnie 2 tys. km temu i ustawiłem wałek na 0,0 -0,6 czasem na 1,1 skoczy. Przepraszam za niefachowe nazewnictwo. Wklejam logi, które robiłem pierwszy raz w życiu. DYNAMICZNE robione na 3 biegu: Grupa 011: http://vaglog.pl/log_232901.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_232899.html Grupa 000: http://vaglog.pl/log_232900.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_232894.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_232895.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_232896.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log_232897.html ten był robiony gratisowo na 4 biegu Grupa 011: http://vaglog.pl/log_232898.html BASIC SETTINGS: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_232860.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_232861.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_232862.html STATYCZNE: Grupa 000, 001, 003: http://vaglog.pl/log_232863.html Grupa 004, 007, 013: http://vaglog.pl/log_232864.html Grupa 014, 018, 023: http://vaglog.pl/log_232865.html pozdrawiam audimaniaków Dodam, że na dniach będę zaślepiał EGR. Szkoda, że temat nie cieszy się zainteresowaniem. Czy mógłby mi ktoś potwierdzić, że to 4 pompowtrysk pada? Na zimnym i rozgrzanym silniku: STATYCZNE: Grupa 013, 018, 023: http://vaglog.pl/log_233315.html Aaa jeszcze taki błąd mi wywaliło: 17571- czujnik temperatury paliwa- zwarcie do plusa, otwarty obwód P1163- 35-10- sporadyczny
-
Strefa motocyklistów
Ale problem był w R1 i R6 w pierwszych modelach z wypadaniem 2.
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Ja wsadziłem używane z B7. numery te same lub te które mogły być stosowane zamiennie. Jakim momentem je dokręcić? ktoś wie? bo dokręciłem je dosyć mocno z wyczuciem.
-
Strefa Śmiechu
hahaha...,,widzisz Angela!,,- jebłem
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Czy popuścić inne poduchy? Raczej tak, zresztą będziesz widział. Ja swoje 1.9Tdi podnosiłem bardzo wysoko żeby poduszki wymienić. Namęczyłem się z drewnianymi klockami i lewarkiem ale się udało
-
Siłownia
Ja jestem dwa tygodnie bez siłki i już spadłem z 86/87 na 84,4. Brzuch co prawda płaski ale barki spadły, łapa nigdy nie była wielka a teraz to już całkiem jak u osoby nie ćwiczącej... wszystko bez odżywek było robione na marnej diecie
-
Strefa motocyklistów
Z tego co wiem moim skromnym zdaniem R6-tki są najbardziej ,,jadowite ,, z 6-setek
-
Strefa Śmiechu
dobry kabarecik taki życiowy...