Treść opublikowana przez Zymek1989
-
Jaka cena wymiany rozrządu ?
Ja już jestem po samodzielnej wymianie. Zajęło mi to kilka godzin bo pasek mi się trafił lipny i grzechotał, mimo różnego ustawiania przerwy napinacza. Rozrząd mnie wyniósł 650 zł (pompa wody, pasek, napinacz, tłumik drgań). W okolicach mojego miejsca zamieszkania za wymianę trzeba zapłacić około 350 zł - tyle zaoszczędziłem, ale nie chodzi o te pieniądze tylko satysfakcję
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Sporo tego kompresorem popsikałem na parownik przez otwór od klimatyzowanego schowka i przez włączony na maxymalnych obrotach wentylator. Dziś Coil + Ipa, na zmianę...a co.. Na koniec samym powietrzem popsikałem w parownik lekko go przedmuc**jąc. Dam znać czy będzie poprawa, chociaż wątpię aby na całe lato wystarczyło.
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Mateusz oby na długo Dziś 3 razy popsikałem przez otwór od schowka klimatyzowanego Coil Disinfectant (15 minut odczekałem za każdym razem) oraz zużyłem około 2 litrów IPY. IPĄ psikałem opryskiwaczem do roślin (niby 3bary) z dwóch stron parownika. Jutro poprawka ipą + kompresorem
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Będę robił to samo co Ty. Tylko na ropownicę zamierzam dać przewód gumowy żeby psikać bezpośrednio w otwory parownika. Oprócz alkoholu izopropylowego ->Coil Disinfectant. Odkręcę też wentylator i z drugiej mańki popsikam na parownik.
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Miałem wurtha i niestety. Teraz użyję ipy i coil disinfectant na dniach i dam znać.
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Mam to samo. na klimie jest ok ale po włączeniu econ wali wilgocią. Jeszcze nie wiem czym to zrobić aby był spokój na zawsze.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Mi na priva odpisz bo chcę przelew zrobić
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Według mnie kolego ozonowanie jest na chwilę przy mocno zabrudzonym parowniku.
-
Siłownia
Ja mam problem z odstającym brzuchem na dole. skóra jest dosyć cienka i fatu raczej też niewiele ale odstaje na dole. Doczytałem że za dużo węgli ale to u osób na masie ponoć normalne będę zamieniał węgle na tłuszcze stopniowo
-
Siłownia
Zakwasy mam pompy nie czuję. Większość ćwiczeń, które opisałeś robiłem w poprzednich treningach i też np klata+ bic, kilka tyg później, plecy +bic. Jednym słowem kombinuję, zmieniam co 2-3 miechy treningi
-
Czym jest Audi?
Marku zgadzam się z Tobą, mądrze prawisz
-
Siłownia
Powiem Ci, że zdaję sobie sprawę z tego. Nie czuje żadnej pompy w trakcie ani po treningu. Z tym, że te 4-6 ruchów są na maksymalnym ciężarze, ale takie są założenia treningu Max-OT. Zrobię go do końca jeszcze kilka tygodni zostało i wtedy będzie więcej powtórzeń i po 3-4 serie w ćwiczeniach. Może się mylę, ale przy większej objętości treningu mój metabolizm się rozpędza co u ektomorfika jest niekorzystne przy budowaniu masy.
-
Czym jest Audi?
Ale czy opłaca się ładować tyle kasy co wartość auta?
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Żeby nie capiło. To należy po każdym wyłączeniu klimy na Econ dać max temp i max nawiew. Żeby pozbyć się wilgoci z parownika. Takie jest moje zdanie:) Dziś kupiłem Coil Disinfectant 1L- 66zł Niebawem zabawa z tym i z IPĄ. W sklepie odradzili Clean-n-Safe oraz Renewz nie są do auta i są bardzo mocne.
-
Siłownia
bic Przemienne unoszenie hantelek stojąc serie 2 powtórzenia 4-6 Unoszenie przedramienia z łokciem opartym o wew. uda serie 2 powtórzenia 4-6 Przemienne unoszenie hantelek na ławce skośnej 1 seria p.4-6 tric Wyprosty przedramienia ze sztangielką w tył w opadzie tułowia s.2 pow. 4-6 Francuskie wyciskanie sztangielki zza głowy stojąc s2 p. 4-6 Wyprosty przedramion do dołu z drążkiem wyciągu podchwytem s 1 p 4-6 i przedramiona ale już nie bedę tego kopiował to specyficzny trening i jadę go z magazynu KIF a z miską? nie jest dopięta na 100% i tu jest lipa- wiem o tym. ale pożeram nieraz 3 obiady w ciągu dnia. ryże kurczaki, orzechy, ryby, co się da
-
Siłownia
Ja teraz 87kg. 5 tydzień treningu Max-OT i na klatę 1 seria 97,5- 6 razy, 2 seria 100 kg -6, 3 seria 102,5 kg-5 razy (Dodam że seria ma mieć między 4-6 razy). Przy tym treningu waga w końcu ruszyła, ale łapka dalej chudzinka
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Ja jestem po próbach z kostkami do zmywarki, wurtha, użyłem też granata Plaka, oraz używałem IPY, i po niej najdłużej utrzymywał się świeży zapach. Chciałbym użyć teraz oprócz IPY, Clean-n-Safe, Renewz oraz Coil Disinfectant.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, Proszę o wycenę do A4 B6 1.9TDI AWX 2001r. vin: WAUZZZ8E62A110160: - Olej 5L Motul Specific 5W40 505.01 + Filtry (paliwa, oleju, kabinowy, powietrza) - kompletny rozrząd z pompą wody - płyn do chłodnicy - świece żarowe - płukanka silnika - pasek wielorowkowy pozdrawiam
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
dzięki jutro zadzwonię. Tylko chciałem się upewnić czy dobre numery części mam, ale jeśli oni sami sprawdzą to ok
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Panowie potrzebuję potwierdzenia jakie mam poduszki. Etka online wskazuje na te: Strona kierowcy; 8E0199379AB, pasażera: 8E0199382K ale coś nie chce mi się wierzyć. A4 B6 AWX 2001r. Dzwoniłem do Audi Lubin i Wrocław. Ceny są takie same. Lewa poducha 582 zł, prawa 500, odbijak 35zł (sama guma)...coś podrożało
-
Strefa Śmiechu
nie mogę znaleźć tego w necie ale kto ma fejsa niech sobie wejdzie : ROBA DA Uomini - tanta pappa
-
Piłka nożna
ale cyrk.
-
praca magisterska - prosba o wypelnienie ankiety
Zrobione
-
Muzyka w naszych autkach
A czekałem na odzew z Twojej strony podczas świąt, ale wiadomo święta=rodzina, więc następnym razem
-
Muzyka w naszych autkach
Zasysajcie coś przyzwoitego, bo muza co niektórych to ale nie neguję https://www.youtube.com/watch?v=AI7qeZv4Bxo