Treść opublikowana przez Zymek1989
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Jestem pełen podziwu. Tyle włożonej kasy ale było warto!! Wygląd jest.....mega.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Dobry ? Wczoraj leciał, ale do roboty trzeba było jechać Oglądałem go od 30-40 minuty dopiero ale mnie się spodobał. Jest też wersja z lat 1971 ma lepszą średnią na filmweb-ie.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Nędzne psy (2011r.)
-
tylne tarcze nie równo zbierają
Raczej nie bo 4 koła nie hamują jednakowo. Nie wiem czy przód nie hamuje na 70% a tył na 30%
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
Klimatyzacja nie działa, sprężarka nie załącza się
W moim przypadku tak było. Zaczęła chłodzić jak dawniej.
-
Klimatyzacja nie działa, sprężarka nie załącza się
Jeśli ten kwadracik plastikowy wewnątrz jest cały ( nie ma zjechanych kątów i dalej przypomina kwadrat) to zostaw. Część metalowa nachodzi na wał chyba i jeśli nie ma wytartych ząbków (tego wieloklinu) to też jest ok. Wystarczy śrubkę delikatnie jakimś klejem posmarować i dokręcić i będzie ok. Mechanik u którego byłem posmarował jakimś czerwonym klejem.
-
Jaki Wosk na zimę ?
- Klimatyzacja nie działa, sprężarka nie załącza się
Przeczytaj cały artykuł, który wkleiłem. Według mnie Twoja część jest tą samą z Rys. 2. Na Twoim miejscu próbowałbym wejść pod auto i to naprawić.- Klimatyzacja nie działa, sprężarka nie załącza się
Wczoraj pousuwałem. Ale w linku na zdjęciu 4 jest to pokazane. U mnie ten plastik był lekko wyjechany bo śrubka, która trzyma tą część metalową się odkręciła. www.laser-sinex.pl/auto-klimatyzacja-samochodowa/kompresory-sterowane-zaworem-elektromagnetycznym-cz-2/- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Panowie zrobiły mi się takie plamy na ścianie. Malowałem rok temu, farbami nie najtańszymi. Mieszkanie codziennie wietrzone. Okna w każdym pokoju pouchylane, nie powinno się kisić.- Gumowa osłona wiązki elektrycznej w drzwiach
Ja u siebie nie demontowałem żadnych pinów tylko naciągałem i zeszło.- Śmierdzi z klimy
Temat rzeka, wałkowany na kilka stron na naszym forum. Ja u siebie zastosowałem Wurth-a (całego 400ml), później kostki do zmywarki, później u speca od klimy ( popsikał viro vaporizer + aerofit, czy pomogło? nie wiem...) później sam ściągałem filtr przeciwpyłkowy i psikałem z dozownika izopropanolem i jakby lepiej. Z tego co wiem to należy parownik osuszyć przed zakończeniem jazdy. Należy wcześniej wyłączyć klimę i lekko ogrzewanie włączyć aby się wysuszyła i żeby grzyby do wilgoci nie leciały. Granatów, czy pianek psikanych w otwory nie stosowałem. Dodam, że czuć u mnie lekko przez 10 sekund po wyłączeniu klimy lekką wilgoć.- [ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2
Ale musi mieć jeb..cie!- Tacierzyństwo
Gratulacje Panowie- Klimatyzacja nie działa, sprężarka nie załącza się
U mnie tydzień temu coś puknęło, sprawdziłem, że na osłonie silnika leży taki dekielek jakby od sprzęgła sprężarki klimatyzacji i faktycznie stamtąd pochodzi. Serwis klimy robiony w czerwcu 2014r. i już nie chłodzi, przewody ciepłe. Okazało się, że spadła ta metalowa osłonka (zabierak), po założeniu zaczęła działać jak należy.- Wymieniony włacznik świateł !
Też robiłem jak kolega kielbu. Kupiłem jakiś chinol z allegro i zamieniłem ten układ z diodami (słabiej świecą) + obudowę z zewnątrz i jest OK- Siłownia
Kury w biedrze brak. Wszystko wykupione i masa stanie na tym samym poziomie- Nowicjusz - wątek powitalny
- Wakacje w Chorwacji
Bliżej terminu się odezwę na priv:)- Co zwiedzić nad polskim morzem ?
Jeszcze będąc w Łebie polecam Park dinozaurów jeśli z dziećmi jedziesz:) na spokojnie godzinka, półtorej chodzenia.- [B6] Problem Z Glośnikiem W Drzwiach Kierowcy.
Też ten temat przerabiałem u siebie. Miałem chyba 3-4 kable urwane i z naderwaną otuliną 3. Męczyłem się z założeniem gumy bardzo długo.- Wakacje w Chorwacji
Ja się wybieram bo mam samochód w naprawie. Miałem jechać w połowie sierpnia. Ale jestem zmuszony pojechać we wrześniu. W tym roku trasa zupełnie inna. Zaczynamy od Vukovaru, Zagrzeb i okolice, Plitvickie Jeziora, Knin i dopiero Brela. Brela jako baza wypadowa. Lubię zwiedzać, samo leżenie na plaży mnie męczy. No to masz tak samo jak ja, też nie posiedzę za długo w jednym miejscu. Ja dokładnie nie wiem kiedy będę jechał bo czekam na wyznaczenie terminu obrony. Wybieram się z 4 miesięcznym dzieckiem- Wakacje w Chorwacji
Ktoś wybiera się we wrześniu??- Piłka nożna
graja jak polacy! DRAMAT o chooj 5:0 Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2 - Klimatyzacja nie działa, sprężarka nie załącza się