Treść opublikowana przez Zymek1989
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Siema. Skoro YZF-6R to pochwalisz się też motocyklem?- Przemiana S4 2011 ----> RS4 2014
Ale ma śliczny kolor Zapowiada się ciekawie- Siłownia
bugi23 mnie ubiegł bo miałem właśnie pisać o kurakach w lidlu. Ostatnio z treningu na trening miałem spore postępy. Natomiast dzisiejsza klata z 20 kg mniej na sztandze i z bólem szło? Why? Za ciężki trening?- Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Kraina złoczyńców" warto poświęcić1:40h- Siłownia
No to dużo kasy wydajesz jak wołowinka często na talerzu- Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Let's be cops" daje radę, można się pośmiać- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Właśnie skończyłem oglądać "Polowanie". Dobry film.- Wybór wódki na wesele
Ja miałem Gorzką Żołądkową, a przy wiejskim stole bimber + 3 rodzaje wina. Na poprawiny doszło piwko.- [ALL B6/B7] Regeneracja tylnego spryskiwacza z mechanizmem napędu wycieraczki.
Witam Panowie u mnie problemem jest ciągła praca wycieraczki, mimo manetki w pozycji wyłączonej. Domyślam się, że układ wysiadł, dlatego na dniach kolega, który ma pojęcie zajrzy czy coś da się naprawić. Problem polega na tym, że nie mogę ściągnąć części metalowej, która została po wycieraczce. Jak się tego pozbyć? Dodam tylko, że młotkiem lekkie stukanie nie poskutkowało. Kombinerki i obcążki też nie pomogły. Psikałem WD-40 wielokrotnie i niestety bez skutku. Chciałbym wyczyścić środek ale to mnie blokuje.- Wycieraczka tylna włącza się razem z przednimi
Brak błędów. Rozebrałem tapicerkę klapy ( jeden zatrzask poszedł się rypać) i dobieram się do silniczka, ale najpierw mierzę napięcie na kostce czy jest ok.- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Liczyłem na szpilę minimalnie...sprawdziło się. Niech młodzi przejmują pałeczkę i przynoszą zwycięstwa z yobcokrajowcami.- Wycieraczka tylna włącza się razem z przednimi
Temat w miarę świeży to się podłączę. U mnie jest problem, że tylna wycieraczka ciągle pracuje. Próbowałem manetka sterować ale ciągle wyciera. Co może być? bzpieczniki sprawdziłem i wszystko ok.- [B6 BEX] Misano Red / ROTOR 19 / RNS-E/ Bixy / S4 Body / Heble 345/330 / QUATTRO
Przyjemnie się oglądało Ładna sztuka- Siłownia
Omlet z jajek i musli lub owsianka i białko jaja kurzego.- Czerwony S-Line AVF 2004
Ale ładna- Piłka nożna
gdzie będziecie oglądać El Clasico?? chodzi mi o strony internetowe- Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=YoB8t0B4jx4#t=48- Piłka nożna
Cieszę się, że dożyłem zwycięstwa Wspaniale !!- Piłka nożna
- rzężenie z paska
Nie wiem czy ściągnięcie zderzaka ułatwi dostęp żeby posłuchać z bliska.- [B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Bezczelny! do kalendarza z nim- rzężenie z paska
Ja mam to samo. A to nie czasem napinacz tego paska? U mnie po odpaleniu też rzęzi ale po chwili cichnie.- Zmarła Anna Przybylska.
Mnie również bardzo przykro, ale kwas... teraz siedzę przybity i tak sobie próbuję wyobrazić co przeszła, walka z chorobą i z paparazzi, którzy ją i jej rodzinę prześladowali. Z całą pewnością nie zasłużyła na to żeby tak szybko odejść. Z perspektywy czasu widzę, że szybciej odchodzą dobrzy ludzie.- S4 Sedan
Gratuluję eSki. Życzę szybkiego rozwiązania problemu Chciałoby się takim polatać...oj chciało - Nowicjusz - wątek powitalny