Treść opublikowana przez Zymek1989
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
pokażesz jak zapie....a z tym silnikiem???
-
Polecane opony letnie
Kupione! Wcześniej miałem w seacie tej samej firmy 225/45/17 i dobrze mi się na nich jeździło. Na tych nie powinno być gorzej. fidotp - a Ty jakie masz?
-
Felgi 17" a spalanie ALT.
235/45/17" Plusy: - trzyma na zakrętach bardzo dobrze - poprawia wygląd Minusy: - na dziurawe polskie drogi się nie nadaje - wybija zawieszenie - dużo mniejszy komfort - delikatnie większe spalanie - wolniej się rozpędza
-
Polecane opony letnie
Co o tej aukcji sądzicie? 400zł ponoć taniej ryzykować? BARUM BRAVURIS 2 215/50R17 95Y. NOWY KOMPLET! (4088154780) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Jakie opony do tych felg?
żeby było ciut wygodniej i zawieszenie dostawało mniej po d*pie, spalanie będzie takie same. Głównie zależy mi na tym aby opona nie spadła mi na zakręcie tak jak twierdzi wulkanizator.
-
Jakie opony do tych felg?
Na felgę 8J brać 225/45/17 czy 215/50/17?
-
BMW 420xd M pakiet
dobrze wiedzieć że jest 4-ka zacna sztuka niech służy
-
Regeneracja włącznika świateł
Ja nie chciałem bawić się w malowanie włącznika, tym bardziej, że oświetlenie ikon pozycyjnych, mijania przestało działać. Kupiłem zamiennik z tej aukcji: Audi A4 B6 B7 włącznik przełącznik świateł 00-07 (3976640712) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i nie działał u mnie P&P bo po podpięciu działały światła (pozycja i mijania) w pozycji 0. Na początku wkurzyłem się strasznie ale zacząłem kombinować i przełożyłem wnętrzności z oryginalnego włącznika do tego zamiennika i jest na 75% OK! Nie na 100% ponieważ słabe są diody i ikonki nie są oświetlone tak jak w oryginale.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
fajnie zrobiona fura...musiała sporo kasy pochłonąć
-
Greckie wyspy - wakacje dla rodziny z dziecmi
Byłem na Zakynthos w 2009r. na wschodzie wyspy i było ok, no trochę mało dyskotek, imprez, były czyste plaże. Gorzej na południu bo jest tam dużo Anglików i szukają wrażeń po pijaku ( w sensie bójki, rozróby). Hotel letsos 3 gwiazdki- zasłona do kabiny prysznicowej była z grzybem na dole i to mnie irytowało i ciekła woda z lodówki ale po zgłoszeniu było ok. Jedzenie było ok. dużo sklepów z pamiątkami, z żywnością, restauracji. Do morza 8-10minut spacerkiem.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Robi wrażenie... dużo kasy musiałeś zainwestować i serca!! No i było warto:wink:
-
Mały Kamil Stoch prorokuje dzisiejszy medal ?
ale urwał..... :grin::grin:
-
[B6 AWX] Brak zasilania prawych drzwi
Zależy w jakim stanie jest wiązka. Jeśli dużo kabli jest pourywanych i kabel kruszeje i łamie się przy lutowaniu to kup nową
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Śliczna sztuka
-
Naprawa licznika
Kolega był u znajomego elektronika i skasował go 500zł ( tyle samo płacił gościu z forum elektroda.pl (1 post) w 2009r za naprawę). Wiem tylko tyle, że było coś z elektroniką. Można zamknąć!
-
[B6 AWX] Brak zasilania prawych drzwi
Nie napisałem dokładnie. Ja miałem problem od strony kierowcy i Tobie też bym polecał sprawdzić od tej strony zanim kupisz wiązkę. Podłącz się pod komputer i sprawdź czy nie ma błędów.
-
[B6 AWX] Brak zasilania prawych drzwi
Ja miałem poprzecierane i pourywane kable między drzwiami a słupkiem. Polutowałem i wszystko ok. Bardzo długo męczyłem się żeby założyć gumę przy drzwiach:facepalm:
-
Naprawa licznika
Kolega sprawdzał wszystkie i były ok.
-
nie tylko BMW jeżdżą piraci.
masakra
-
Naprawa licznika
Witam, Panowie dziś z kolegą sprawdzaliśmy bezpieczniki w jego A4 B6 2.5Tdi 2002r i coś się zrypało. Mamy taki błąd: Address 17: Instruments Labels: 8E0-920-9xx-8E2.LBL Controller: 8E0 920 930 R Component: KOMBI+WEGFAHRS. RB4 D35 Coding: 00000 Shop #: WSC 11111 VCID: 361FA5DB015F WAUZZZ8E73A137773 AUZ6Z0B0174217 1 Fault Found: 00576 - Terminal 15 27-00 - Implausible Signal Czym się objawia? Nie działa licznik (nie podswietla się wskazówki nie reagują na obroty/ prędkość) wyskakuje na fisie kontrolka oleju i nie można zamknąć auta z pilota. Vag-Com pokazuje błąd 00576 (brak napiecia na terminalu 15) Dzwoniłem do Pana który zostawił do siebie namiar na alektroda.pl. I powiedział, że trzeba udać się do dobrego speca aby to naprawił. Bo trzeba licznik wyciągnąć i przegramować go czy zresetować. Czy jest ktoś na forum kto sie na tym zna?
-
Lakier lustro ;p
Glinka zdejmuję nie tylko asfalt z lakieru, inne napylone na nim syfy też. Co do domowych sposobów słyszałem że roztopione masło daje rade ja nie robiłem masłem tylko smalcem w lecie. Smalec się rozpuszcza i ścieka razem ze smołą (tym lepikiem z kamykami co sypią w dziury) powiem szczerze, że po 2-3 razach było ok:) Ale to było dawno temu
-
Klima albo grzeje na maxa, albo chłodzi na maxa.
O jak fajnie że nie jestem sam zaledwie z 10 razy działała mi dobrze temperatura nawiewu, przeważnie jest tak jak u was.
-
Sprawa Trynkiewicza - Szatana z Piotrkowa
Jest jeden kraj w Europie w którym stosuje się karę śmierci. Wiesz jaki to kraj? Jeśli nie to podpowiem... Białoruś. Nawet w Rosji nie jest wykonywana. Jeśli chcesz żeby nasz kraj był jak Białoruś to gratuluję. Wszystko ok, tylko wytlumacz mi dlaczego musimy utrzymywac takiego gnoja z wlasnych pieniedzy co? Wiesz ile kosztuje miesieczne utrzymaci tego ciula? 2 tysiaki..... Sa dwa wyjscia. Calkowita eliminacja poprzez kare smierci, lub ciekza praca, tak azeby sam siebie utrzymal. Wtedy moze tam gnic do konca zycia. Chciałbym sprostować. Utrzymanie miesięczne więźnia wynosi 2,800zł.
-
Sprawa Trynkiewicza - Szatana z Piotrkowa
Według mnie Trynkiewicz też ma. Powiedział, że nawet po wyjściu na wolność nie przestanie zabijać. Leczeniu nie chciał się poddać, nie chce się zmienić.
-
Sprawa Trynkiewicza - Szatana z Piotrkowa
W USA w niektórych stanach kara śmierci nie spowodowała zmniejszenia przestępstw. Nie działa odstraszająco. Na przestępców z takimi zaburzeniami nic nie będzie działało. Te osoby nie czują skruchy, nie współczują.