Treść opublikowana przez Zymek1989
-
[B6 AVF] by Wwwieprzu SHADOW LINE, Full S-Line 19" Cornische , Air Ride, Xenon, RNS
Ładny projekt i lakier
-
Strefa Śmiechu
https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_172707545&feature=iv&src_vid=it6F8CYwCtQ&v=faMyM-OL0TE
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Wczoraj widziałem na żywo, wygląda rewelacyjnie!!
-
Spotkania na drodze
Wrocław ładna niebieska klubowa sztuka w Avancie. Naprawdę wypasiona sztuka. Migałem awaryjnymi- kolega zobaczył mignął długimi. (Zawsze wypatrywałem tablic klubowych w A4-kach i naklejek) udało się i był banan
-
Tylna wycieraczka nie chce się wyłączyć
Haha a jednak wyszło na układ scalony Dlaczego spalony bo pewnie symering nie trzymał i puszczał płyn i pod wpływem wilgoci zalania wiadomo co dalej... Nie mam miernika ale jak uda mi się zdobyć to powiem Ci jak jest u mnie
-
Tacierzyństwo
Mój odkąd skończył 2 miesiące to przesypiał całe noce, czyli 21:00-7:00, był na mleku modyfikowanym (nan pro). A teraz ma 8,5 miesiąca i trzeba 2 razy wstać i go nakarmić. średnio co 4 godziny, zje około 150-180ml i do rana (wcześniej jadł po 210-240ml). My też mamy puzzle piankowe i jesteśmy zadowoleni bo amortyzują upadek. Dziś kupiliśmy w Ikei ,,osłony,, na narożniki naklejane na taśmę dwustronną i zatyczki do gniazdek elektrycznych Syna nie sadzaliśmy na siłę jak nasi znajomi, czekaliśmy aż sam usiądzie. Nie mogliśmy patrzeć jak dziecko znajomych wisi na jednym boku w spacerówce
-
Tylna wycieraczka nie chce się wyłączyć
Aha..no to by się zgadzało wypadałoby zacząć od manetki.
-
Tacierzyństwo
To jest dobra opcja zamiast vana takie małe dostawcze auta. Jeszcze jak mają rozsuwane drzwi to jest dużo wygodniej.
-
Tacierzyństwo
No kurcze ja chyba pomyślę coś o zmianie auta, bo moja żona też stwierdziła, że się nie pomieścimy. A kurcze pasuje mi ta audi, zresztą musi bo na Forda S-maxa trochę gotówki brakuje Te blokady pasów to mnie do szału czasami doprowadzają
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
kupiłem zwykłe H7 Valeo. I niestety nie byłem w stanie stwierdzić różnicy miedzy Valeo a Osram (bo zjarały się 2 na raz). Ale wydaje mi się, że świecą bardzo podobnie i mają +50% więcej światła od standardowych. Koszt 2x17zł czyli 34zł a nie 70 zł za komplet, który zjara się po 6miesiącach. Później zrobię zdjęcie i wrzucę dla porównania.
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Ja pierd... 2 mijania na raz mi się zjarały, a może z 5 dni temu wymieniałem prawą bo mi została z poprzednich kompletów ;/
-
Tacierzyństwo
Z tą świadomością to różnie. Byliśmy z żoną u 2 rehabilitantek i każda mówiła coś innego, można zgłupieć, nie wiadomo której słuchać. Mój syn miał słabsze napięcie mięśni prostych (ponoć tylko kosmetyka). Zdecydowaliśmy się na jedną z nich i okazało się tą właściwą bo poprawa nastąpiła, ale nie wiem czy to spowodowane było rehabilitacją czy raczej z racji dojrzewania. Przykładów jest wiele. np. moja znajoma miała zaleconą rehabilitację dla syna, olała to i dziecko normalnie się rozwija jak na swój wiek. Kiedyś nie było tego i ludzie jakoś radzili sobie i dzieci wyrosły na zdrowych ludzi, oczywiście nie jestem przeciwnikiem rehabilitacji W B6 to samo będzie z 2 fotelikami ale jakoś będzie trzeba sobie poradzić
-
Tacierzyństwo
Pewnie, zgadzam się, każde dziecko jest inne. Nie przyspieszę i nawet nie chcę U was też w miastach jest ,,moda,, na rehabilitowanie dzieci? Bo nam jedna Pani powiedziała, że teraz około 90% dzieci się kwalifikuje do rehabilitowania wesz82 - powiedz proszę jak przewozisz 2 małych dzieci w b5? jak foteliki pomieścić?
-
Tylna wycieraczka nie chce się wyłączyć
Chyba wam pomogę, albo przynajmniej postaram się. Upalony może być tranzystor IRF IZ34N. U mnie po wymianie tego tranzystora zaczął działać. Koszt tego tranzystora to 6.05zł. Do dostania jest w sklepie internetowym ELSTAT
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
Auto malyna
-
Tacierzyństwo
Kurcze ale szybko Mój syn ma 8 miesięcy skończone i od niedawna raczkuje. Chodzi chętnie ale jak się go trzyma pod pachami, raczej w formie zabawy.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja zamierzam się wybrać na Hobbita ale opinie na necie są różne i zaczynam wątpić czy jest sens iść do kina.
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Rozwiązałeś problem? U mnie nie za każdym razem ale zdarza się tak, że jak ustawie na 18*C to grzeje tak samo jak na HI. I mam lipę. Nie mogę dojść o co chodzi.
-
[ALL B6/B7] Regeneracja tylnego spryskiwacza z mechanizmem napędu wycieraczki.
http://allegro.pl/simering-uszczelniacz-6x16x5-tc-i4808151677.html Panowie czy to ten simering ?
-
Wybór TV
Panowie możecie doradzić jaki tel kupić za 2 tysiące, za 2,5tys i za 3tys zł? Szkoda mi wydawać więcej za telewizor Co ma mieć?: - powyżej 42" full HD - ładny obraz, - może być smart tv ale nie musi - 4k byłoby super
-
Strefa Śmiechu
http://demotywatory.pl/4428055/I-dlatego-drogie-dzieci-narkotyki-sa-zle
-
Siłownia
Kurczak w biedrze po 11zł z groszami
-
RS6 C6 5.0 V10 TFSI SPORTMILE 900PS/1100NM
Masakra...ale fura
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ładnie się prezenci
- Nowicjusz - wątek powitalny