Treść opublikowana przez Zymek1989
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dzięki Marcinie za ekspresową przesyłkę i wsparcie telefoniczne POLECAM W 100%.
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Jednego chciałbym się od was dowiedzieć. Kupię na allegro te zaślepki + zatkam wąż od grzyba i będzie cacy. A co z siłownikiem klapy gaszącej? musi zostać? on jest odpowiedzialny za telepanie przy gaszeniu ?
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
mateusz233 - i jak wrażenia? tunap zdziałał cuda?
-
Audi A6 C7 Avant 3.0Tdi Bi-Turbo 2012r. Individual by dRACoNIx
śliczna... ale trafiłeś z czerwonymi wstawkami jest cud, miód
-
poduszka skrzyni biegów tył
W aso całość chyba 390zł
-
Nie działa klima, ciepłe przewody, brak błędów
Tak więc jestem już po naprawie. Przyznam, że szukałem innego fachowca a ten się okazał w porządku. Pojechałem na wymianę kompresora na regenerowany po podłączeniu o dziwo nie hulał. Po dłuższym namyśle co jest nie tak. Na krótko podpięliśmy oba kompresory- ani mój stary ani regenerowany nie włączały się. Okazało się, że w regenerowanym kompresorze uwalony był (na moje szczęście) zawór sterujący. Mój też był uszkodzony i było słychać takie lekkie pukanie jakby pracował, ale nie było tak jak trzeba, jak się ruszało wtyczką to raz chodził a raz nie. Na szczęście był nowy zawór sterujący na miejscu i wsadziliśmy do mojego starego kompresora i śmiga aż miło chociaż były obawy żeby dawać od razu do nowego, ale stary był bez opiłków i lekko się kręcił. Nowy kompresor z wymianą 650 zł + ewentualne czyszczenie układu 100 zł. u mnie okazało się taniej. Koszt usługi: - dopełnienie czynnika 200 ml - sprzęgło zrywne (sam plastik 60 zł) - zawór sterujący 100 zł - robocizna Nie zdarł ze mnie bo razem 200 zł wyszło. Na całe szczęście zawór w regenerowanym kompresorze był uwalony bo bym popłyną dużo więcej. Dzięki wszystkim za zainteresowanie tematem. Pozdrawiam
-
Nie działa klima, ciepłe przewody, brak błędów
Czy na włączonej czy na wyłączonej kręci się razem ze sprzęgłem. P.S Metik dzwonię ale poczta głosowa łapie...
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
No nie ma tam tego pistoletu. Nie wiem czy to skuteczne jak ktoś spróbuje to niech się podzieli wrażeniami na forum
-
Nie działa klima, ciepłe przewody, brak błędów
metik i właśnie to mnie zastanawia! Dłonią kręcił za sprzęgiełko i zapewniał że lekko chodzi i nie jest zatarta sprężarka. Zastanawia mnie jak to jest że lekko się kręci i jest zatarta? Przecież to przeczy samo sobie! Jutro sam pod auto wejdę i będę patrzył czy się kręci sprzęgło na wył i wł klimie. Zastanawia mnie dlaczego te wentylatory nie chodzą? Czy przez wytarte szczotki by klima nie chodziła? Może w tym jest problem. Kolega podpowiada że może się elektromagnes skończył, uszkodził. Romeck zdaję sobie z tego sprawę i coraz bardziej mnie to martwi. Dzięki za namiar na turboklimę
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Ale ładnie porobiłeś to autko zewnętrzny S-line robi robotę
-
Nie działa klima, ciepłe przewody, brak błędów
Właśnie wróciłem od mechanika. Już coś wiem, ale nie są to dobre wieści. W sprzęgle zrywnym ta część plastikowa była tak zjechana, że aż okrągła. Po wymianie na nową niestety nie chłodzi. Było auto odpalone przewody do maszyny podłączone ale wskazówki ani drgną. Diagnoza - zatarta sprężarka Mechanik powiedział że około 500zł używka. Ręce mi opadły
-
Nie działa klima, ciepłe przewody, brak błędów
Przekażę te informacje mechanikowi i będziemy działać. Po włączeniu klimatyzacji czuć że auto lekko słabnie- im bardziej przytarta sprężarka tym auto ma ciężej? Dobrze myślę? Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Nie działa klima, ciepłe przewody, brak błędów
Miałem 315gr czynnika. Dławik bardzo czysty nie trzeba go wymieniać. Zerwało się ponoć sprzęgło kompresora ale dziś juz więcej nie było robione bo nie wyrobił się z robotą. Pytanie dlaczego się zrywa? Spec stawia na szczotki w wentylatorze lub duże ciśnienie w układzie. Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Nie, jeszcze od strony wentylatora http://allegro.pl/do-odgrzybiania-klimatyzacji-tunap-contra-sept-vat-i5498551247.html http://allegro.pl/odgrzybiacz-klimatyzacji-tunap-contra-sept-klima-i5480222162.html
-
Nie działa klima, ciepłe przewody, brak błędów
Rok temu napełniałem i ozonowałem. Na wtorek jestem umówiony z kolesiem od klimy ale chciałem samemu posprawdzać co się da. Niedawno wymieniłem rozrząd i może nieszczelność się zrobiła Bartollo~ Nie bardzo wiem gdzie ten korek jest. Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Nie działa klima, ciepłe przewody, brak błędów
Witam, Pacjent A4B6 1.9Tdi Klimatyzacja w trasie przestała działać, brak błędów po podpięciu kompa, dwa przewody przy ścianie grodziowej są ciepłe, nie świeci ECON, robiłem nastawy i w basic 001 klapy są OK- nie ma żadnych błędów, bezpiecznik (6) jest OK. Rok temu było sprzęgło zrwyne kompresora dokręcone + był posmarowany jakimś czerwonym klejem żeby się nie odkręcił.- także to odpada Wiatraki stoją w miejscu i nie włączają się. Czy czynnik wyleciał w powietrze? Czy sprężarka zatarta? Wolałbym to pierwsze Co mogę jeszcze sprawdzić? Prosze o pomoc bo dziecko mi się parzy w aucie
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
firma tunap za 180zł
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ale ładnaa...
-
2.7bit Ebon Schwarz
No to tak samo z tymi śrubkami w B6. Ja w 1.9Tdi rozrząd robiłem dłużej. Ale pierwszy raz ściągałem zderzak, pas przedni, no i rozebrałem rozrząd. Kilka godzin męki na kolanach ale jaka satysfakcja
-
2.7bit Ebon Schwarz
Według mnie bardzo szybko ogarnąłeś ten rozrząd
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
też to panowie oglądałem, ale domyślam się że ciśnieniem ,,sprejowym,, to sobie można popsikać...( bo też w spreju to mają) Uważam, że usługa w Tunapie może być ostatnią czynnością, która pozbawi nas smrodu na econie.
-
śmierdzi z klimatyzacji dlaczego ?
Nie pomylisz jest tam jeden korek:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/933acfe45bb19791.html zamiast tej rurki będzie korek:)
-
śmierdzi z klimatyzacji dlaczego ?
najlepiej z dwóch stron. Ja tak robiłem i niestety czuć. ( Żona nic nie czuje, mi trochę zalatuje. )
-
G_Detailing - moje prace
Fajnie fajnie. Ile czasu zajęło jedno auto?
-
śmierdzi z klimatyzacji dlaczego ?
Mi pozostał tunap, chyba wszystkiego próbowałem