Treść opublikowana przez Zymek1989
-
Sprawa Trynkiewicza - Szatana z Piotrkowa
Nie, nie jestem i nie rozumiem w czym problem. Jest dział na każdy temat i jak ktoś chce to może wyrazić swoją opinię. Niektórych ten temat może ciekawić.
-
Sprawa Trynkiewicza - Szatana z Piotrkowa
Proszę wyrażać swoją opinię na jego temat, procesu, prawa, sprawiedliwości i wszystkiego co z nim związane:)
-
[B6 AWX] Podświetlenie deski rozdzielczej
Podpinałeś się do auta?
-
Bledy w komforcie
01331- Sterownik drzwi kierowcy Supply Voltage Too Low - Zbyt niskie napięcie zasilania Ja na twoim miejscu sprawdziłbym kostki czy gdzieś może nie styka lub zaśniedziało albo sprawdzić napięcie jakimś miernikiem.
-
Parktronic nie działa
Witam! Mam od kilku dni ten sam problem co Ty. Nie wiem co jest grane, ale zacznę od VAG, chociaż po przeczytaniu wcześniejszych wpisów zakładam, że u mnie z kompem też będzie wszystko ok. A przy okazji pozdrawiam Kolegę, bo z BD pochodzę... Witam Brzeżanina U mnie siedzi środkowy-prawy wymiana na wiosnę bo za zimno:)
-
Polecane opony letnie
Czyli co, opony chu**we czy to kwestia twojego stylu jazdy Kupiłem auto ze szwabi na tych oponach zrobiłem na nich 8tys km i trzymają bardzo dobrze.
-
Polecane opony letnie
Ja mam te opony u siebie założone. Przejechały około 40k km według licznika i już nadają się do wymiany Bardzo dobrze trzymają według mnie. Wcześniej miałem w toledo Barum Bravuris II i byłem zadowolony i teraz zastanawiam się nad tymi: http://allegro.pl/4-x-225-45r17-barum-3hm-sezon-lato2014-nowosc-24h-i3849682052.html
-
Proszę o analizę błędów
Dziękuję za odpowiedź, Kupowałeś zamiennik czy oryginał? Silnikiem nie telepie, żadnych oznak zużycia nie ma ale jutro na kanale sprawdzę co go boli. Wtyczkę od drzwi i słupka wyczyszczę papierem ściernym i Kontakt spray. Chyba, że są inne metody to chętnie posłucham Brak przyczyny. Wszystko z poduszką OK. Nic nie cieknie, wtyczka ok.
-
Proszę o analizę błędów
Silnik: 17994- Engine Mount Solenoid(N144/N145) Short to Plus P1586 -35-10 Intermittent Po wykasowaniu ten błąd powraca mam wydrukowane błędy i jest napisane: elektrozawór kontroli zawieszenia silnika. Bank1.2- zwarcie do plusa<cewka ,zwarcie Czy tu chodzi o poduszkę silnika? Moduł komfortu: 1561- Tylne drzwi lewe Can't Unlock- Intermittent, Won't De-Save- Intermittent 1562- Tylne drzwi prawe te same błędy co wyżej Błędy po usunięciu powracają 1560- Drzwi pasażera. Can't Unlock- Intermittent 933- Silnik szyby drzwi pasażera (V148) No or Incorrect Adjustment- Intermittent Dodam tylko, że niedawno naprawiałem uszkodzone przewody w drzwiach kierowcy bo 2 lub 4 kable były urwane i nie mogłem zamknąć szyby pasażera i głośnik przestawał grać. Usterkę naprawiłem ale dalej nie wiem co z tymi błędami.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Jestem po wrażeniem, fura zrobiona ze smakiem
-
[B6 AVF] AUDI A4 Avant 1.9TDI by maniek_s
Ładne alusy
-
Audi A4 B6 2002r 1.9tdi AWX po ok. 2 dniach nie odpala, obciążenie akumulatora?
ja mam na sprzedaż Regulator Napięcia Valeo 140A Brzeg Dolny ? Tablica.pl
-
Opinia o felgach 17" jakie opony
Fajne te 17tki 5-ramienne. Mam bardzo podobne.
-
Strefa Śmiechu
Kot wymiata
- duzo pali
-
Paul Walker nie żyje ...
Jedyna sprawiedliwa na świecie jest śmierć. Dotyka biednych i bogatych. Przez takich ,,szybkich i wściekłych,, giną niewinni piesi i inni uczestnicy ruchu drogowego.
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Fura marzenie... niech służy, szerokości
-
Polecane opony zimowe
POWER-KRIS nie potrzebnie się unosisz.
-
Polecane opony zimowe
Mam ten sam dylemat co aborygen Dużo jest dobrych opinii na temat dębicy. Na Allegro najwięcej tych opon schodzi w rozmiarze 195/65/R15. Co sądzicie o tych oponach: 4x 195/65R15 P. Continental 195/65/15 NOWOŚĆ 2013 (3653127953) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B6 AWX] Problem z ładowaniem
Sprawdzałem ładowanie po remoncie alternatora i już jest wszystko ok:) Temat można zamknąć.
-
duzo pali
Panowie. Mój avant przy średniej prędkości 140km/h jadąc autostradą przez 60km i odcinek 140km mieszany trasa (90-120km/h) -miasto(40-70km/h) przy oponach R17x235x45 i 4 pasażerach pali około 8l. Nie kręcę go powyżej 2500obr/min. To duże czy normalne spalanie?
-
[B6 AWX] Problem z ładowaniem
Okazało się że wirnik był do wymiany. Ten stary się spalił. Jeszcze go nie widziałem i nie zrobiłem zdjęć. Po jego wymianie usterka ustała:)
-
[B6 AWX] Problem z ładowaniem
Jestem z powrotem i niestety smutny:kwasny::kwasny: Akumulator ładował się prawie 48h małym prądem na prostowniku i (było zero na prostowniku czyli naładowany) Podjechałem do sklepu, sprzedawca sprawdził aku i wyszło 12,5V kupiłem szczotki i drugi na wszelki wypadek regulator napięcia (80zł). Okazało się, że to nie wina szczotek ani regulatora. Dodzwoniłem się do elektromechanika i powiedział że nie potrzebnie straciłem kasę. Trzeba wymienić część za 160zł + robota 50zł. Wyciągnąłem alternator ( masakra z dolną śrubą ). Czy 210zł za naprawę to dużo? Jak ktoś jest z dolnośląskiego i ma taki sam na sprzedaż: Valeo 140A to się dogadamy.
-
[B6 AWX] Problem z ładowaniem
Nie no klasa! Pięknie wszystko opisane:) dzięki! Kuzyn niestety nie zmierzył akumulatora przed wyciągnięciem go z auta bo nie miał czym. Szkoda. Ale spróbował odpalić i auto normalnie zapaliło z tym, że kontrolka dalej się świeciła. Aku obecnie ładowane jest za pomocą prostownika i okazało się, że jest słaby. Kuzyn upiera się, że ma rację i trzeba wymienić szczotki lub moduł w alternatorze. Koszt około 170zł. Alternator firmy "VALEO".
-
[B6 AWX] Problem z ładowaniem
Muszę poczekać do soboty. Auto jak napisałem, nie pali w ogóle. Zmierzę napięcie akumulatora, a później zobaczymy.