Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zymek1989

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zymek1989

  1. Nie, nie jestem i nie rozumiem w czym problem. Jest dział na każdy temat i jak ktoś chce to może wyrazić swoją opinię. Niektórych ten temat może ciekawić.
  2. Proszę wyrażać swoją opinię na jego temat, procesu, prawa, sprawiedliwości i wszystkiego co z nim związane:)
  3. Podpinałeś się do auta?
  4. 01331- Sterownik drzwi kierowcy Supply Voltage Too Low - Zbyt niskie napięcie zasilania Ja na twoim miejscu sprawdziłbym kostki czy gdzieś może nie styka lub zaśniedziało albo sprawdzić napięcie jakimś miernikiem.
  5. Witam! Mam od kilku dni ten sam problem co Ty. Nie wiem co jest grane, ale zacznę od VAG, chociaż po przeczytaniu wcześniejszych wpisów zakładam, że u mnie z kompem też będzie wszystko ok. A przy okazji pozdrawiam Kolegę, bo z BD pochodzę... Witam Brzeżanina U mnie siedzi środkowy-prawy wymiana na wiosnę bo za zimno:)
  6. Czyli co, opony chu**we czy to kwestia twojego stylu jazdy Kupiłem auto ze szwabi na tych oponach zrobiłem na nich 8tys km i trzymają bardzo dobrze.
  7. Ja mam te opony u siebie założone. Przejechały około 40k km według licznika i już nadają się do wymiany Bardzo dobrze trzymają według mnie. Wcześniej miałem w toledo Barum Bravuris II i byłem zadowolony i teraz zastanawiam się nad tymi: http://allegro.pl/4-x-225-45r17-barum-3hm-sezon-lato2014-nowosc-24h-i3849682052.html
  8. Dziękuję za odpowiedź, Kupowałeś zamiennik czy oryginał? Silnikiem nie telepie, żadnych oznak zużycia nie ma ale jutro na kanale sprawdzę co go boli. Wtyczkę od drzwi i słupka wyczyszczę papierem ściernym i Kontakt spray. Chyba, że są inne metody to chętnie posłucham Brak przyczyny. Wszystko z poduszką OK. Nic nie cieknie, wtyczka ok.
  9. Silnik: 17994- Engine Mount Solenoid(N144/N145) Short to Plus P1586 -35-10 Intermittent Po wykasowaniu ten błąd powraca mam wydrukowane błędy i jest napisane: elektrozawór kontroli zawieszenia silnika. Bank1.2- zwarcie do plusa<cewka ,zwarcie Czy tu chodzi o poduszkę silnika? Moduł komfortu: 1561- Tylne drzwi lewe Can't Unlock- Intermittent, Won't De-Save- Intermittent 1562- Tylne drzwi prawe te same błędy co wyżej Błędy po usunięciu powracają 1560- Drzwi pasażera. Can't Unlock- Intermittent 933- Silnik szyby drzwi pasażera (V148) No or Incorrect Adjustment- Intermittent Dodam tylko, że niedawno naprawiałem uszkodzone przewody w drzwiach kierowcy bo 2 lub 4 kable były urwane i nie mogłem zamknąć szyby pasażera i głośnik przestawał grać. Usterkę naprawiłem ale dalej nie wiem co z tymi błędami.
  10. Jestem po wrażeniem, fura zrobiona ze smakiem
  11. ja mam na sprzedaż Regulator Napięcia Valeo 140A Brzeg Dolny ? Tablica.pl
  12. Fajne te 17tki 5-ramienne. Mam bardzo podobne.
  13. Kot wymiata
  14. Zymek1989 odpowiedział(a) na rajder temat w 1.9TDI
    Założyłem teraz zimówki 195/65/15 i spalanie spadło. Ten sam dystans, post wyżej, robiłem za 190zł a teraz za 150zł. Różnica kolosalna jak na 430km
  15. Jedyna sprawiedliwa na świecie jest śmierć. Dotyka biednych i bogatych. Przez takich ,,szybkich i wściekłych,, giną niewinni piesi i inni uczestnicy ruchu drogowego.
  16. Fura marzenie... niech służy, szerokości
  17. POWER-KRIS nie potrzebnie się unosisz.
  18. Mam ten sam dylemat co aborygen Dużo jest dobrych opinii na temat dębicy. Na Allegro najwięcej tych opon schodzi w rozmiarze 195/65/R15. Co sądzicie o tych oponach: 4x 195/65R15 P. Continental 195/65/15 NOWOŚĆ 2013 (3653127953) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  19. Sprawdzałem ładowanie po remoncie alternatora i już jest wszystko ok:) Temat można zamknąć.
  20. Zymek1989 odpowiedział(a) na rajder temat w 1.9TDI
    Panowie. Mój avant przy średniej prędkości 140km/h jadąc autostradą przez 60km i odcinek 140km mieszany trasa (90-120km/h) -miasto(40-70km/h) przy oponach R17x235x45 i 4 pasażerach pali około 8l. Nie kręcę go powyżej 2500obr/min. To duże czy normalne spalanie?
  21. Okazało się że wirnik był do wymiany. Ten stary się spalił. Jeszcze go nie widziałem i nie zrobiłem zdjęć. Po jego wymianie usterka ustała:)
  22. Jestem z powrotem i niestety smutny:kwasny::kwasny: Akumulator ładował się prawie 48h małym prądem na prostowniku i (było zero na prostowniku czyli naładowany) Podjechałem do sklepu, sprzedawca sprawdził aku i wyszło 12,5V kupiłem szczotki i drugi na wszelki wypadek regulator napięcia (80zł). Okazało się, że to nie wina szczotek ani regulatora. Dodzwoniłem się do elektromechanika i powiedział że nie potrzebnie straciłem kasę. Trzeba wymienić część za 160zł + robota 50zł. Wyciągnąłem alternator ( masakra z dolną śrubą ). Czy 210zł za naprawę to dużo? Jak ktoś jest z dolnośląskiego i ma taki sam na sprzedaż: Valeo 140A to się dogadamy.
  23. Nie no klasa! Pięknie wszystko opisane:) dzięki! Kuzyn niestety nie zmierzył akumulatora przed wyciągnięciem go z auta bo nie miał czym. Szkoda. Ale spróbował odpalić i auto normalnie zapaliło z tym, że kontrolka dalej się świeciła. Aku obecnie ładowane jest za pomocą prostownika i okazało się, że jest słaby. Kuzyn upiera się, że ma rację i trzeba wymienić szczotki lub moduł w alternatorze. Koszt około 170zł. Alternator firmy "VALEO".
  24. Muszę poczekać do soboty. Auto jak napisałem, nie pali w ogóle. Zmierzę napięcie akumulatora, a później zobaczymy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.