Treść opublikowana przez mxzibi
-
Proszę o rozszyfrowanie błędu A4 b8
Witam Jak w temacie, pokazał się błąd 1 Fault Found: 5253 - Diesel Particle Filter Differential Pressure Sensor Elect Malfunction P2452 00 039 - No or Incorrect Basic Setting Adaptation Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1
-
Fotele przód elektryczne
No, dokładnie pełną elektrykę - mogę mieć fotele z pełną elektryką i nie wiem czy wystarczy podać napięcie do nich czy trzeba dokładać coś jeszcze .
-
Fotele przód elektryczne
A jak się ma sprawa z podłączeniem silników od nastawu fotela ???
-
Fotele przód elektryczne
Musisz mieć silniczki w fotelach lepiej i taniej będzie wymienić fotele z elektryką. Właśnie tak chce zrobić - wymienić na fotele z pełną elektryką do ustawiania ich ale nie wiem czy wystarczy podać im napięcie czy trzeba coś jeszcze rezac.
-
Podgrzewanie przednich foteli
W tych nowych fotelach masz elektrykę do przesuwania ich? U siebie mam zwykłe a chciałem z pełną elektryką i nie wiem czy trzeba rezac jakieś moduły do przesuwania elektrycznego.
-
Fotele przód elektryczne
podgrzewanie to mam ale nie wiem jak jest z przestawianiem fotela elektrycznie
-
Fotele przód elektryczne
Siemka Posiadam zwykłe fotele przednie bez elektryki a chciałem założyć z elektryka do przestawiania ich. Czy wystarczy podać do nich napięcie żeby jeździły czy trzeba jeszcze coś rezac - moduł ??? Pozdrawiam
-
Rozrząd w Audi A4 B8
Mam B8 caga i ma nakulane 178000 tys na oryginalnym rozrządzie ale jak sprawdzałem w jakim jest stanie rozrzad to nie zauważyłem jakiegoś zużycia na podzespołach . Jutro śmigam na wymianę . Pozdrawiam
-
Wypełnienie koła zapasowego
Czasem nie jest to od sedana ?? wejdzie ta pianka we wnękę przecież jest tam akumulator .
-
Tylne ledy z S4 do zwyklej A4
hehe dobre , to już wole odsprzedać lampy . pozdrawiam
-
Tylne ledy z S4 do zwyklej A4
A czy są może adaptery na tył pod ledy do kupienia czy trzeba rezać ?? Pozdrawiam
-
Wlepa
Witam . Mozę ktoś wie gdzie w aucie A4 B8 znajduje się wlepka z nr vin i innymi danymi ?? pozdro. Zibi
-
[ALL B8] Tarcze Przód
Dzieki wielkie zibi
-
[ALL B8] Tarcze Przód
Witam Moze ktoś wie jakie powinny być tarcze przednie w audi a4 b8 avant 2008r CAGA- chodzi o rozmiar bo w sprzedazy jest kilka rozmiarów. Pozdrawiam ZIBI
- [B8 CAG] Amorek
- [B8 CAG] Amorek
- [B8 CAG] Amorek
- [B8 CAG] Amorek
-
[B8 CAG] Amorek
Siemka Jaki jest numer amorka (nie aktywny) tył do B8 Avant z 2008r Pozdrawiam
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Sterownik Gateway kosztuje ok 1400 zł nowy Sterowniki Asystenta zmiany pasa ok 3000 tys nowe
-
[B8 CAG] Sprzegło Dwumas
Tarcza może i jest taka sama a czy koło dwu masowe również jest takie same??? Pozdrawiam Zibi
-
Kasowanie inspekcji olejowej oraz serwisowej w Audi A4 B8
Wymienili mi olej i pokazuje mi za wysoki stan oleju . Musze upuścić trochę ale jak to zrobię to znowu przez jakiś czas nie będę miał informacji o poziomi oleju- trochę mnie to irytuje . Czy jest jakiś bagnet do oleju który by pasował do B8 bo wiem ,że nie ma bagnetów do B8, Pozdrawiam
-
Doposażenie Audi A4 B8 w Audi Hold Assist (AHA)
Kurcze mam wszystko oprócz tej pompy ABS Trzeba będzie poszukać ale ceny nie napawają optymizmem. Pozdrawiam
-
Doposażenie Audi A4 B8 w Audi Hold Assist (AHA)
35 % :gwizdanie: nachylenia ?? to można wiedzieć kolego gdzie ty jeździsz ???
-
[B8 CAG] bagaznik dachowy
Dzięki bardzo .