Treść opublikowana przez _Solar_
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no no w sobote jeszczy moze bede jak mi inny wyjazd nie wypali
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
:gwizdanie:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Si pratycznie od przyszłego tyg bede i bywałem codziennie koło LZ
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mnie dzis jednak nie bedzi
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
niedługo bede wiedział czy lece dzis do LZ
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no no ciekawy opszyn ja jutro tysz powinienem byc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przyznawać sie kto to wczoraj stał na Lwowskiej w LC zielone A4 sedan " s-line'' WPN cos tam dalej z rameczkami klubowymi
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
elegancko wyszło a co z bocznymi uszczelkami bo widze ze zostały jeszcze ori
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ło ktury łod jakiej 11 do 16 -17
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jutro bede w okolicah LZ wiec mozna by się jako styknąć
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
wieś tańczy i śpiewa Wiekszosć wsi chciała by miec takie auto jak moje wiec nie pitol RAWULI moze gdzie tam na dnaich bede wyruszał do LBN to dam jakiego znaka to sie ustawim na małą bajere
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
a co chcesz jedna a tak na marginiesie to po tych naklejkach kazdy wie ze to ja :polew:
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
mały UP Teraz to musi mam ładną dope no i razem raźniej
-
[B5 AKN] black Q!
Na PW podesle linka do reszty zdjęc
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
moj stary swojego gdzies zawoził ale nie pamietam gdzie bo to dawno było...
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
dawaj up wątku
-
[B5 AKN] black Q!
wszystko spisane dogadane itp
-
[B5 AKN] black Q!
co się staneło
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
mrogal dzis na tej ala obwodnicy obok Ciebie na tej hopie co z wojasem jechałes i mówiłes ze nic nie czuc to tera u mnie przy 90 KM/H nic praktycznie nie było czuć rozpórka dolna jednak robi duzą robotę zakładaj czym predzyj
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
paput przyjdzie czas to wszytko bedziesz wiedział na razie czekam na pare tel. Po 10 mysle ze juz wszystko sie wyjasni i bede wiedział na czym stoje
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
, podobnie jak ja miałem zapieczoną dmuchawkę ale niedługo to juz pewnie sie skończy z Adamamem juz bajere nawinelismy i kto wie co sie moze zdarzyć za miesiąc no nie armistead
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
znacznie sztywniejsze auto stało sie jak juz wyjechałem pare metrów z warsztatu lepiej wybiera doły teraz czuje jak bym jezdził na 1BA [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 18:32_________________________________________________ czym sie tu jeszcze chwalic :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
dolna rozpórka :gwizdanie: nie widać? :> Si dolna rozpórka nie widac moze ale efekty sa odczuwalne
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
toc zdjęcie jest juz
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Padłem :polew: a może oranzyk [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 21:27_________________________________________________dzis nowy gadzecik zamontowany róznica przed a po