Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AFN] Oszczędna Audi A4 Avant
obklej folja carbon albo alcantara
-
[B5 AKN] black Q!
i nic funflowi nie dajesz znaka ze na sesjon sie wybierasz
-
[INNE] budowa domu
widze ze dobrze trafiłem wchodząc na ten watek :>
-
Nimbus Grau Perl Effekt
dobra za krotka ma tylko 24h zarobic na te wydatki tez trza to mówisz ze działasz 24 na dobe i 48 po godzinach
-
Nimbus Grau Perl Effekt
a jak kółeczka
-
Spociki Chełmskie
26 to bym mógł zawitac ale 19 byłem w polszy
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
w pierwszym tyg Kwietnia pewno bede az musi do świąt jak by co to dam cyne dokładniej co i jak
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
moze spota by kiedy zrobił w Starachowicach jak bede jeszcze w tamtych okolicach
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Widziane dzis czarne B5 sedan z tylnymi czarnymi lampami diodowymi najlejka klubowa 3d w starachowicach ok godz 15 Na rej TST przyznac sie któz to taki
-
Strefa Śmiechu
[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 10:35_________________________________________________Marek Kondrat-lekcja angielskiego (woodstock)
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
chyba ujemnym nie ciesz sie tak bo zobaczysz kiedys jak mój ujemny bonus Cie Objezdza
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
chłopie ja auto mam juz z bonusem
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Dzisiaj przyszły nowe tajle idziem juz powoli w moc kolektor juz wyczyszczony i błyszczy sie jak psu jajca :> next turbo
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
SI
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ah dziekuje
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ale ja będę miał składane tylne siedzenia ja juz dawno mam składane i pół podgrzewane
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
na śmieci chodzi mi o fotele kubełkowe :bicz3:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ja mam lepsiejsze kubły :gwizdanie:
-
[ALL] Problem z zawieszeniem gwintowanym
palnikiem na goraco podgrzać na pewno pusci
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ori 16 polerowane w mym wątku zobaczysz
-
[ALL B5] Co lepsze? kubełki polift czy zwykłe fotele polift
kubły trzymają Cie po bokach a nalesniki juz tego nie potrafia
-
[ALL B5] Zawieszenie obniżone a komfort jazdy
załozysz górna i dolna rozpórke i bedzie malina przy obnizonym zawiasie komfort poostanie duzy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
chudineze mieniamy sie na fele
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
to co widac taśma do przyklejania emblematów, fakt moze dobrze nie przylega ale klapa w Avancie jest półokragła i dlatego dobrze nie przylega...w sedanie jest inaczej bo jest na płasko, ale jak własnoręcznie wyrezasz lepszy to daj znac [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 22:06_________________________________________________armistead graty juz jutro w drodze sie znajda jak miesiąc pozwoli to trochu zaszaleje jak wisz czekam na konkretny tel którego mam nadzieje ze sie doczekam z reszta inne szczególy obgadane były juz z Toba
-
[B5 ANA] moja piękna
zacny furacz widze ze juz na jakiejs tam glebie siedzi