Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
I jeszcze jeden drazniacy mnie temat.Jesli załoze turbo AWX i bez strojenia to czy bedzie tak ze moze zasyfic sie turbo
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
miałem tak ze 2-3 razy ze musiałem restart strzelic
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
http://ludmilapr.republika.pl/co_rozumiemy_integ.html
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
spoko od jutra zaczynam [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 21:35_________________________________________________Pany zerknie mi ktos na logi
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak zawsze
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
zdjąłem mu wąz od zbiorniczka i płyn spierniczył :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Płyn chłodniczy mi wisisz ja nie chciałem przepraszam ze Ci zepsułem chłodzenie :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
przeeegonił klekota Po czipsie jak wracałem to ostro zapindalałem [br]Dopisany: 01 Luty 2011, 18:26_________________________________________________ przeeegonił klekota ale ładnie tego passata wziąlem no nie az wszyscy widziałem w pasach siedzieliscie :polew:
-
[B5 AAH] Czarne złoto.Bixenon,duże lustro i poliftowa mordka na pokładzie.RS4 bumper
ten zabieg kolego jak przejdziesz to nic wiecej nie zmieniasz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=99550.0;highlight=lusterka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
dziekówka za dzisiejszy spocik no i za good jazdę
-
Spoty LRY - odwołane
nie zasnę przez Ciebie to nie ja tez nie mogłem.Mała strata duzy koszt No to do zobaczyszka tam gdzies w LRY bedzim tarabanic do siebie odezwe sie jeszcze jak bede wracał
-
Spoty LRY - odwołane
bum bum? nie wazne... narazicho
-
Spoty LRY - odwołane
A nie przez Wrocław a później Poznań i Białystok? niet dobra ja lece bo dzis ciezki dzień było a pozniej bum bum
-
Spoty LRY - odwołane
Którędy lecisz? Na uj Ty do Gdańska przez zakopane
-
Spoty LRY - odwołane
na dziw... kobiety lekkich obyczajów to ma kasę a na spota mu szkoda dla kobiety to wszystko no jadę sie przejechac do gdańska zobaczyc morze i wracam
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
zmień sobie ta lampke w podsufitce, najlepiej od passata bo Twoja to juz przeszła swoje :gwizdanie:
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
bedzie git maluj
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wyjszło tak
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
felgi troche długo polerowałem nocami po robocie a jak to robiłem to ten watek powinien wszystko wyjaśnic http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159382.0;highlight=felg
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
toć są w pirwszym wątku
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie myj moze Ty tego samochodu :gwizdanie: czemu
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Audi B5 TDI 2001 115PS
duzy wieloklin
-
[ALL B5] A4 tymona
f pytkę gdzie kupiłes na alle czy yeb
-
[INNE] MZ ETZ 251
ładny sprzecik kiedys sie takimi latało u mnie w garage stoi jeszcze TS 250 1975 r
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
montuj tempo