Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. I jeszcze jeden drazniacy mnie temat.Jesli załoze turbo AWX i bez strojenia to czy bedzie tak ze moze zasyfic sie turbo
  2. miałem tak ze 2-3 razy ze musiałem restart strzelic
  3. http://ludmilapr.republika.pl/co_rozumiemy_integ.html
  4. spoko od jutra zaczynam [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 21:35_________________________________________________Pany zerknie mi ktos na logi
  5. zdjąłem mu wąz od zbiorniczka i płyn spierniczył :polew:
  6. Płyn chłodniczy mi wisisz ja nie chciałem przepraszam ze Ci zepsułem chłodzenie :gwizdanie:
  7. przeeegonił klekota Po czipsie jak wracałem to ostro zapindalałem [br]Dopisany: 01 Luty 2011, 18:26_________________________________________________ przeeegonił klekota ale ładnie tego passata wziąlem no nie az wszyscy widziałem w pasach siedzieliscie :polew:
  8. ten zabieg kolego jak przejdziesz to nic wiecej nie zmieniasz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=99550.0;highlight=lusterka
  9. dziekówka za dzisiejszy spocik no i za good jazdę
  10. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    nie zasnę przez Ciebie to nie ja tez nie mogłem.Mała strata duzy koszt No to do zobaczyszka tam gdzies w LRY bedzim tarabanic do siebie odezwe sie jeszcze jak bede wracał
  11. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    bum bum? nie wazne... narazicho
  12. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    A nie przez Wrocław a później Poznań i Białystok? niet dobra ja lece bo dzis ciezki dzień było a pozniej bum bum
  13. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Którędy lecisz? Na uj Ty do Gdańska przez zakopane
  14. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    na dziw... kobiety lekkich obyczajów to ma kasę a na spota mu szkoda dla kobiety to wszystko no jadę sie przejechac do gdańska zobaczyc morze i wracam
  15. zmień sobie ta lampke w podsufitce, najlepiej od passata bo Twoja to juz przeszła swoje :gwizdanie:
  16. felgi troche długo polerowałem nocami po robocie a jak to robiłem to ten watek powinien wszystko wyjaśnic http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159382.0;highlight=felg
  17. nie myj moze Ty tego samochodu :gwizdanie: czemu
  18. f pytkę gdzie kupiłes na alle czy yeb
  19. ładny sprzecik kiedys sie takimi latało u mnie w garage stoi jeszcze TS 250 1975 r

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.