Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AKN] black Q!
z ursusa bedzie pasił i bedzie bardzo wydajny
-
Nimbus Grau Perl Effekt
jak to latam jak siedze cały czas w domu ptakiem do góry
-
Nimbus Grau Perl Effekt
no własnie synek cos tej zimy nic u mnie w garage sie nie dzieje :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
kuwa Tobie to cale zycie nie po drodze pier**l studia, studia Ci chleba nie dadza, chleb w piekarni Jeszcze czekam az Armi powie ze tez nie bedzie bo zupa byla zaslona gadałem z nin dzis i mówil ze powinien byc ale to ustalimy blizej piatku co i jak
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
twoje padło wyjeżdza raz na ruski rok to juz niedługo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja sie ma tempometr to sie jezdzi łoszczednie 90 km/h
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
tylko jak się stoi i auto grzeje to km nie przybywa a para z wydechu leci :naughty: jak sie bajere kręci tysz prawda to czyli kłamie serwis :gwizdanie: Zużycie paliwa: » Średnie 4.9 » przy 90km/h 3.7 » przy 120km/h 5 » w mieście 6
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a ile wam pali w zimie.Ostatnio testa robiłem.Zatankowałem do pełna zrobiłem 100 i hop na stacje znów...weszło 7.52 l
-
Strefa Śmiechu
[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 14:08_________________________________________________ :polew:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 17:27_________________________________________________Hardcorowy Koksu: Fitness Expo / Sej c**ka tu obejrzyjcie Do końca :lol:bo najlepsze jest od 0:37
-
Siłownia
tu wam Hardcorowy Koks ujawni sekret swojej masy :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:polew: :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja Ciebie również :>
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
rowniez najlepszego a w szczególnosci dla rafalexa
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
no prącie ładnie wyszło- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Spocik jest jutro śledzikowy- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja da rade to i ja moze sie załapie :gwizdanie:- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a u Ciebie przypadkiem nie jest juz tak- [B5 AHH] czarna strzała :)
ładna rozpórki nie chcesz zakupic :gwizdanie:- [ALL] Jakiego PC wybrać
Szczerze mi wystarczy ten co mam.Stary ale wystarczający.Z reszta i tak tylko 2 - 3 godz dzienie góra siedze przy kompie.Głownie net jakies drobne programy i mała obróbka graf to mi styka ten co mam.brejdak chce porypac w jakies lepsze gierencje itp itd . A u mnie to jakis PS Etka no i najwiecej net [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 20:15_________________________________________________Panowie jest sprawa Co wy na takie bajery powiecie ?? Bo mi cos takiego doradzili w Komputerowym Procesor: e5500 2,93 / AMDX2 260 Płyta Głowna: GA-P41T DDR3 / MA770 T Pamięć: 2GB DDR3 Karta Graficzna: GT 240 1GB Dysk: 500GB Sata- [B5 1Z] A4 TDi
jak tam synu przadstawia sie sytuacja z grzańcami- [ALL] Jakiego PC wybrać
Koleszka Mi coś takiego radzi To coś takiego za 1276zł bez nagrywarki DVD i obudowy Procesor: AMD Athlon II X3 445 /3.1GHz, 1.5MB, 95W, BOX, AM3/ 265 zł Płyta główna: MSI 870-C45 /AMD870/ 239 zł Druga pamięć RAM: Kingston 2GB (2x1GB) 1333MHz CL9 HyperX Blue 139 zł Dysk twardy: Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3 149 zł Karta graficzna: Asus Radeon HD5670 512MB DDR5 /128bit/ DVI/HDMI 315 zł Zasilacz: Fortron FSP460-60GHN 460W 169 zł Zestaw zawiera 3 rdzeniowego Athlona (z możliwością odblokowania 4 rdzenia i pamięcią L3) do tego płyta główna od MSI dobra na OC. Szybka 2GB pamięć RAM w przyszłości mozna dokupić następne 2GB. Dobry i niezawodny dysk od Samsunga oraz kartę graficzną DDR5 512MB co da możliwość pogrania w nowsze gierki.- [ALL] Jakiego PC wybrać
no w sumie tak do 1200 zl max :gwizdanie: Mycha ,klawiatura,monitor, nagrywara DVD jest ok tylko reszta procek,plytka glowna,dysk,karta graf, zasilacz trzeba mi doradzic- [ALL] Jakiego PC wybrać
No w sumie racja jest w tym No ale jaki procek i jaka karte graf itd. byście mi doradzili bo może bym sie skusil na skladaka- [ALL] Jakiego PC wybrać
No wlasnie o to chodzi ze ma więcej niz 5 latek - [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE