Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. a na mnie zwalił żebym tłumaczył Adapter montowałeś bo myslałem ze wisz nie montowałem nic a barwę zmienię na mniejsza z czasem jak te palniki sie spalą bo chyba ich krótki zywot , przetwornice juz mi padły wiec i pewnie niedługo palniki
  2. nie lepiej było Ci pierdyknąc na czerno jakąs alcantara
  3. a co tam Ci sie stało ze drzwi szukasz ?? jakas powazna sprawa
  4. ja mam ori lampy D2S a siedzi u mnie H7
  5. mozesz załozyc nawet z 80 B4 i też bedzie hulać
  6. mozesz to jakos bardziej rozwinąć
  7. Kowi wytłumacz koledze że jest mozliwe
  8. sprawdz czy napiecie na przewodach od swiec żarowych dochodzi
  9. ale ja i puertoss doliczamy sobie po 5dych za załatwienie drzwiczek :gwizdanie:
  10. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Panoćki moze jakiego spocisza by urządził
  11. od południa już nie czyli do południa to moze jutro koles mówił ze do 15 -16 tam u siebie na magazynie bedzie.A ja jutro równiez chyba bede miał wolne wiec mozna skoczyc
  12. puertoriko Ty w robocie do której dzis i jutro
  13. jaką szmata mam co innego lepszego :polew: a przewód paliwowy żem już ogarnął :>
  14. a gdzie to ona stoi?? może by człowiek obejrzał Jakbys oglądał to przyglądaj się dobrze co jest do wyciągnięcia Juz gadałem z kolega _Solar_ w razie co to może go rozbebeszymy razem jak mnie silnik nie łyknie w całości z puertoss'em moze którego dnia skoczymy obadac co i jak
  15. a gdzie to ona stoi?? może by człowiek obejrzał h*j wi gdzie ona dokładnie stoi. Za torami do goscia jezdziłem bo cos mi kiedys było trza a cały burdel cos mówił ze na srebrzyszczu ma chyba
  16. skóra kiera z esy i takie tam inne szmery bajery pompki i rowery
  17. zobaczym przy wiekszych mrozach jak to bedzie
  18. pamieniał przekaźnik???? pomieniał teraz jak kontrolka od swiec zarowych swieci dłuzej to i idzie napiecie na przewodach do świec rano zapalił bez zadnego zgrzytniecia
  19. Paput zostaw to padło w spokoju ciezko odpala , ale odpala tak jak moje :gwizdanie: jak temp zew jest mniejsza jak zero wcale nie odpalam. Wiec przez zime jestem bez auta
  20. Szukam ładnych drzwi w tym kolorze jakby ci się cos rzuciło w oczy to daj znać Ale i tak narazie silnik jest moja największą bolączką u mnie w mieścinie jest jakis angol z takim kolorem na handel
  21. pastaldo widze ze masz taki sam kolor lakieru jak moja OOOO
  22. _Solar_ odpowiedział(a) na ppaziuu temat w Audi A4 B5
    to jest zderzak z audi S4
  23. o takim specyfiku mówisz kolego http://allegro.pl/spray-zabezpieczajacy-do-zawieszenia-gwintowanego-i1328191605.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.