Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. ale moje zimowki bridgestona sie sprawuja na sniegu b.ładnie gorzej na oblodzonym ale to chyba kazda zimówka bedzie tak miała
  2. moja sobie siedzi w ciepłym garazyku ok 4 - 5 st ciekawe czy odpali
  3. teraz to moze nie predko bo nie bywam w lbn juz ale kiedys tam moze jak cos ciekawego bedzie to sie wyskoczy na jakie studentki
  4. w kaziku dobre imry studenckie są kukurynki są bardzo fajne jak to mówie ze sa bystre i inteligentne szkoda ze zawsze bywałem bez jakiegos drinka :beer1: wtedy to bym sie zabawił ale tak to i tesz daje radę
  5. nie ma nie ma prawie 40 min zajeło mi usuniecie tego scierwa
  6. hi hi i mialbym wyjebane na polmetrowa zaspe pod garazem zdecydowanie na na swoja zaspe tez mam juz wyjebane
  7. danke tak modów jeszcze kilka myslę ze przybedzie A co dokladnie to czas pokaze na pewno wrzuce jakieś foto z nowo przeprowadzonej modyfikacji
  8. widzę ze dobrze porezać przy żubrze
  9. wiadomo ze 16 to nie co 18" lub wiecej a tempometr sie sprawuje lansuje sie teraz po miescinie 30 km/h :polew: :polew:
  10. uwież mi ze na żywca robia robotę
  11. od wiosny mody w moc sie beda szykowac
  12. a są są jak najbardziej zara moze co dopiszę co w planach
  13. Witam.Po doscć duzym stażu na forum postanowiłem pokazać w koncu swoją a4 :> Dane osobiste Pochodzenie : Belgia Wersja : Sedan Silnik : 1.9 TDI 110 PS Skrzynia : Manualna Wyposażenie - 2 x PP - Klima - 2 x el szyby - Elektryczny szyberdach - ABS - Składana tylna kanapa - 2x el i podgrzewane lusterka - Orginalna roleta tylnej szyby Juz zrobione: - Alu ramki na zegary - KIerownica trójramienna - Wyswietlacz temperatury zewnetrznej - Ori lampy zespolone Valeo + Hid 6 K - Spryskiwacze lamp - Duże prawe lusterko - Podswietlane kratki nawiewów - Oświetlenie wnetrza LED - Oświetlenie LED tablicy rejestracyjnej - Oświetlenie LED bagaznika - Lampki w boczkach drzwiowych - Lampka od Passata - Podświetlanie nóg - Polerka felg - Fotele kubełkowe podgrzewane - Tempomat + sterowanie fis - Pomalowana ramka grila na czarno - Zawieszenie gwintowane - Dokładki zderzaków pod kolor nadwozia - hemple 312 mm - ori rozporka gorna z Audi A6 oraz dolna - podszybie polift - Turbo AWX - tylne lampy Ori 2 lift - program by MRMOTORS - Audio ( Skrzynka wzmak kondensator ) Kilka fotek Tak wyglądała zaraz po zakupie : A tutaj juz z przeprowadzonymi modyfikacjami : Zimowo na pieknej czarnej stali 07.12.2010 osłona filtra rozpórka z Audi A6 gałeczka zmiany biegów z badziewia na która nie mogłem sie juz patrzec na ori 04.03.2011 Lampy 2 Lift oraz znaczek DOPE 08.03.211 Kolektor AWX Jesień 2011 Podszybie poliftowe Zestaw głośnomówiący Centralny zamek pod ori pilot Grzane stołki Czarny sufit + Podświetlane daszki przeciwsłoneczne Program by mrmotors + Wymiana wszystkich tarcz i klocków , przednie i tylne łozyska , zawieszenie , oleje filtry , opony Zapraszam do oceniania i komentowania
  14. coś Ci chyba mówiłem na ten temat
  15. No prosze Was... przeciez to nie ma znaczenia Nie ma tez " ma "
  16. Wnetrze masz teraz niczym szczególnym rózniace sie od mojego tylko małe detale mamy inne miedy innymi ja mam bardzo ujowa gałke :polew:
  17. Korzeń :notworthy: :notworthy: Kierowca dowiózł to co trzeba Na rekompensatę u mnie mozesz zawsze jakos liczyć Dzieki wielkie raz jeszcze
  18. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    pany spocik w piatek w kurowie urządzamy
  19. yebany za skolko go wyrwałes
  20. ale koza na tych 16" :gwizdanie:
  21. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    jescze nie bo byłem na oraz na innych przyjemnosciach dzis jeszcze ale na weekend to ogarnę bo na tyg ni bardzo roota a jak wiadomo po robocie trzeba bedzie sobie odpocząć
  22. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    jaki spocik noć to przecie wczoraj był byłeś na nim przecie :polew:
  23. :gwizdanie:
  24. bedziem bedziem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.