Treść opublikowana przez _Solar_
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ale moje zimowki bridgestona sie sprawuja na sniegu b.ładnie gorzej na oblodzonym ale to chyba kazda zimówka bedzie tak miała
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
moja sobie siedzi w ciepłym garazyku ok 4 - 5 st ciekawe czy odpali
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
teraz to moze nie predko bo nie bywam w lbn juz ale kiedys tam moze jak cos ciekawego bedzie to sie wyskoczy na jakie studentki
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
w kaziku dobre imry studenckie są kukurynki są bardzo fajne jak to mówie ze sa bystre i inteligentne szkoda ze zawsze bywałem bez jakiegos drinka :beer1: wtedy to bym sie zabawił ale tak to i tesz daje radę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
w kaziku dobre imry studenckie są
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie ma nie ma prawie 40 min zajeło mi usuniecie tego scierwa
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
hi hi i mialbym wyjebane na polmetrowa zaspe pod garazem zdecydowanie na na swoja zaspe tez mam juz wyjebane
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
danke tak modów jeszcze kilka myslę ze przybedzie A co dokladnie to czas pokaze na pewno wrzuce jakieś foto z nowo przeprowadzonej modyfikacji
-
[B5 AFN] Snake'owe Audi A4 (Gewinde AKTUALIZACJA)
widzę ze dobrze porezać przy żubrze
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
wiadomo ze 16 to nie co 18" lub wiecej a tempometr sie sprawuje lansuje sie teraz po miescinie 30 km/h :polew: :polew:
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
uwież mi ze na żywca robia robotę
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
od wiosny mody w moc sie beda szykowac
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
a są są jak najbardziej zara moze co dopiszę co w planach
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Witam.Po doscć duzym stażu na forum postanowiłem pokazać w koncu swoją a4 :> Dane osobiste Pochodzenie : Belgia Wersja : Sedan Silnik : 1.9 TDI 110 PS Skrzynia : Manualna Wyposażenie - 2 x PP - Klima - 2 x el szyby - Elektryczny szyberdach - ABS - Składana tylna kanapa - 2x el i podgrzewane lusterka - Orginalna roleta tylnej szyby Juz zrobione: - Alu ramki na zegary - KIerownica trójramienna - Wyswietlacz temperatury zewnetrznej - Ori lampy zespolone Valeo + Hid 6 K - Spryskiwacze lamp - Duże prawe lusterko - Podswietlane kratki nawiewów - Oświetlenie wnetrza LED - Oświetlenie LED tablicy rejestracyjnej - Oświetlenie LED bagaznika - Lampki w boczkach drzwiowych - Lampka od Passata - Podświetlanie nóg - Polerka felg - Fotele kubełkowe podgrzewane - Tempomat + sterowanie fis - Pomalowana ramka grila na czarno - Zawieszenie gwintowane - Dokładki zderzaków pod kolor nadwozia - hemple 312 mm - ori rozporka gorna z Audi A6 oraz dolna - podszybie polift - Turbo AWX - tylne lampy Ori 2 lift - program by MRMOTORS - Audio ( Skrzynka wzmak kondensator ) Kilka fotek Tak wyglądała zaraz po zakupie : A tutaj juz z przeprowadzonymi modyfikacjami : Zimowo na pieknej czarnej stali 07.12.2010 osłona filtra rozpórka z Audi A6 gałeczka zmiany biegów z badziewia na która nie mogłem sie juz patrzec na ori 04.03.2011 Lampy 2 Lift oraz znaczek DOPE 08.03.211 Kolektor AWX Jesień 2011 Podszybie poliftowe Zestaw głośnomówiący Centralny zamek pod ori pilot Grzane stołki Czarny sufit + Podświetlane daszki przeciwsłoneczne Program by mrmotors + Wymiana wszystkich tarcz i klocków , przednie i tylne łozyska , zawieszenie , oleje filtry , opony Zapraszam do oceniania i komentowania
-
Nimbus Grau Perl Effekt
coś Ci chyba mówiłem na ten temat
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
No prosze Was... przeciez to nie ma znaczenia Nie ma tez " ma "
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
Wnetrze masz teraz niczym szczególnym rózniace sie od mojego tylko małe detale mamy inne miedy innymi ja mam bardzo ujowa gałke :polew:
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Korzeń :notworthy: :notworthy: Kierowca dowiózł to co trzeba Na rekompensatę u mnie mozesz zawsze jakos liczyć Dzieki wielkie raz jeszcze
-
Spoty LRY - odwołane
pany spocik w piatek w kurowie urządzamy
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
yebany za skolko go wyrwałes
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ale koza na tych 16" :gwizdanie:
-
Spociki Chełmskie
jescze nie bo byłem na oraz na innych przyjemnosciach dzis jeszcze ale na weekend to ogarnę bo na tyg ni bardzo roota a jak wiadomo po robocie trzeba bedzie sobie odpocząć
-
Spociki Chełmskie
jaki spocik noć to przecie wczoraj był byłeś na nim przecie :polew:
-
Strefa Śmiechu
:gwizdanie:
-
[B5 AKN] black Q!
bedziem bedziem