Treść opublikowana przez _Solar_
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
na co Ci tyle ledów masz ośw pod nogami
-
[ALL B5] A4 wersja Italiano a mrozy
Zminic świeczki podgrzewajace płyn chłodniczy ( sprawdzic przy okazji bezpieczniki które za to odpowiadaja - znajduja sie one przy ECU ) Przepłukać nagrzewnice zalac nowy płyn i cieszyc sie goracym nawiewem
-
[ALL B5] Elektrycznie składane lusterka sterownik ?
tak to bedą te nr przekazników dla pewności http://gambino.ilto.pl/scan0002
-
[B5 AHU] Zerwana rolka alternatora-opłaca się robić?
Twoja wola panie ja bym wolał raczej go zrobic i miec pewnośc ze bedzie miał on nowe czesci które na pewno dłuzej posłuza.Jesli zakupisz drugi ( rozumiem ze uzywany ) to tez nie bedzie wiadomo jak długą bedzie miał swoja sprawnośc
-
[B5 ADP] Bardzo słabe xenony -hid
to postaw obok siebie trzy auta z 4300,6000 i 8000-zobaczysz,które są niebieski,białe,a które żółte stawialiśmy 4,3, 5 i 6k obok siebie i najlepsze były 5k jeśłi chodzi o barwe ale najlepiej jeżdzi sie na 4,3 Czyzby to wtedy na spocie w Kurowie jesli tak to mam nawet foto chyba
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Rowniez Futura sprawuje sie rewelacyjnie od tamtej zimy
-
[B5 AHU] Bardzo długo osiąga temperaturę
termostat w tym roku wymieniony oraz czujnik temp cieczy temp równiez na odcinku 25 km nie dochodzi do 90 C przy właczonym nawiewie.Bez nawiewu nagrzewa sie ładnie.Wiec to normalne ze temp silnika spada jak mamy wysoka ujemna temp na dworze
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a cos mu zrobił ze pali tak ładnie całe złozone operacje oparte na wskazówkach forumowych no ja tez mam wszystko powymieniane i uj wi
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a cos mu zrobił ze pali tak ładnie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
rafalekx Ty widział odwilz zobacz se na necie pogode http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no była była mi wyskoczyło w nocy na blacie - 24 az nie wierzyłem.Moj to za uja nie odpala wtedy :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wymiana takiego krócca to no problemo mi równiez pierdyknął jak szykowałem sie do wjazdu 10 - 20 min i wymieniony mamy króciec
-
[B5 AKN] black Q!
To kiedy wyruszamy na kolejne dobicie osłony
-
B6 DIVISION
http://otomoto.pl/audi-a4-quattro-C16160042.html :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ale dzis był mega kozak super ektremalny wiazd do Odlotu P.S Taka barówa w LC
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie zakopali tylko najebali sniegu na wjazd na garaze i luziska zawieszaja sie a ja to juz nie wspomne co moze byc
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ubije dziadów od tych spychaczy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
zimno mi , trzese się , h*j mi stoi ciesze sie :cwaniak1:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
taaa szukaj no mnie jakich dobrych świeć bo pozniej ide sprawdzic swoje stare i jak bedą lipne to trza zmienic
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wszystko po kolei Pany świece zarowe to jak sie sprawdza ?? + z aku na swiece zarowa i jak iskrzy to dobra
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a jakże ni uja dzisiaj przyjezdzam do CB po częsci
-
Spociki Chełmskie
a na forumie widziałem byłes Offline a takie małe popierdułki musze chyba zakupic bo lipa Śniegu znowu naj**ało mi pod garaz
-
Spociki Chełmskie
peno tak albo kozystał z uroków zimy
-
Spociki Chełmskie
otóz to [br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 06:07_________________________________________________puertoss synek co Ty tel nie odbierasz ode mnie :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja miejsce na parkingu ładnie ośniezyłem i postawiłem mały znak " Jeśli chcesz tu zaparkować to sobie odśnież "