Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. Poka foto z dzisiejszego rezania
  2. Moskal i Kolkov dzis u mnie w odwiedzinach w Robocie Przywitane
  3. Paraf widziany dziś w Jastkowie przed Swiatlami zaraz przy ulicy stała moja audiolka pewno ja widziałes oraz tomekkarauda u mnie w odwiedzinach
  4. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    niestety nie bedzie mnie a co tam potrzeba
  5. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    to jak pany spontan aktualny [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 17:50_________________________________________________Uaktualniłem info odnośnie spota najblizszego w Chełmie Wiecej info w 1 poście
  6. kowi i adam widziani na stacji shell w czwartek rano przywitane i pobajerowane
  7. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    metry to mało powiedziane tam są juz kilometry [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 15:17_________________________________________________gdzie bedziesz szorował w robocie na chacie czy w garage
  8. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    bedziem rwać kukuryny rogalik jak zobaczysz mego nowego bajera to padniesz
  9. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    cycu czytasz w moich myslach z tymi wlepami [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 15:09_________________________________________________ spikaj sie tam z solarem mozna jakiegos spota skrecic pod tesco po 18 mozna mozna jestem za wiec jak robim ustawiamy sie dzis po 18 pod Tesco szybka decyzja jestem za a reszta
  10. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    juz niestety nie mam wlepek moge Ci jedną zerwać z mojego auta bo mam 2 na klapie przyklejone :gwizdanie: no mozna by po 18 sie spotkac :> ciekawe co na to rogalik
  11. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    to dawaj zaraz gdzies pod tesco sie ustawim i pojedziem na bajere do rogala do roboty
  12. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    dawaj dziś w Lbn mozem małego spontana we dwóch zrobić
  13. srebrny polift sedan LU 2*41L w Lublinie na ul.Narutowicza któz to taki
  14. kox kolego
  15. Prezes widziany dziś pod Tesco w Lublinie o godz 10 przywitane
  16. niech ktos Ci pomoze zciągnąc to zabezpieczenie.Jadna osoba niech nadusi tą sprezyne a druga niech wyciaga zabezpieczenie powinno ładnie puścić
  17. _Solar_ odpowiedział(a) na Labiel temat w Audi A4 B5
    Przemek TDI jak mozesz to wrzuc foto i jak mozesz to zmierz ile ten płaskownik ma długości
  18. czerwony jest róz będzie wyglądał
  19. co na dniach
  20. seria panie
  21. Środa 08.07 Wawa ul.Raszyńska czerwone B5 o nr WH z ramkami klubowymi Dzień pózniej praktycznie w tym samym miejscu ciemne B6 avant z naklejka nr juz ni pamietam pozdrowionka
  22. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Moze nie tyle gówno ale jak na ta pojemnosć to szału nie robi 240 km/h to mało? Podobno skrzynie w nich padają A duzo?? nie liczy sie vmax tylko czas w jakim go uzyskujesz co z tego że poleci te 240 jeśli długo bedzie mu to zajmowało, rafalekx swoim 135km potworkiem parokrotnie go obleciał, wiec nie przypadek, szału po prostu nie robi ten silnik, moze po sofcie jest juz dzik ale w serii nie jest poprostu dynamiczny na tyle Rafalekx wszystkich objezdza RSke pewno tez juz objechał tylko jakos nic sie nie chwali :gwizdanie: :polew:
  23. ole ele ole Szwaby mistrzem świata :oklaski: :gwizdanie:
  24. A mówiłem lej wodę do zbiorniczka... a co nie stać mnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.