Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 1Z] Wyciekł cały płyn hamulcowy
jesli podczas jazdy wciskasz pedał hamulca i ucieka on powoli do końca to masz zapowietrzony układ.Pożądnie odpowietrzyc i bedzie po problemie
-
[B5 AFN] Rozrusznik ledwo zapala
jesli nie odbił Ci kluczyk to najpierw wymien kostke stacyjki a pozniej zawieź rozrusznik na warsztat gdzie je naprawiają.Podejrzewam ze Ci wymienia bendiks i bedzie
-
[B5 ADP] Halogeny
albo poczytaj wątek http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t78856.0.html;highlight=halogen%C3%B3w
-
[B5 AFN] Drgania przy spokojnej jeździe miedzy 1700-2000 obr/min
Sleepknot doja koniecznie znać
-
[ALL B5] Tarcze + klocki
trzeba po to abys miał bardzo dobre hamowanie
-
[B5 ADP] Syczenie przy podszybiu
nie masz sie czym martwić tak powinno byc
-
[ALL B5] Czy pasuje zawieszenie z Passat B5Fl
przód bez problemu powinien pasować tył juz nie bedzie pasować
-
[ALL B5] A oto moje A4
sprzedasz na częsci swoja starą :gwizdanie: + kasa z ubezpieczenia i pewnie znajdzie sie znowu jakas ładna A4
-
[B5 AFN] Bierze olej, turbo puszcza?
z AWX zakładaj turbo na przyszłośc moze sie przydac
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Kowi prawie ze ino takie tyko na góre na głowę tez ma takie wyprofilowane kubły :polew: :polew:
-
[ALL B5] Klima głośno popiskuje
naprawa chyba bedzie polegac na wymiane wentylatora koszt ok 120 zł .Zdejmujesz rurki od filtra i turbo, potem odkręcasz wkrecik przekrecasz wentylator w prawo i ładnie wychodzi Zapomniałem dopisac ze trzeba odpiąc wtyczkę i kabel który jest przymocowany na takich spinkach no i najlepszy dostep bedzie z jakiegos kanału/podnośnika :gwizdanie:
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
lusterko pasuje niemal ze P&P załozyłem je na poczatku bez zadnego modzenia ale po odpowiednim ustawieniu pole widzenia w lusterku nie było skuteczne.Zmieniłem ten trójkącik z wersji europejskiej i jest malina Jak tez czytałem niektórzy zmieniają sam wkład i równiez malina. ale mi sie nie chciało czekac na te przesyłki zamawianie itp więc zrobiłem takim otóz to sposobem jak jest opisane :>
-
[ALL] Kilka pytań na temat quattro w a4 1.9 tdi ATJ avant
ja sam nawet nie wiem :gwizdanie: we wnęce tam gdzie masz kólko zapasowe będziesz miał oznaczenia 1BE 1BA itp itd
-
[B5 AVG] Wskazania temperatury
ja mam termostacik wahlera jakies 3-4 m-ce i jest
-
[ALL B5] Klima głośno popiskuje
porzadnie naciągnąć
-
[ALL B5] Nie działająca klima.
Świeci Ci sie snieżynka na klimatroniku po właczeniu klimy?? Podłacz wiatrak na krótko i zobacz czy pracuje.Być może ze nie masz juz czynnika chłodzącego dlatego klima nie działą
-
[ALL B5] Brak możliwości otwarcia bagażnika
jak dostanieszs sie do bagaznika to mozesz zdemontowac wkład zamka klapy zanieśc go do klucznika jakiegoch niech Ci ją zrobi na przyszłośc
-
[Lusterko prawe od anglika
ja również robiłem wymiane lusterka http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t99550.0.html;highlight=wymiana+lusterka
-
[ALL] Kilka pytań na temat quattro w a4 1.9 tdi ATJ avant
sprawdz po wlepce bagaznika jaki macie zawias
-
[ALL B5] Parówa
ojcieć dawaj dokładki w kolor
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Pewnie ze polecą pod Biedrą albo Teściem ich najwięcej się kreci a jak z rogalem w miasto wyruszym to chyba wszystkie zgarniem
-
Nimbus Grau Perl Effekt
:polew: Ty no we no we no... nie musisz mi tak słodzić To może i ja powinienem o ciornym dachu pomyśleć? a ja Ci powiem ze ja p*dole go kleic w moim garage
-
Nimbus Grau Perl Effekt
jęsli są większe niż 18cali to oczywiście :gwizdanie: na 16 z gleba myslę ze tez poleca
-
Nimbus Grau Perl Effekt
z pomoca rogala to na pewno załuje ze ja ni mam srebrnego auta albo białego tez bym yebnął ciorny dach :> a tak przy moim granatowym nie będzie takiego efektu mozna by na biało strzelic ale mam szyber i szyba jest przyciemniona wiec lipa ale na moje polerowane lacze laski tez będa leciały
-
[ALL B5] Problem ze śrubą - hamulec tylny
musisz to wyjąć obczyścic ładnie dac nowe gumki posmarowac smarem ceramicznym załozyc i bedzie hulac